Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Czkawka

Z czym wam się kojarzą Niemcy

Polecane posty

Gość Gość

A ja ich szanuję i poważam .

To nie jest żaden nasz wróg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tego ,że w stanie wojennym tak bardzo nam omagali to już nikt z was nie pamięta ?Czy raczej nie wie ? Czy  nie chce  wiedzieć ? Pazerne Polaczki .Do roboty po euro to się jeździ prostaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieczyk

Z biedą, brudem, smrodem, gównem, głupotą i ciemnotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tego ,że w stanie wojennym tak bardzo nam omagali to już nikt z was nie pamięta ?Czy raczej nie wie ? Czy  nie chce  wiedzieć ? Pazerne Polaczki .Do roboty po euro to się jeździ prostaczki ?

to że ty dajesz duuupy grubym szwabom na dworcu za 5 ełro to nie znaczy że wszyscy Polacy tak robią 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jermak

z gòwnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Pl. napisał:

Do pięt im nie dorastasz !

Kolego, wlaśnie mówię o takiej pogardze do drugiego człowieka jaką reprezentujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Kolego, wlaśnie mówię o takiej pogardze do drugiego człowieka jaką reprezentujesz. 

*pogardzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Maciej Wójcik napisał:

z wojną, z zajeebistą muzyką trance i z dobrymi samochodami

Masz rację niemieckie samochody są świetne 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsfdsd

kojarza mi się z hitlerlandem , hitlerowskim językiem i brzydkimi jak noc niemkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Maciej Wójcik napisał:

Polki są brzydsze

Nigdy palenie nie byłeś w Niemczech, Niemki owszem  są średnio wyższe od Polek ale za to są dużo dużo brzydsze, na potwierdzenie jest fakt że to Półki wychodzą za Niemców a nie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Maciej Wójcik napisał:

Ale widzę młode Niemki na Facebooku i na tinderze i są ładniejsze od Polek

Polczyny wychodzą za Niemców ze względów ekonomicznych Niemka nie chciałaby faceta z biedniejszego kraju

Na Facebooku i trinderze nie ośmieszaj się, ja Niemców widzę na co dzień i  jestem bardzo często w Niemczegch, taki kawał : mówi turysta, jak byłem w Niemczech to widziałem tylko dwie ładne dziewczyny , jedna była Włoszką a druga mówiła po polski. Nie masz pojęcia pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ładne dziewczyny ma wschód: Rosjanki, Litwinki, Łotyszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Maciej Wójcik napisał:

Ten kawał to wymyślili Polacy żeby się dowartościować ładne to są Rosjanki, Rumunki  czy Ukrainki a nie polskie duupodajki z pyzatymi ryjami

Ale ty pajacu nigdy nie byłeś w Niemczech więc się nie wypowiadaj, a jeżeli twoja siostra czy mamusia to dupodjaka to swoje frustracje nie wylewek na inne Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Maciej Wójcik napisał:

ja nie wylewam wystarczy że cała Europa  wie z czego słyną polki 

 Co ty  możesz wiedzieć jak ty nigdy oczywiście poza swoim miasteczkiem powiatowym nigdzie nie byłeś co ty pajacu możesz wiedzieć co myśli Europa, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Maciej Wójcik napisał:

kaleko wystarczy że  pisze z ludźmi z innych krajów i wiem co myślą o polkach 

wstyd mi za nie....

Cha cha jaki poliglota się znalazł kilka dni temu pytał się dlaczego raz się pisze der, die,  das, matoł po podstawówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość z miasta Katowice napisał:

jeszcze jeden post hołubiący germanów, naszych odwiecznych wrogów a temat poleci 🙋🏻‍♂️

Jakich odwiecznych wrogów, problemem polityki jest podział na narody. A to nie one się nienawidzą tylko biznes i polityka tworzy konflikty. Po co hitlerowi była wojna, proste dla kasy. Bez podboju i zajęcia żydowskiego majątku nie miałby szans podnieść niemieckiej gospodarki. Druga strona medalu to armia przedsiebiorczych biznesmenów którzy na wojnie chcieli ubić interes życia i wielu się to udało. Zbrodni typu obozy nic nie usprawiedliwi ale glownym powodem wcale nie była sama nienawiść ale pazernosc elit. Tlumem wbrew pozorom łatwo kierować a naziści zdobyli poparcie dzięki aliantom którzy za mocno dokrecili śrubę gospodarce niemiec po pierwszej wojnie. Hitler i jego kompani musieli znalezc sposób na sfinansowanie swoich działań, i znaleźli Żydów. W tamtym czasie to była nacja trzymająca większość bogactw w swoich rękach. Żeby uniknąć ewentualnych roszczeń po zakonczeniu wojny, zaczęto ich wywozic do obozów zagłady. A zwykły Niemiec co miał protestować jak po latach totalnej biedy zaczęło mu się dobrze żyć. Większość Polaków po wojnie też na komune nie narzekała, pomimo że wiele niesprawiedliwości było widocznych gołym okiem. Nie demonizujmy calych narodów bo sami nie jesteśmy lepsi, dla własnej wygody nie raz nasz naród przymykał oczy na niesprawiedliwość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popierdziewicz

Z brzydkimi grubymi babami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

Wspanialy, czysty kraj, tolerancyjni ludzie, przepisy sa przestrzegane, ciezarne nie sa swietymi krowami w pretensjach, jezyk fajny i oszczedny (czesto dlugie polskie zdanie mozna zastapic jednym wyrazem, np. Prozesskostenhilfeantrag. Jezyk polski jest natomiast bardzo nieprzyjemny dla ucha w zwiazku z gloskami szcz itp. A co do wrogosci wobec Polski: no coz, Polacy wogole nie maja przyjaciol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×