Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inny?

Mam 30 lat i jakoś nigdy nie interesowało mnie coś takiego jak związki, całowanie itd.

Polecane posty

Gość Inny?

Czy jestem jakiś inny? Z ludźmi normalnie rozmawiam, spotykam się ze znajomymi itd. Nie mam żadnych kłopotów z komunikowaniem się z kobietami. Po prostu nie mam potrzeby by wchodzić w relacje typu związki, przytulanki jak normalni ludzie. Nie jestem jak inni. Kim ja jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Nie wiesz co tracisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrna

Może jesteś wykastrowany,popatrz w majty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Srebrna napisał:

Może jesteś wykastrowany,popatrz w majty

A tu spójrz na brzuch czy nie jestza wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Mati napisał:

Nie wiesz co tracisz. 

Nic nie traci. Nie ma problemów i nie musi niczego poświęcać. Ma też znajomych, więc sam nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość Inny? napisał:

Czy jestem jakiś inny? Z ludźmi normalnie rozmawiam, spotykam się ze znajomymi itd. Nie mam żadnych kłopotów z komunikowaniem się z kobietami. Po prostu nie mam potrzeby by wchodzić w relacje typu związki, przytulanki jak normalni ludzie. Nie jestem jak inni. Kim ja jestem?

Mogłeś zostać wikarym i spowiadać laski. To byłoby fascynujące zajęcie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Nic nie traci. Nie ma problemów i nie musi niczego poświęcać. Ma też znajomych, więc sam nie jest.

Ze znajomymi nie przedłuży swoich genów, które umrą razem z ich właścicielem i tym samym straci wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Człowiek nikt napisał:

Ze znajomymi nie przedłuży swoich genów, które umrą razem z ich właścicielem i tym samym straci wszystko. 

Zaś ten frustrat i troll grasuje po tym forum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ok

No i dobrze, przynajmniej spokój masz, nie wszyscy muszą być tacy sami. Ludzie mają różne potrzeby tylko noe zawsze to mówią. Bądź sobą. Nic na siłę. Po latach to i tak nie ma znaczenia. Wszyscy się kapcie robią, liczy się przyjaźń, porozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ok

Stereotypy wpajają nam kompleksy. Tymczasem ludziom zmieniają się potrzeby. Kiedyś nie lubiłam brukselki- czujesz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A za 50 lat połowa to Ukraińcy:) 

Co do autora, ludzie rodzą się różni. Znaczy większość jest podobna, inaczej ludzkośc już by wymarła i biegały by tutaj tylko dziki. 

Tylko czasem rodzą się inne osobniki, w tym osoby aseksualne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem kobietą i mam to samo, autorze. Nie jestem aseksualna, bo normalnie się podniecam itd. ale jednocześnie nie mam kompletnie potrzeby seksu z drugą osobą. Ani w ogóle jakiegokolwiek kontaktu fizycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd

A mnie interesują tylko związki, relacje sado maso z kobietami, bo jestem fetyszystą i masochistą. Więc w normalne relacje, związki nigdy nie wchodziłem i nie mam zamiaru. Lepiej żyć w zgodzie z samym sobą.  Dzieci też nie mam zamiaru mieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś inny, ale nie ma w tym niczego złego. Poczytaj o aseksualizmie i aromantyzmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Inny? napisał:

Czy jestem jakiś inny? Z ludźmi normalnie rozmawiam, spotykam się ze znajomymi itd. Nie mam żadnych kłopotów z komunikowaniem się z kobietami. Po prostu nie mam potrzeby by wchodzić w relacje typu związki, przytulanki jak normalni ludzie. Nie jestem jak inni. Kim ja jestem?

ja mam podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Jesteś inny, ale nie ma w tym niczego złego. Poczytaj o aseksualizmie i aromantyzmie 🙂

no właśnie, ja jestem trochę heteroromantyczna, ale to też bez szału. 

na kafe bardziej niegrzeczna jestem

a w mężczyźnie w realu lubię inteligencję, siłę charakteru, jak ma określone hobby i sarkastyczne poczucie humoru, to może być równie dobrze dobry kolega

poza sytuacjami, w których meżczyzna jest słabo mi znany i tajemniczy, to sobie dopowiadam jszcze gorzej niż w przypadku anonimowych znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

ja mam podobnie

 Dlaczego obnosisz się ciągle ze swoją seksualnością a właściwie jej brakiem przy jednoczesnym oburzeniu na społeczność lgbt? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

