Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mila

Jestem z facetem który zarabia 1800 nie stać mnie na nic

Polecane posty

Gość Mila

Mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Zostaw nieudacznika i poszukaj bardziej zaradnego. Przyzwyczajenia do gara nie włożysz. Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja mam faceta który zarabia bardzo dużo, ale ja i tak muszę płacić za siebie, więc nie odczuwam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Gdzie takiego ciecia dorwalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ona

to rusz dupsko i ty zacznij zarabiac na siebie .wielka dama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To idź do roboty.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość May

Rusz d.. pe i do roboty to będziesz miała kasę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Leżaczek ile wynosi Twoja renta? Na socjalnej jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Mila a do roboty łaskawie nie pójdziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A ja mam faceta który zarabia bardzo dużo, ale ja i tak muszę płacić za siebie, więc nie odczuwam tego

Bo jesteś tylko jego zapchajdziura, kobieta na przeczekanie (właśnie w takie kobiety ktore nie traktują poważnie, nie chce im się inwestować) a jak pojawi się Ta Jedyna to kopnie Cie w d...e i jej będzie różne rzeczy stawial, robił prezenty. Zakład?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo jesteś tylko jego zapchajdziura, kobieta na przeczekanie (właśnie w takie kobiety ktore nie traktują poważnie, nie chce im się inwestować) a jak pojawi się Ta Jedyna to kopnie Cie w d...e i jej będzie różne rzeczy stawial, robił prezenty. Zakład?  

Ty naprawdę myślisz że jak się kogoś poważnie traktuje to się za niego płaci? Być może. Ale by być poważnie traktowaną i tak trzeba dać coś od siebie. Choćby zajmować się domem jeśli się nie zarabia.

Bogaci panowie szastający pieniędzmi na kobiety po tylko za serks to mit. Tak robią co najwyżej starsi panowie płacący nastoletnim kochankom za dyskrecję, albo mafiozi. Wśród zamożnych głupców nie ma.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa
1 godzinę temu, Piaskun napisał:

Ty naprawdę myślisz że jak się kogoś poważnie traktuje to się za niego płaci? Być może. Ale by być poważnie traktowaną i tak trzeba dać coś od siebie. Choćby zajmować się domem jeśli się nie zarabia.

Bogaci panowie szastający pieniędzmi na kobiety po tylko za serks to mit. Tak robią co najwyżej starsi panowie płacący nastoletnim kochankom za dyskrecję, albo mafiozi. Wśród zamożnych głupców nie ma.

 

 

W Brodnicy najwyrażniej głupcy są...bo placą podstarzałym laskom  i dzieciatym za sex. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gościówa napisał:

W Brodnicy najwyrażniej głupcy są...bo placą podstarzałym laskom  i dzieciatym za sex. 

Charlie Sheen kiedyś powiedział: "Myślisz że pnące kobietom za seks? Nie. Ja płacę żeby sobie po seksie poszły."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×