Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brak nazwy

Tęsknię....

Polecane posty

Gość Brak nazwy

tęsknię za tym wszystkim ,czego nigdy nie miałem, a co było w zasięgu mych słów...i choć teraz nie mam już złudzeń, to nadal nie mogę żyć normalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Człowiek nie może żyć w taki stanie. Sam nie wiesz co w Tobie jest. Musisz zrewidować w sobie swoje wnętrze, a nie kierując się tym, co jest w Tobie najsilniejsze...Spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spraw, by ta tęsknota stała się twórcza. Zaplanuj mądrze swój czas na pracę, pasje, również odpoczynek. Wówczas stanie się bardziej znośna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"...i choć teraz nie mam już złudzeń, to nadal nie mogę żyć normalnie ."

wybacz, psychoterapia potrzebna 

dlaczego nie możesz żyć normalnie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie szkoda ci życia na tęsknotę za czymś, czego nigdy nie będziesz miał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
14 minut temu, Gość Brak nazwy napisał:

tęsknię za tym wszystkim ,czego nigdy nie miałem, a co było w zasięgu mych słów...i choć teraz nie mam już złudzeń, to nadal nie mogę żyć normalnie .

Już nie jest? Dlaczego tak uważasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, BezSenna napisał:

Spraw, by ta tęsknota stała się twórcza. Zaplanuj mądrze swój czas na pracę, pasje, również odpoczynek. Wówczas stanie się bardziej znośna.

Czemu służy to zdjęcie z cycami na wierzchu? Ma dodać głębi i artystycznego wyrazu wypowiedziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tęsknię za nim..I nadal kocham..I słów mi brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie szkoda ci życia na tęsknotę za czymś, czego nigdy nie będziesz miał? 

on kocha nieszczęśliwie...ot całe wytłumaczenie

a na to to już nie ma wytłumaczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Czemu służy to zdjęcie z cycami na wierzchu? Ma dodać głębi i artystycznego wyrazu wypowiedziom?

Nie. Zauważ, że postać nie jest naga, jak również prowokująca. Wybrałam to zdjęcie tylko i wyłącznie po to, by współgralo z moim nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimo starań

Jacy wy jesteście dziwni. Życie człowieka składa się ze wspomnień, ich nikt nie odbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, BezSenna napisał:

Nie. Zauważ, że postać nie jest naga, jak również prowokująca. Wybrałam to zdjęcie tylko i wyłącznie po to, by współgralo z moim nickiem.

Ok 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja to świetnie rozumiem tzn. autora. On się kiedyś tam zakochał, mógł mieć więcej, ale nie chciał poniekąd...lub też się bał...potem się znów zakochał w tej samej osobie, potem znów...i tak pozbawił się złudzeń...ale nie może żyć normalnie, tzn. realizować miłości, bo...niech sobie sam dośpiewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja to świetnie rozumiem tzn. autora. On się kiedyś tam zakochał, mógł mieć więcej, ale nie chciał poniekąd...lub też się bał...potem się znów zakochał w tej samej osobie, potem znów...i tak pozbawił się złudzeń...ale nie może żyć normalnie, tzn. realizować miłości, bo...niech sobie sam dośpiewa...

Też chciałabym wiedzieć dlaczego nie może? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak nazwy
25 minut temu, Gość gość napisał:

Nie szkoda ci życia na tęsknotę za czymś, czego nigdy nie będziesz miał? 

to nie jest takie proste,nie na wszytko mamy wpływ... nie mamy wpływu na to kogo spotkamy na swojej drodze..i co poczujemy do tej osoby..nie planowałem tego..to się stało..trzeba z tym żyć, czas zrobi swoje..zawsze chodzi o czas ..to on przyzwyczaja nas do bólu, on sprawia że zapominamy i on daje nam szansę na zmiany..czyż nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Brak nazwy napisał:

to nie jest takie proste,nie na wszytko mamy wpływ... nie mamy wpływu na to kogo spotkamy na swojej drodze..i co poczujemy do tej osoby..nie planowałem tego..to się stało..trzeba z tym żyć, czas zrobi swoje..zawsze chodzi o czas ..to on przyzwyczaja nas do bólu, on sprawia że zapominamy i on daje nam szansę na zmiany..czyż nie tak?

ile jeszcze czasu potrzebujesz? 30 lat? Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak nazwy

dlaczego nie mogę żyć normalnie..

Ponieważ każdy dzień wydaje się być pustym bez tej osoby..i choć to głupie i dziecinnie proste..to jak narazie jest tak wyraziste ,jakby było jedynym uczuciem jakie znam.

A z wielu przyczyn i przeszkód,w chwili obecnej nie jestem w stanie tego zmienić. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kobieta
35 minut temu, Gość Mimo starań napisał:

Jacy wy jesteście dziwni. Życie człowieka składa się ze wspomnień, ich nikt nie odbierze.

Co mi po wspomnieniach..skoro i w nich ktoś ciągle mieszał i robił ze mnie ...kę.Nawet tam nie było go stać na szczerość.Dlatego nawet te wspomnienia tracą już swój blask.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wy chyba kochacie umartwianie się bo to nadaje waszemu życiu jakiekolwiek barwy. To nie jest wyraziste to jest zwyczajnie głupie. Tracicie czas który ucieka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza zabawa to zabawa psy

To nie wspomnienia tracą blask. 

