Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gkbb

Co myślicie o osobach dla których małżeństwo

Polecane posty

Gość Gkbb

to tylko papierek i żyją wiele lat w związkach bez ślubu? czy też uważacie że tzw. "papierek" nic nie wnosi? dlaczego z jedną kobietą facet żyję wiele lat nie chcąc się z nią ożenić tłumacząc się ze to niepotrzebne do szczęścia a potem poznaje inną i bierze z nią ślub po roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja żyłam z mężem bez ślubu ok 4 lat, a póżniej zalegaliziwaliśmy nas związek, jakie to ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie można tak uogólniać i wszystkich facetów wrzucać do tego samego worka !

wielu facetów chce stałego związku i 'papierka' ale kobiety nie chcą, nie mogą się zdecydować, nie teraz, może za rok lub dwa lata ,

są kombinatorki , są materialistki, są karierowiczki itd. 

z Tomkiem spotyka się tylko w weekendy , wspólny obiad w restauracji, kino , teatr, kolacja połączona ze śniadaniem w mieszkaniu Tomka i bzykanie aż do rana aż wióry się sypią i Jola udaje szczęśliwą , tylko udaje 

w poniedziałek wspólny  lunch z vice Prezesem Firmy Krzak i bzykanie z Prezesem w jego apartamencie aż do samego rana 

a

we wtorek kolacja z Prezesem zaprzyjaźnionej firmy z Londynu i Jola znowu się 'rewanżuje' za wszystkie prezenty i oddaje bez reszty 

aż do piątku , do wyjazdu Prezesa z Londynu !

jak wielu facetów zastanawia się w trakcie tygodnia pracy, co robi i gdzie jest 'moja dziewczyna' ?

a dziewczyna odpisuje SMS na pytanie - 'Misiaczku - leżę w łóżku i mam GLOBUS !

po upojnej nocy i bzykaniu z Prezesem z Londynu to faktycznie może mieć GLOBUS lub kaca 

wiele kobiet zwyczajnie NIE nadaje się do żadnego ZWIĄZKU !

mam wiele dowodów na to, że kobiety kłamią i oszukują swoich partnerów , przykład Piotrka który z zawodu jest złotnikiem ,

w czasie obróbki złota zawsze trochę 'opiłków' złota zaoszczędził i gdy zgromadził ok. 4 gram złota to postanowił dla swojej ukochanej 

Kasi wykonać kolejny pierścionek z  'białego złota'  z diamentami , który wyglądał na czterolistną koniczynkę ,

kilka pierścionków wykonał dla swojej Kasi ,

Piotrek dostał propozycję wyjazdu do Helvetów na miesiąc, na szkolenie szlifowania diamentów , wrócił do Warszawy kilka godzin wcześniej ,  

zastał w swoim mieszkaniu Kasię , która już 'dochodziła'  w czasie orgazmu z jakimś Dyziem !

Kasia podobno była dziewicą i Piotrek nie wyrobił psychicznie, poszedł na tory pod pędzące Pendolino !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic, sama jestem taką osobą - wiele lat żyłam w związku bez ślubu i uważam, że to tylko papier. Wiele zmienia prawnie, ale nie prywatnie. 

Co do tego szybkiego ślubu - prawdę mówiąc nie wiem, ale z tych przypadków które znam myślę, że nie chodzi wcale o "miłość" której brakowało w pierwszym związku. Ludzie są z zasady wtedy starsi, jak chcą dzieci to czas ich goni. Poza tym rozpad wieloletniego związku bardzo zmienia życie i czasem mam wrażenie, że szybki ślub ma jakoś załatać tą emocjonalną dziurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×