 Dlaczego obnosisz się ciągle ze swoją seksualnością a właściwie jej brakiem przy jednoczesnym oburzeniu na społeczność lgbt? 

bo lgbt to z;j;e;by gorsze niż feministki, i nie ma to nic wspólnego z odmiennością seksualną, dużo tam też jest zwykłych heterosi, zrozum to, że są, za JKM, homosie i tfu-geje (gay= beztroski, radosny, nazwa lewackiej hipissowskiej porżniętej intelektualnie, socjologicznie i emocjonalnie subkultury)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, brokentiger87 napisał:

bo lgbt to z;j;e;by gorsze niż feministki, i nie ma to nic wspólnego z odmiennością seksualną, dużo tam też jest zwykłych heterosi, zrozum to, że są, za JKM, homosie i tfu-geje (gay= beztroski, radosny, nazwa lewackiej hipissowskiej porżniętej intelektualnie, socjologicznie i emocjonalnie subkultury)

To są twoje uprzedzenia. Sama normalna nie jesteś idąc tym tropem myślenia bo aseksualizm to wynaturzenie takie samo jak homo. Jesteś zwyczajną hipokrytka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To są twoje uprzedzenia. Sama normalna nie jesteś idąc tym tropem myślenia bo aseksualizm to wynaturzenie takie samo jak homo. Jesteś zwyczajną hipokrytka. 

dobrze, ale ja nie zmuszam nikogo do myślenia, że jestem normalna, nie potrzebuję dowodu słuszności, bo mówię o sobie prawdę,  nie porywam państwem cudzych tygrysiątek i nie robię z nich aseksów, mam w C'I'P'IE co państwo myśli o ważności zawartego ze mną ślubu, albo czy zabierze komuś dzieci i da mi, ślubu może mi nawet nie dawać wcale, nie drę ryja i nie robię z siebie cudaka i bluźniercy na organizowanych przez Sorosa inbach, nie prowokuję niczego tęczą czy innym tandetnym g;ó;w;nem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

dobrze, ale ja nie zmuszam nikogo do myślenia, że jestem normalna, nie potrzebuję dowodu słuszności, bo mówię o sobie prawdę,  nie porywam państwem cudzych tygrysiątek i nie robię z nich aseksów, mam w C'I'P'IE co państwo myśli o ważności zawartego ze mną ślubu, albo czy zabierze komuś dzieci i da mi, ślubu może mi nawet nie dawać wcale, nie drę ryja i nie robię z siebie cudaka i bluźniercy na organizowanych przez Sorosa inbach, nie prowokuję niczego tęczą czy innym tandetnym g;ó;w;nem

A jak można zrobić z kogoś aseksa? Z orientacja seksualna człowiek się rodzi więc twój strach jest nieuzasadniony . Powtarzasz bzdety za swoimi śmiesznymi autorytetami. Co z tego że masz w cipiè skoro obrażasz kobiety uprawniające seks a samą seksualnośc i to co się z nią wiąże u hetero masz za nienormalna? Zachowaj w takim razie dla siebie swoje zdanie jak i preferencje bo zazkaz obnoszenie się z nią powinno dotyczyć wszystkich. Jest ono niesmaczne tak samo u homo jak i hetero czy nawet u asa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A jak można zrobić z kogoś aseksa? Z orientacja seksualna człowiek się rodzi więc twój strach jest nieuzasadniony .

przepraszam pana doktora seksuologii za swoją ignorancję. 

nie wydaje mi się, żeby się rodził, bo na ch'uj płodowi informacje o tym, jak i z kim będzie kopulował

przy czym zapisaną powinien mieć tylko kopulację właściwą, czyli bezpieczne spłodzenie potmstwa, więc akurat tym argumentem lggbt sami się orają

x

Powtarzasz bzdety za swoimi śmiesznymi autorytetami.

x

Twoi są nie do ruszenia za to

Co z tego że masz w cipiè skoro obrażasz kobiety uprawniające seks a samą seksualnośc i to co się z nią wiąże u hetero masz za nienormalna?

