Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AdamToJa

Kto zdradził i nie żałuje? Pisać płeć, wiek i ilość partnerów na boku.

Polecane posty

Gość Hehehe!

Halo, wy cnotliwi świętojobliwi! Mamy wiek XXI a nie jakiś XIII czy coś. Seks to naturalna potrzeba człowieka. Jak to dobrze, że pokolenia 1980+ są mądrzejsze i nie robią takich problemów. Znalazły się umoralniaczki a same pewnie są zdradzane przez mężów aż huczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanPo30stce

Ja też zdradziłem, zdradzam i będę raczej to robić. Nie chcę się tłumaczyć w tak próżny sposób, ale doczytajcie do końca - jestem atrakcyjnym facetem, zadbanym, uprawiam dużo sportu, eleganckim, do tego sporo zarabiam(zresztą moja żona też i też jest atrakcyjna). Długo byłem wierny żonie, chociaż nie ukrywam było to trudne dla mnie, pokusy pojawiają się bardzo często. Podobam się kobietom i chętnie wchodzą ze mną w romans. Przemyślałem to kiedyś i zdecydowałem się na pierwszy romans, później drugi i kolejne. Jak ktoś wcześniej pisał raz się żyje, można sobie całe życie odmawiać, ale mieć swoje tajemnice i korzystać z życia.
Ktoś powie czy chciałbym , aby żona mnie zdradzała - nie, nie chciałbym, ale zrozumiałbym to, poza tym może to robi. Ona jest pewna ,że jej nie zdradzam, a ja pewny, że ona mnie, a sami widzicie. W każdym razie jeśli ona ode mnie odejdzie biorę to na klatę, bo już to przeanalizowałem i liczę się z konsekwencjami. Ale ja zawsze miałem tak w życiu, że korzystałem na 100% nie tylko jeśli chodzi o seks, ale uwielbiam wyznwania, ekstremalne sporty, uprawiam sztuki walki, każdą porażke przyjmuje do wiadomości i idę dalej, to samo będzie jak żona ode mnie odejdzie. Przyjme do wiadomości, popłaczę trochę i zaczne życie na nowo. Może gdzieś tam głęboko w głowie nawet tylko czekam aż kiedyś się rozejdziemy. Dziś świat jest szybki i próżny, znam ludzi, którzy mają już 4-tą żonę, fakt mają lekki 50 lat i więcej, ale są cały czas uśmiechnięci i zadowoleni. Natomiast Ci, którzy wytrwali z jedną osobą całe życie często są już zmęczeni życiem. Są wyjątki, ale ja do nich nie należę jestem za próżny i zbyt nakręcony codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co takie statystyki? Każdy widzi jak jest. Rozwody, zdrady, brak porozumienia między ludźmi, którzy niby byli dla siebie stworzeni. Chory świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam 37 lat, w związku od 12 lat.  Zdradzilem żonę z około 40 kobietami.....i przejadlo mi się::) Już mi się coraz rzadziej chce.  Ale ile mojej spermy chodzi po świecie to tylko ja wiem. . Chociaż koło 30 to po kilka razy dziennie z 4oznymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyytttt
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam 37 lat, w związku od 12 lat.  Zdradzilem żonę z około 40 kobietami.....i przejadlo mi się::) Już mi się coraz rzadziej chce.  Ale ile mojej spermy chodzi po świecie to tylko ja wiem. . Chociaż koło 30 to po kilka razy dziennie z 4oznymi kobietami.

Zdradzałeś z mężatkami czy wolny mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

7 było na 100% mezatkami, kolejne 10 sciemnialy że są w separacji, mąż za granicą i już nie wróci itp itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___Ada85

Od roku mam romans z zonatym mężczyzna. Mam 34 lata. Mężatka od 13 lat.  Jest cudownie.. Hotele,restauracje, kawiarnie, spacery. Romantyczne randki, a w łóżko szaleństwo.  Niczego nie żałuję.  Wspaniałe momenty dla niego też.. Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyytttt
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

7 było na 100% mezatkami, kolejne 10 sciemnialy że są w separacji, mąż za granicą i już nie wróci itp itd. 

Jak je poznawales mieszkasz w dużym mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość AdamToJa napisał:

Tak, zajmuje się idealnie dziećmi i domem. Wszystko jest jak należy. Ja też zajmuję się dziećmi domem, dla mojej żony i dzieci zrobiłbym wszystko. Zdrady traktuje dość mechanicznie, uwielbiam seks z różnymi kobietami. Raz się żyję, mam i będę mieć co wspominać.

