Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Jak wytrzymałyscie dzisiejszy upał?

Polecane posty

Gość gosc

Pytanie moze dla osób z zachodniej Polski. Ja na szczęscie dzis miałam wolne, tylko musiałam wyjsc na kontrole u dentysty. w Poznaniu było o o 16-  38 stopni. Przyznam, ze jak wyszłam na słońce to miałam wrazenie, ze wysiadłam z samolotu i jestem w Emiratach Arabskich. Na słońcu było podobno 55 stopni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wrocław - ledwo żyje, jeszcze nie śpie, bo nie nie daje rady. A termin na założenie klimy w domu - koniec września...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dolny Śląsk, końcówka ciąży, nie wychodziłam z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a ile macie teraz stopni w mieszkaniu? Ja 27,5... ale chyba to i tak niezle, nie mam klimy. Otworze okna dopiero na noc, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

a ile macie teraz stopni w mieszkaniu? Ja 27,5... ale chyba to i tak niezle, nie mam klimy. Otworze okna dopiero na noc, 

Tyle samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lublin, nie wytrzymuje. Poce się3 jak świnka, prysznicuje kiedy mogę i czekam wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjkjjjjjjjj

po pracy poszlam do galerii handlowej na kilka h - pieknie klimatyzowana, nowka. mrozona kawa.  mniam. w bloku bym sie ugotowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Wrocław - ledwo żyje, jeszcze nie śpie, bo nie nie daje rady. A termin na założenie klimy w domu - koniec września...

Koniec września?? Ooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos

Okno mam otwarte, w domu 24 stopnie. Na szczęście w pracy mamy klime. Mamy też fajnego kolegę, który się poświęcił i pobiegl o 15:45 otworzyć nam auta żeby gorąco wyleciało. Potem zostało włączyć klime i da się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dionizos
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Na dworzu było jakby w saunie dawno tak nie czułem się 😓

Leżaczek wypindalaj spać a nie spamujesz każdy temat. Matka się zajmij i posprzątaj swój pokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pod prysznicem, z lodami, wiatrakiem, pranie se zrobiłam prawie całe, wszystko ładni schnie w 5 minut, po 20 pół godzinki rowerem po okolicy, 

wszystko spoko, tylko czemu tak duszno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she

Ja byłam pół dnia na basenie z synem, ale jak wsiadłam do auta po 17 to masakra jakaś, w nocy burze u nas w centrum troche chłodniej jest ale duszno mam nadzieje ze bedzie jeszcze padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vghbgd

Ciekawe co maja powiedziec kobiety pracujace. Wy siedzicie w domu na zasilkach 500 plusach i narzekacie ze za goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Poznan, myslalam, ze nie dotrwam do wieczora a w nocy bylo dalej zbyt goraco by zasnac. Miasto sie straszmie nagrzewa i w nocy oddaje cieplo zamiast dac ulge. Najbardziej martwilam sie o mojego niemowlaka. By sie nie przegrzal. Corka radzila sobie swietnie. Chyba nie zauwazyla, ze mielismy pogodowe pieklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a u nas dzis w wielkopolsce 38 stopni... Teraz jest 37.... WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Leszno Wielkopolska 37 stopni .Caly dzień przesiedziałam  nad jeziorem w Dębcu a woda miala 26 stopni . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werty

a koło Poznania pozary wszedzie, na portalu pisza ze sie pala łaki nad warta, stacja paliw, zakłady mięsne, i las w konarzewie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Poznań, 42 stopnie. Zdycham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×