Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malinowa

Czuję się prześladowana

Polecane posty

Gość Malinowa

Hej. Od rozstania minął rok, nie z mojej winy. Facet delikatnie mówiąc nie był ani szczery ani rozgarnięty. Jakiś czas dał sobie spokój choć nie od razu. Śledził mnie, wysyłał sms, czułam się obserwowana. Potem wspomniany spokój i od jakiegoś czasu jest na nowo. Widuje jego auto w mojej okolicy, jakiś sms wysłany z przeprosinami odnośnie rozstania. Znajoma pokazała mi jego profil na społecznościowce. ...y o utraconej miłości, zdjęcia z miejsc w których był niedawno gdzie bywalismy razem byliśmy....  zburzyl moj spokoj. Czasem boję się wyjść z domu bo mam wrażenie że wyskoczy zza rogu :/ dodam że mamy dobrze po 30stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"..czułam się obserwowana.."

Może najpierw udaj się do psychiatry koleżanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość Malinowa napisał:

Czuję się prześladowana

Samo poczucie nie jest wystarczające dla podjęcia działania. Jeśli zachowanie tego faceta faktycznie można obiektywnie określić, jako prześladowanie i nękanie, a Ty czujesz się zagrożona i potrafisz wskazać konkretne uzasadnienie, potrzebujesz przede wszystkim dosadnych materiałów dowodowych. Po czym zgłaszasz sprawę na policję. W przypadku, kiedy trudno Ci poradzić sobie z emocjami po zakończeniu związku, możesz rozważyć konsultacje z psychologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×