,..nie nadajecie życiu jakiejkolwiek barwy.., każdy kolory widzi inaczej, sensu brak w pisaniu tu ,nawet najpiękniejsze kolory zniszczycie, tak jak niszczono kolory przez podsłuchy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kobieta
8 minut temu, Gość wasza zabawa to zabawa psy napisał:

To nie wspomnienia tracą blask. 

,..nie nadajecie życiu jakiejkolwiek barwy.., każdy kolory widzi inaczej, sensu brak w pisaniu tu ,nawet najpiękniejsze kolory zniszczycie, tak jak niszczono kolory przez podsłuchy 

Jestem bardzo kolorowa z natury i swojemu   życiu i wspomnieniom też nadawałam koloru..ale..no właśnie ale..w mojej kolorowance albo zamazywano kolory,albo wmawiano mi,że czarne jest białe albo białe jest czarne,więc..paleta barw mi się zamazała i pędzel zrobił się mokry od łez..więc zabrałam swoje płótno i nie będę już publicznie malować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Brak nazwy napisał:

dlaczego nie mogę żyć normalnie..

Ponieważ każdy dzień wydaje się być pustym bez tej osoby..i choć to głupie i dziecinnie proste..to jak narazie jest tak wyraziste ,jakby było jedynym uczuciem jakie znam.

A z wielu przyczyn i przeszkód,w chwili obecnej nie jestem w stanie tego zmienić. 

 

a chociaz byc z nią na stopie kolezenskiej tez nie mozesz? zawsze to cos niz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Brak nazwy napisał:

dlaczego nie mogę żyć normalnie..

Ponieważ każdy dzień wydaje się być pustym bez tej osoby..i choć to głupie i dziecinnie proste..to jak narazie jest tak wyraziste ,jakby było jedynym uczuciem jakie znam.

A z wielu przyczyn i przeszkód,w chwili obecnej nie jestem w stanie tego zmienić. 

 

porozmawiaj z nią o tym chociaż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak nazwy

kiedyś jej wszystko powiem..ile znaczy dla mnie i jak wiele zmieniła w mym życiu..teraz jednak sama ma trudny "czas" ..mimo że chciałem być przy niej i ją wspierać,wprowadziłem tylko nieznany jej chaos i dodatkowe cierpienie..nie chce aby myślała że to wszystko było tylko "chwilą"..ale chce aby wiedziała że każdego dnia mi jej brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Brak nazwy napisał:

kiedyś jej wszystko powiem..ile znaczy dla mnie i jak wiele zmieniła w mym życiu..teraz jednak sama ma trudny "czas" ..mimo że chciałem być przy niej i ją wspierać,wprowadziłem tylko nieznany jej chaos i dodatkowe cierpienie..nie chce aby myślała że to wszystko było tylko "chwilą"..ale chce aby wiedziała że każdego dnia mi jej brakuje.

A co stoi na przeszkodzie,że nie możesz z nią być??żona?inna kobieta?to dla mnie jedyne wytłumaczenie dla Twego zachowania.Bo może ta kobieta cierpi przez Ciebie,bo tylko mieszasz w jej życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

jej literka, twoja literka to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak nazwy
24 minuty temu, Gość gość napisał:

A co stoi na przeszkodzie,że nie możesz z nią być??żona?inna kobieta?to dla mnie jedyne wytłumaczenie dla Twego zachowania.Bo może ta kobieta cierpi przez Ciebie,bo tylko mieszasz w jej życiu.

Tak, możesz mieć rację,może to przeze mnie cierpi,może ja stałem się głównym powodem tego,jak bardzo jest jej teraz źle...Ale nie ja byłem powodem tego od początku. Pojawiłem się w czasie ,w którym ona tego potrzebowała,i tylko w tym czasie byłem "ważny". Niestety,dla mnie ten czas znaczył bardzo wiele,i teraz już nie wiem czy potrafię o nim zapomnieć gdyż poczułem coś więcej niż tylko "przyjaźń""koleżeństwo"..coś ,co ściśle wiąże z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszyw autora
7 minut temu, Gość Gość napisał:

jej literka, twoja literka to?

Jesteś wszystkimi literami, całym alfabetem. I numerem jeden na liście pilnych rzeczy do niezrobienia. Budzę się z Twoim imieniem na ustach: Najdroższa, Najukochańsza, Tylko Moja, Jedyna... Tak wiele masz imion, tak wiele nadałem Ci sam, nie sposób wszystkich wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dla innych czasem czas też znaczy bardzo wiele,ale skąd możesz to wiedzieć jak z nią nie rozmawiasz i tylko Twoje pobudki się liczą.Nigdy nie skumam facetów, co zawracają komuś głowę wiedząc,że i tak nie mogą z daną osobą być,bo nie mają jaj by odejść od żony,od kogos tam-choć wszyscy są w tym układzie nieszczęśliwi..zona,czy inna,bo jej nie szanujesz..ta,którą zlewasz a skrycie kochasz-bo nie tyka zajętych a Tyś jej świat wywrócił.. i Ty sam jako facet,bo nie potrafisz się ogarnąć i dać szczęście sobie i komuś i dać pozwolenie  na szczęście żonie czy innej-bo nie wiem co Ty tam masz,ale i tak,która w sumie jest Ci obojętna,bo inaczej byś nie jęczał w necie i nie myślał o kims innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona

Kim jesteś? Mam to samo tak bardzo bym chciała aby się do mnie odezwał, tak bardzo tego pragnę i wiem że teraz postawiłabym wszystko na jedną kartę i wybrała jego mimo wszystkich przeciwności jakie mamy na swojej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×