K .... To k... I tyle. Po co sie wybielasz i dorabiasz idekologię. Bądź uczciwy, powiedz zonie niech ma okazję pouzywac życia z innymi. Też ma prawo do fajnych wspomnien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
18 godzin temu, Gość Hehehe! napisał:

Halo, wy cnotliwi świętojobliwi! Mamy wiek XXI a nie jakiś XIII czy coś. Seks to naturalna potrzeba człowieka. Jak to dobrze, że pokolenia 1980+ są mądrzejsze i nie robią takich problemów. Znalazły się umoralniaczki a same pewnie są zdradzane przez mężów aż huczy xD

Oczywiście mamy XXI wiek, oczywiście seks jest naturalny. Ale jak ktoś chce uprawiać seks z kim popadnie, to niech nie wchodzi w związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrd
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

Mam 37 lat, w związku od 12 lat.  Zdradzilem żonę z około 40 kobietami.....i przejadlo mi się::) Już mi się coraz rzadziej chce.  Ale ile mojej spermy chodzi po świecie to tylko ja wiem. . Chociaż koło 30 to po kilka razy dziennie z 4oznymi kobietami.

I czym sie chwalisz .ze zalapales syfilisa brrrr w zyciu bym cie nie chciala. Nie dlatego ze zdradziles tylko ze siebie sam nie szanujesz taka meska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 godzin temu, Gość Pan-1968 napisał:

Zdrada. Ludzie seks jest podstawowym instynktem dorosłego człowieka. Każdy kto jest dorosły uprawia seks. I każdy zdradza bo nawet myślą zdradzamy. Do zdrady nie jest potrzebny kontakt fizyczny. Ja zdradzilem i pewnie jak nadarzy się okazja znów skocze w bok. I jeśli mnie żona zdradzi to nie bronie jej nie chce tylko o tym wiedzieć. Ale szczerze jej tego życzę bo to cudowna przygoda. Człowiek się docenia w wielu dziedzinach. Pletujac każdemu życzę romansu tylko nigdy nie zdradzajcie partnerom że był skok w bok. 

nie, nie jest podstawowym, nie umiera sie z braku. Po prostu szukasz wymówek i tyle. No i tylko prymitywy nie kontrolują popędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergerge

Mam wrażenie,że Ci świadomie zdradzający to taka elita ludzi, która coś dawno zrozumiała, ale żeby plebs nie miał pretensji i nie wariował trzymają pewne tajemnice tylko dla siebie :) Nie chodzi mi o zdrady jakichś prostkaków na imprezach w klubie.

Ale wykształceni ludzie na poziomie, zaradni życiowo wiedzą jak jest. A patologia, która narobi 5 gówniaków, bierze 500+, bezrobotna albo pracująca za 2-3 tyś próbuje umoralniać elitę. Śmiech.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gergerge napisał:

Mam wrażenie,że Ci świadomie zdradzający to taka elita ludzi, która coś dawno zrozumiała, ale żeby plebs nie miał pretensji i nie wariował trzymają pewne tajemnice tylko dla siebie 🙂 Nie chodzi mi o zdrady jakichś prostkaków na imprezach w klubie.

Ale wykształceni ludzie na poziomie, zaradni życiowo wiedzą jak jest. A patologia, która narobi 5 gówniaków, bierze 500+, bezrobotna albo pracująca za 2-3 tyś próbuje umoralniać elitę. Śmiech.

 

HAHAHAHAHAHA , te.z  i elita z ciebie, jedyny plus  ze wiesz ze są gumki i stać ciebie na ich kupno. Ale czy to elitarność? Elita to ludzi, którzy mają świadomość swoich potrzeb, wiedzą, ze potrzebują wielu doznań i  żyja zgodnie z tą samoświadomo9ścia- ale albo jako single, którym nikt nie zabrania bycia w iluś krótkich relacjach  opartych tylko na  seksie, albo szukaja partnera podobnego z którym  sobie zyją ale w związku otwartym. Ale bycie w związku z osoba  nieświadomą twojego łajdactwa to k..stwo i tyle, wykorzystujesz kogoś dla własnej wygody, bo chciałbyś mieć i dom z zadbanymi dzieciakami i obiadkiem i zonka która nie pomysli o dawaniu d... obcym i przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×