Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dziecko 3,5 roku i śpi w dzień od 2,5 do 3 godzin

Polecane posty

Gość Gość

Dziecko sąsiadki śpi w ciągu dnia od 2,5 do 3 godzin w każdy dzień. Ma 3,5 roku.  O 20 kładą go spać już na noc. Czy to jest normalne że takie duże dziecko tak długo śpi w ciągu dnia. Sąsiadka chodziła do pracy a dzieckiem opiekuje się babcia. Mąż sąsiadki czasami przychodzi na piwo do mojego męża i kiedyś powiedział że syn ma takie spanie że one muszą mu chyba coś na sen podawać bo to nie możliwe. Jak sąsiadka URODZIŁA drugie dziecko i babcia nie przyjerzdzała jakiś czas to ich syn nie spał w ciągu dnia i ta narzekała że jej nie śpi. Gdy babcia zaczęła przyjeżdżać i opiekować się dziećmi to ten znowu śpi po 3 godziny dziennie. 

Jest to dla mnie o tyle dziwne bo sąsiadka jest osobą taka że antybiotyku dziecku na byle co nie poda, karmiła  piersią syna długo bo mleko matki jest najlepsze. I nie mogę w to uwieżyc że podawałaby dziecku coś na spanie i mu szkodzic tym. No chyba że babcia daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscc

Co cię to koorva obchodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chora jesteś? Zazdroscisz? Co cię to obchodzi. Mój syn ma 2.5 roku i śpi w dzień 1.5-3h. Tak ma, jest zdrowy i nic mu nie podaje na sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Moja corka tez 2,5 godz codziennie spala do 3 lat. Potem poszla do przedszkola. O 20 w ciagu roku szkolnego tez juz w lozku byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja znam dziecko 3 i pół roku. Też zawsze 3 godziny śpi, a w przedszkolu go budzą to chodzi przez to spać o 19. Ale on miał masakrycznie obniżone napięcie mięśniowe i przez to taki śpioch wg lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja córka ma 3,5 roku i też tyle śpi w dzień. A nic jej nasennego nie podaje. Dbam tylko, żeby miała dużo ruchu na powietrzu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia

Moja ma 2,5 roku. Śpi codziennie od około 14.00 do 17.00. Ogólnie dwie i pół do trzech godzin dziennie. Wcześniej chodziła spać już po 20-tej, teraz, latem, później. Przed południem, czasem juz po ósmej jesteśmy na dworze (spacer, plac zabaw) i wracamy do domu na 12.00 na obiad. Zje, pobawi się i do spania. Pośpi, zje i znów na plac zabaw lub spacer.

Od początku jest rannym ptaszkiem i nawet jak pójdzie spać po 22.00 (wiem, strasznie późno, ale jest lato i niełatwo uśpić dziecko przy takich upałach, no nie ma szans, by zagonić do spania) a mi marzy się pospać do 9.00 chociażby:)

 

Nigdy , przenigdy nie dałabym niczego dziecku na sen. 

Moja tak ma i szanuję jej czas do odpoczynku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×