x

nie przypominam sobie, jedynie piszę o swoich odczuciach, mam prawo, przynajmniej robię to anonimowo

x

Zachowaj w takim razie dla siebie swoje zdanie jak i preferencje bo zazkaz obnoszenie się z nią powinno dotyczyć wszystkich.

x

internet to hyde park 😉 i na pewno nie Ty będziesz mi mówić, co mam robić, nie jesteś nawet moim narzeczonym, i dobrze, lewaq

x

Jest ono niesmaczne tak samo u homo jak i hetero czy nawet u asa. 

x

asy są czyściutkie i mają w pupie Wasze zwady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No tak. Typowy argument gdy się tak naprawdę nie ma argumentów czyli lewaku. Otwórz zaskoczę Cię ale nim nie jestem. A ignorantka jesteś i owszem. Jesteś śmieszna i zwyczajnie głupia. Jak człowiek narządy płciowy po seksie umyje to też jest czysty. Idiòtka. Nie osmieszaj się więcej pisaniem o rzeczach które wychodzą dalej poza komentarze linków leżaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No tak. Typowy argument gdy się tak naprawdę nie ma argumentów czyli lewaku. Otwórz zaskoczę Cię ale nim nie jestem. A ignorantka jesteś i owszem. Jesteś śmieszna i zwyczajnie głupia. Jak człowiek narządy płciowy po seksie umyje to też jest czysty. Idiòtka. Nie osmieszaj się więcej pisaniem o rzeczach które wychodzą dalej poza komentarze linków leżaczek.

😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, brokentiger87 napisał:

przepraszam pana doktora seksuologii za swoją ignorancję. 

nie wydaje mi się, żeby się rodził, bo na ch'uj płodowi informacje o tym, jak i z kim będzie kopulował

przy czym zapisaną powinien mieć tylko kopulację właściwą, czyli bezpieczne spłodzenie potmstwa, więc akurat tym argumentem lggbt sami się orają

x

Powtarzasz bzdety za swoimi śmiesznymi autorytetami.

x

Twoi są nie do ruszenia za to

Co z tego że masz w cipiè skoro obrażasz kobiety uprawniające seks a samą seksualnośc i to co się z nią wiąże u hetero masz za nienormalna?

x

nie przypominam sobie, jedynie piszę o swoich odczuciach, mam prawo, przynajmniej robię to anonimowo

x

Zachowaj w takim razie dla siebie swoje zdanie jak i preferencje bo zazkaz obnoszenie się z nią powinno dotyczyć wszystkich.

x

internet to hyde park 😉 i na pewno nie Ty będziesz mi mówić, co mam robić, nie jesteś nawet moim narzeczonym, i dobrze, lewaq

x

Jest ono niesmaczne tak samo u homo jak i hetero czy nawet u asa. 

x

asy są czyściutkie i mają w pupie Wasze zwady

To są właśnie odpowiedzi 30 letniej kobiety. I ta żenujące poczucie wyższości jako aseksa że niby lepsza i bardziej czysta. Gdyby twoja matka nie dała się skazic fiutem lata temu to byś dziś tych głupot nie mogła pieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

🐯🐅🐰🐇czysciutkie futerka 👌😚

Założę się że masz zaburzenie związane z jakaś forma autyzmu bo to nienormalne powtarzać te same głupoty od lat w każdym temacie. Renta raczej nie za ładne oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gość napisał:

To są właśnie odpowiedzi 30 letniej kobiety. I ta żenujące poczucie wyższości jako aseksa że niby lepsza i bardziej czysta. Gdyby twoja matka nie dała się skazic fiutem lata temu to byś dziś tych głupot nie mogła pieprzyć.

ale to był seks w najsłuszniejszym celu 😽

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

ale to był seks w najsłuszniejszym celu 😽

Patrząc na to z perspektywy twojej matki nie sądzę...W słusznym celu byłby wtedy gdybyś ty także go uprawiala i dała się zapłodnić jako inkubator dla kolejnej brokuły. Jako aseks jesteś bezużyteczna dla narodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, brokentiger87 napisał: ale to był seks w najsłuszniejszym celu  X moja siostra chciała brata i mama zgwalcila ojca 😱👌😂

Iście patologiczna familia. A mogła po prostu kupić jej psa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×