Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Znowu zakochałam się w piosenkarzy... nie mogę, to silniejsze ode mnie...

Polecane posty

Ale przeszły Ci definitywnie rozumiem te zauroczenia i żyjesz normalnie? Japońskiego rozumiem, ze chyba się nie uczysz jednak już?

No nie, nie uczę się go już od lat, znudziło mi się po miesiącu. W moim przypadku te zauroczenia dość długo mi się przytrafiały (pewnie to bardziej złożony problem), ale w końcu dałam sobie spokój z nierealnymi facetami. Kiedyś samo przejdzie, a na razie jesteś młoda i podatna na taki „romantyzm”, będzie dobrze.

Jakiegoś oryginalnego wyboru dokonałaś, jakoś nie mogę skojarzyć żadnego śpiewającego po hiszpańsku piosenkarza w wieku „ciut starszy niż 18 lat”, zresztą, twierdzisz, że nie jest zbyt u nas znany. Też lubiłam takich „nieznanych” artystów, rzadko to był ktoś, kogo rzeczywiście wszyscy kojarzą.

20 minut temu, Różowymakaron napisał:

Jakiegoś oryginalnego wyboru dokonałaś, jakoś nie mogę skojarzyć żadnego śpiewającego po hiszpańsku piosenkarza w wieku „ciut starszy niż 18 lat”, zresztą, twierdzisz, że nie jest zbyt u nas znany. Też lubiłam takich „nieznanych” artystów, rzadko to był ktoś, kogo rzeczywiście wszyscy kojarzą.

Oj tak, nigdy nie „zakochałam” się w kimś typowo znanym jak Np Justin Bieber, Leonardo  Di Caprio, Brad Pitt... 

moge zdradzić, ale raczej na priv 

Gość Gośc Ciekawy

Rytuały na miłość i związek - skutecznie  Wróżka Mila

Ale mam wrażenie, że ten „problem” takich zauroczeń do znanych osób dotyczy większości dziewczyn. Moja mama opowiadała mi, że tez w wieku nastoletnim wielokrotnie to przechodziła, nawet pisała listy do swoich idoli :D

A jak pytałam kiedyś swojego byłego chłopaka, czy zauroczył się w jakiejś znanej piosenkarce, aktorce czy modelce to powiedział, że nigdy i czy tak można w ogóle :)

Gość Gosc

Tez mi się wydaje, ze takie zauroczenia przechodzą w większości dziewczyny 

Gość gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale wy infantylne.

Sama jesteś infantylna i.d.i.o.t.k.o!!

Gość Gość

Witam, tu autorka.

Póki co, wcale mi nie przechodzi. 

Zapisałam się na naukę hiszpańskiego, zaczynam we wtorek. 

Ale widzisz, coś pożytecznego przynajmniej z tego wyniknie. Głowa do góry, wszystko będzie dobrze. Takie rzeczy nie mijają po tygodniu czy dwóch, ale w końcu się unormuje. A masz okazję nauczyć się czegoś nowego, poszerzyć horyzonty. To też fajne. Jesteś młodą dziewczyną, całe życie przed tobą, nie martw się tym.

Gość Gość

Gorzej jak celebryta zakocha się w starej rurze ssacej będącej w związku z innym

Gość Gość

Autorko i jak tam przeszło Ci to zauroczenie?😉

Gość Gość

Buenas noches mis amigos ;) 

Minelo trochę czasu jak założyłam wątek, nie sądziłam, ze jeszcze ktoś tutaj zajrzy :D

Ale jak zakładałam ten temat to faktycznie byłam w wielkich emocjach, strasznie zauroczona, teraz już trochę minęło. 

I tak różowy makaron miałaś racje! :D faza takiego wielkiego zauroczenia mi już przeszła :D wiedziałam, ze to tylko kwestia czasu :D oczywiście nadal lubię mojego idola, muzyka wciąż mi się podoba i jej słucham, ale już bez łez w oczach ;)

Gość Gość

Ale już nie próbuje podporządkować mu całego swojego życia, nie pisze już listów miłosnych i nie myśle jak do niego dotrzeć :D 

I normalnie jestem otwarta na jakiś związek w realu, nie myśle, ze nie znajdę lepszego faceta niż mój idol :D ufff

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Buenas noches mis amigos ;) 

Minelo trochę czasu jak założyłam wątek, nie sądziłam, ze jeszcze ktoś tutaj zajrzy :D

Ale jak zakładałam ten temat to faktycznie byłam w wielkich emocjach, strasznie zauroczona, teraz już trochę minęło. 

I tak różowy makaron miałaś racje! :D faza takiego wielkiego zauroczenia mi już przeszła :D wiedziałam, ze to tylko kwestia czasu :D oczywiście nadal lubię mojego idola, muzyka wciąż mi się podoba i jej słucham, ale już bez łez w oczach ;)

Hej a czemu już nie zglądasz na priv? Popisalybyśmy sobie;))

Gość Gość

Zniknęłaś tak nagle. Gdybyś miała ochotę pogadać to wiesz gdzie mnie szukać😉😊

Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Zniknęłaś tak nagle. Gdybyś miała ochotę pogadać to wiesz gdzie mnie szukać😉😊

A wiesz, może głupio z mojej strony, ale trochę mi się znudziło pisanie o tym ciagle 😕

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A wiesz, może głupio z mojej strony, ale trochę mi się znudziło pisanie o tym ciagle 😕

No cóż trudno. Jak uważasz, ale mimo wszystko i tak szkoda😐

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować