Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Igor

Zdrada na spotkaniu integracyjnym

Polecane posty

Gość Igor

Dowiedziałem się że moja żona podczas ostatniego wyjazdu integracyjnego zdradziła mnie a dokładniej odbyła stosunek z kilkoma facetami. Wszystkich z nich  znam a miejscowość nie należy do dużych. Mamy dzieci  nasz dom jest 300 metrów od firmy. Razem pracujemy w tej firmie ja tam nie pojechałem że względu na chorobę. Winę zalana alkohol i oczywiście przeprasza. Co dalej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolia

Nie wymyślaj. Wyjdź na spacer , pomóż rodzicom , odwiedź babcie. Korzystaj bo za 2 miesiące z hakiem znowu zacznie się szkoła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewia-9

Lepiej pokopać w gałę z kolegami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor
19 minut temu, Gość Kolia napisał:

Nie wymyślaj. Wyjdź na spacer , pomóż rodzicom , odwiedź babcie. Korzystaj bo za 2 miesiące z hakiem znowu zacznie się szkoła. 

Jaka szkoła? W wieku 41 lat? Odpowiedź głupkpwata ale widocznie na to cie tylko stać. Dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość Kolia napisał:

Nie wymyślaj. Wyjdź na spacer , pomóż rodzicom , odwiedź babcie. Korzystaj bo za 2 miesiące z hakiem znowu zacznie się szkoła. 

Nie wierzysz w to  co ludzie tutaj piszą a siedzisz  stara pierdoło od lat na tym forum? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
1 godzinę temu, Gość Igor napisał:

Dowiedziałem się że moja żona podczas ostatniego wyjazdu integracyjnego zdradziła mnie a dokładniej odbyła stosunek z kilkoma facetami. Wszystkich z nich  znam a miejscowość nie należy do dużych. Mamy dzieci  nasz dom jest 300 metrów od firmy. Razem pracujemy w tej firmie ja tam nie pojechałem że względu na chorobę. Winę zalana alkohol i oczywiście przeprasza. Co dalej? 

N a integracyjnym to nie zdrada, w delegacji nie zdrada, po pijanemu tez nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A co tu się zastanawiać wy... ja z domu i tyle. Jak można dać dupy kilku facetom naraz... Ja ... daj namiary to sam ja z kumplami przepier.dolimy jak taka chętna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Już nigdy nie będzie jak wcześniej też zdradzilam męża co prawda w innych okolicznościach, jednak to już nie jest to samo małżeństwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Igor napisał:

Jaka szkoła? W wieku 41 lat? Odpowiedź głupkpwata ale widocznie na to cie tylko stać. Dziękuję 

Masz 41 lat i w necie pytasz co zrobić?! To Twoje życie, Twoje decyzje i Twoja odpowiedzialność. Chyba, że do tego nie dorosłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolia
3 godziny temu, Gość Igor napisał:

Jaka szkoła? W wieku 41 lat? Odpowiedź głupkpwata ale widocznie na to cie tylko stać. Dziękuję 

Daj se spokój bo jak sie ojciec dowie jakie rzeczy wypisujesz w internetach to cie spierze na kwaśne jabłko a po co ci to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolia
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie wierzysz w to  co ludzie tutaj piszą a siedzisz  stara pierdoło od lat na tym forum? 

Nie nie wierzę. Bo ludzie tacy jak autor czyli twojego pokroju przyszli tutaj z butami i zrobili z tego forum śmietnik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenia
4 godziny temu, Gość Dorota napisał:

Już nigdy nie będzie jak wcześniej też zdradzilam męża co prawda w innych okolicznościach, jednak to już nie jest to samo małżeństwo 

Mąż się dowiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Kolia napisał:

Nie nie wierzę. Bo ludzie tacy jak autor czyli twojego pokroju przyszli tutaj z butami i zrobili z tego forum śmietnik. 

Wysmaruj się mascia na żylaki i idź spać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Kolia napisał:

Daj se spokój bo jak sie ojciec dowie jakie rzeczy wypisujesz w internetach to cie spierze na kwaśne jabłko a po co ci to.

A Ty nie czytaj o takich sprawach, co będzie gdy się o tym dowie twój ojciec dyrektor?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Kenia napisał:

Mąż się dowiedział?

Tak od swojego kolegi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hop
21 godzin temu, Gość Igor napisał:

Dowiedziałem się że moja żona podczas ostatniego wyjazdu integracyjnego zdradziła mnie a dokładniej odbyła stosunek z kilkoma facetami. 

W jaki sposób się dowiedziałeś, bo chyba nie od żony? Z kilkoma naraz czy z każdym z osobna? Sytuacja rzeczywiście kłopotliwa, zależy od tego jak bardzo Wam na sobie zależy i jak mocną macie psychikę, można nie robić nic przechodząc z tym do porządku dziennego, można się rozstać albo zmienić adres i robotę. Musicie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Temat rzeka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 24.06.2019 o 15:21, Gość Dorota napisał:

Już nigdy nie będzie jak wcześniej też zdradzilam męża co prawda w innych okolicznościach, jednak to już nie jest to samo małżeństwo 

Nie tylko Tobie się to zdarzyło, ja też to zrobiłam, po pierwszej zdradzie myślałam że się spalę ze wstydu, mąż o niczym nie wiedział no i dalej nie wie o niczym ale ja chodziłam jak nieprzytomna, myślałam że mam wszystko wypisane na twarzy, ale czas zrobił swoje, uważam że dyskrecja w takich sprawach jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×