Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brak nazwy

Tęsknię....

Polecane posty

Gość Śmiać się czy nie
Przed chwilą, Gość ZupaKnorra napisał:

W ciemnościach. Tylko punktowy snop światła skierowany na rurę, do której zbliżam się trzymając różę  w zębach.

Następna/y inteligentna/y-dobrze,że nie ma nicku-papierek od cukierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
46 minut temu, CHaron napisał:

Rezygnacja z uciech związanych z urozmaicaniem sobie zabaw ero czasami odbija się na otoczeniu 😁

Ulżyło mi! Dobrze, że dodałeś "czasami"☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość ZupaKnorra napisał:

W ciemnościach. Tylko punktowy snop światła skierowany na rurę, do której zbliżam się trzymając różę  w zębach.

Co za wyszukany pomysł. Co za anturaż! Precz z dawnym, nudnym, dzikim piep/rzeniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
6 minut temu, Gość gość napisał:

Co za wyszukany pomysł. Co za anturaż! Precz z dawnym, nudnym, dzikim piep/rzeniem. 

No co Ty! Dzikie pieprzenie nigdy nie jest nudne. Nudna bywa gra wstępna bez gry wstępnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość gość napisał:

Tak? Może sobie urządzimy jakąś zabawę dla szczyli. Słoneczko, albo lepiej godzinkę szczerości? 

Albo pogadamy o ego, superego, id a nawet alter ego. Wierzę, że stać Cię na to mentalnie. 

Podziękuję,nie bawię w "piaskownicy"😁

Godzinka szczerości na ogólnym temacie 🤔hmm..wolę "rozmowy nocą" 😉

Moje ego natomiast nie wymaga niczego do udowadniania oraz nie potrzebuje poklasku ,odpowiada mi takie jakim jest,ciche i głęboko ukryte 😁😁

"Słoneczko" brzmi super,ale to nie na tym etapie,przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, CHaron napisał:

Podziękuję,nie bawię w "piaskownicy"😁

Godzinka szczerości na ogólnym temacie 🤔hmm..wolę "rozmowy nocą" 😉

Moje ego natomiast nie wymaga niczego do udowadniania oraz nie potrzebuje poklasku ,odpowiada mi takie jakim jest,ciche i głęboko ukryte 😁😁

"Słoneczko" brzmi super,ale to nie na tym etapie,przykro mi.

Akurat Ty to z wszystkiego korzystałeś,i z piasku, i na pieska, i z s.u.k, ze słoneczek przyćmionych bez blasku, tylko właśnie  do szczerości Tobie nie po drodze.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gość napisał:

Akurat Ty to z wszystkiego korzystałeś,i z piasku, i na pieska, i z s.u.k, ze słoneczek przyćmionych bez blasku, tylko właśnie  do szczerości Tobie nie po drodze.Pozdro

Z wszystkiego jeszcze nie,ale staram się jak mogę 😁

Nad szczerością pracuję,ciężka to praca gdyż wkoło same "pozytywne" emocje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwila...

Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni, nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu ale Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego, ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj wagi do tych którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji.

 

"Zawsze tylko chwilą... " 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 minutę temu, Gość Chwila... napisał:

Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni, nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu ale Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego, ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj wagi do tych którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji.

 

"Zawsze tylko chwilą... " 

Mądre słowa i prawdziwe.dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Romantyzm, tragizm jest fajny. No ale... Według mnie to bzdury, bez urazy. Według mnie oczywiście kłamców należy elimunować. Czas pozwala zapomnieć? Nigdy. Natomiast ten który kocha, bywa, że nie tęskni. Ale to jest skomplikowane do zdrozumienia. Przeznaczenie też nie istnieje. A reszta nie wymaga komentarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 minuty temu, Gość ZupaKnorra napisał:

No co Ty! Dzikie pieprzenie nigdy nie jest nudne. Nudna bywa gra wstępna bez gry wstępnej. 

A już nadmiar gry wstępnej, to w ogóle. Gęsto tu, goście się mieszają. Do następnego. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
2 minuty temu, Gość gość napisał:

A już nadmiar gry wstępnej, to w ogóle. Gęsto tu, goście się mieszają. Do następnego. 😉 

Też spadam. Jednak to zdecydowanie nie moje klimaty. Czekałem tylko, kiedy "odgryziesz się". Mam na myśli "nadmiar"☺

W takim razie do następnego. Znajdziemy się. Chyba😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość ZupaKnorra napisał:

Też spadam. Jednak to zdecydowanie nie moje klimaty. Czekałem tylko, kiedy "odgryziesz się". Mam na myśli "nadmiar"☺

W takim razie do następnego. Znajdziemy się. Chyba😎

Tak. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość...
34 minuty temu, Gość gość napisał:

Romantyzm, tragizm jest fajny. No ale... Według mnie to bzdury, bez urazy. Według mnie oczywiście kłamców należy elimunować. Czas pozwala zapomnieć? Nigdy. Natomiast ten który kocha, bywa, że nie tęskni. Ale to jest skomplikowane do zdrozumienia. Przeznaczenie też nie istnieje. A reszta nie wymaga komentarza. 

 Też  już nie wierzę w przeznaczenie, ani w miłość, przyjaźń i ludzi...Nie warto i nie warto być sobą. 

Przyznasz, że cytat ładny🙂 i takim kuźwa pieprzeniem można... i wieloma innymi... 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Zawsze tylko chwilą... "  Fajny? Ja go rozumiem wielowątkowo. I czasem jest niefajny. No ale ja wierzę w ludzi, wierzę w miłość i wierzę również w to, że chwila jest nam dana tylko na chwilę. A czasem ta chwila jest taaaka długa, że wszystko stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwila...
25 minut temu, Gość gość napisał:

"Zawsze tylko chwilą... "  Fajny? Ja go rozumiem wielowątkowo. I czasem jest niefajny. No ale ja wierzę w ludzi, wierzę w miłość i wierzę również w to, że chwila jest nam dana tylko na chwilę. A czasem ta chwila jest taaaka długa, że wszystko stoi w miejscu.

Nie nakręcj się... Jestem kobietą, która była "chwilą". Ta chwila to lekcja... Więcej nie będzie...Pora na zmiany...Ludzie są okrutni nie warto w nich wierzyć i miłość też... 

Pa🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Chwila... napisał:

Nie nakręcj się... Jestem kobietą, która była "chwilą". Ta chwila to lekcja... Więcej nie będzie...Pora na zmiany...Ludzie są okrutni nie warto w nich wierzyć i miłość też... 

Pa🙂

 

Nigdy się nie nakręcam. I również jestem kobietą. W miłość wierzę i w ludzi też. Bo ludzie są z natury dobrzy. Stają się źli, bo zło ich dotyka. I tak dalej... Trzymaj się dzielnie i więcej optymizmu. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Chwila... napisał:

Nie nakręcj się... Jestem kobietą, która była "chwilą". Ta chwila to lekcja... Więcej nie będzie...Pora na zmiany...Ludzie są okrutni nie warto w nich wierzyć i miłość też... 

Pa🙂

 

Skąd wiesz że byłaś "chwilą"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Taki "jeden"dał mi to odczuć.......żałosny pala.nt.......splunę jak zobaczę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×