Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

Chusta czy wózek ?

Polecane posty

Gość Gosc

Zalezy gdzie mieszkasz i jak sie poruszasz. U mnie duzy wozek odpadal ze wzgledu na 5 pietro bez windy i duze miasto, w ktorym poruszam sie glownie kominikacja miejska. Sprawdzila sie chusta elastyczna Pentelka uzywana na przemian z mikro spacerowka EasyGo Minima z wpietym fotelikiem BabySafe York zamiast wozka z gondola. Wiekszych i ciezszych rzeczy nie dalabym rady sama targac, bo jestem mala i chuda i nie mam tyle sily, zeby dzwigac i mocowac sie z duzumi sprzetami. Jesli masz podobna sytuacje i dobre chodniki/nawierzchnie to polecam taki mikro zestaw. Ewentualnie dla mniej pewnych siebie polecam nosidlo ergonomiczne z wkladka dla niemowkat nad ktorym sama sie zastanawialam, bo wydawalo mi sie bezpieczniejsze w uzyciu dla niewprawnych i latwiejsze do motania, ale chusta wygrala ze wzgledu na niska cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga

Ja mam sam wózek ale sąsiadka widziałam że ma x-landera i chustę też, a więc można mieć jedno i drugie bo to się nie wyklucza. Ja się jakoś do dziś nie przekonałam do chusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia
Dnia 17.07.2019 o 10:08, Gość gość napisał:

z sama chusta jednak nie zawsze damy radę, nie wyobrażam sobie pójść na zakupy z dzieckiem w chuście i do tegop taszczyć jeszcze torby i reklamówki. Jednak wózek byc musi, czy mamy chuste czy nie mamy, takie jest moje zdanie, no ale ja się bez mojego anexa z domu nie ruszam 🙂 do chusty nie jestem przekonana

Ja mam właśnie  chustę i to jest spoko sprawa ale wózek to must have. Nam moi rodzice sprezentowali  Anexa i tule wiec mam pogląd na oby dwie rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama

Jak dla mnie to i chusta i wózek, gdyż wszędzie chodzę z dziećmi to przydają się oba warianty. Wózek akurat zakupiłam z serii baby jogger w sklepie Tosia i jest naprawdę komfortowy, ma idealnie dopasowaną gondolkę i jest zwrotny. Chusta przydaje się głównie na male wypady/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

U mnie akurat chusta nie zdała egzaminu więc został tylko wózek. Obecnie jesteśmy już na etapie spacerówki i jeździmy anex air-x. Super model, poręczny, zgrabny i zwrotny. Wszędzie bez problemu sie z nim wcisnę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja mam i to i to, przznam szczerze, że z chusty korzystalismy bardziej latem, teraz w sumie tylko wózek anexa, juz chyba ze dwa miesiace chusty nie uzywałam, niestety nie we wszystkich sytuacjach sie sprawdza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porletka

no my zaś latem korzystaliśmy z nosidełka od kinder hop, model multi grow air był idealny na lato, bo miał wszytą siatkę, maluch się nie pocił i dla nas to również nie było uciążliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2

U mnie chusta nie zdała egzaminu. Zdecydowanie bardziej wolę wózek i mój maluszek tak samo:) Jeżdżę anex e/type i jestem z niego zadowolona. Zwrotny, zgrabny i solidny, wszędzie bez problemu się z nim dostanę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka

u nas tylko wózek. mamy anex m type - bo jest lekki wygodny i latwo się go składa. Ja zawsze stawiam na bezpieczeństwo i dobra jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×