Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZupaKnorra

Kubek w gratisie

Polecane posty

Gość ZupaKnorra

Wiem, że gorąco na zewnątrz i człowiek ma ochotę na coś zimnego, ale ja to ja, więc z przekąsem serwuję gorący kubek w ramach relaksu. Kubek oczywiście w gratisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra

Częstuję zupką knorra, do wyboru i koloru. Może ją wspólnie wypić dyskutując o wszystkim. Staram się dotrzymać kroku każdemu rozmówcy. Zapraszam tych, którzy chcą na moment oderwać się od spraw doczesnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość ZupaKnorra napisał:

Częstuję zupką knorra, do wyboru i koloru. Może ją wspólnie wypić dyskutując o wszystkim. Staram się dotrzymać kroku każdemu rozmówcy. Zapraszam tych, którzy chcą na moment oderwać się od spraw doczesnych.

Dlaczego ludzie montują gaz w Porsche Cayenne 4.4 V8 np? I czemu takie z 2005-2007 można już kupić za 20-30 tys? Co z nim jest nie tak?

A za zupę dziękuję. Może innym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
6 minut temu, Gość gość napisał:

Dlaczego ludzie montują gaz w Porsche Cayenne 4.4 V8 np? I czemu takie z 2005-2007 można już kupić za 20-30 tys? Co z nim jest nie tak?

A za zupę dziękuję. Może innym razem.

O wszystkim decuduje rynek i aktualna moda. Szkoda, że z zupy zrezygnowałeś gościu, bo dla pierwszego klienta był zestaw zupek na cały miesiąc. Nagroda ląduje w szufladzie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat,nigdy nic nie wygrałem,może teraz się uda😁😁gdzie słać SMSa 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubekKnorra
9 minut temu, CHaron napisał:

Podepnę się pod temat,nigdy nic nie wygrałem,może teraz się uda😁😁gdzie słać SMSa 😅

Tradycji stało się zadość. Znowu nic nie wygrałeś z racji tego, że drugi gość jest dzisiaj beznagrodowy. Mimo wszystko miło Cię "widzieć"☺ Sukcesów życzę w loteriach, zdrapkach i szczęścia w kontaktach z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 minuty temu, Gość ZupaKnorra napisał:

O wszystkim decuduje rynek i aktualna moda. Szkoda, że z zupy zrezygnowałeś gościu, bo dla pierwszego klienta był zestaw zupek na cały miesiąc. Nagroda ląduje w szufladzie ☺

Bardzo lakonicznie. Pocieszające jest to, że udało mi się nie wygrać zupek. Kto by to jadł? 😉 

CHaron, drugi na podium, dostał chociaż pakiet życzeń. Ten konkurs wygląda na ustawkę. Dobrze, że jestem mało roszczeniowa, to poprzestanę na małym fochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Bardzo lakonicznie. Pocieszające jest to, że udało mi się nie wygrać zupek. Kto by to jadł? 😉 

CHaron, drugi na podium, dostał chociaż pakiet życzeń. Ten konkurs wygląda na ustawkę. Dobrze, że jestem mało roszczeniowa, to poprzestanę na małym fochu.

Trzecie wejście na temat (nie ma znaczenia, że dublet) nagrodzony jest tygodniowym pobytem w Szaflarach na basenach termalnych, a bardziej szczegółowo to w SPA. Pokój dwuosobowy stety lub niestety dzielisz ze mną☺ Fajna nagroda?☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość ZupaKnorra napisał:

Trzecie wejście na temat (nie ma znaczenia, że dublet) nagrodzony jest tygodniowym pobytem w Szaflarach na basenach termalnych, a bardziej szczegółowo to w SPA. Pokój dwuosobowy stety lub niestety dzielisz ze mną☺ Fajna nagroda?☺

Nie wiem czemu, ale wyczuwam podstęp. W tym musi być jakiś haczyk... Zamkniesz mnie w pokoju i każesz jeść zupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie wiem czemu, ale wyczuwam podstęp. W tym musi być jakiś haczyk... Zamkniesz mnie w pokoju i każesz jeść zupki?

Szybko go znalazłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
6 minut temu, Gość gość napisał:

Nie wiem czemu, ale wyczuwam podstęp. W tym musi być jakiś haczyk... Zamkniesz mnie w pokoju i każesz jeść zupki?

Podstęp tkwi w małym szczególe. Takim szczególiku. Pobyt można skrócić lub wydłużyć. Powiedzmy to wprost. Wszystko w Twoich rękach ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
8 minut temu, Gość gość napisał:

Szybko go znalazłaś...

Ten post nie mieści się w konkursowych ramach...☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

3 minuty temu, Gość ZupaKnorra napisał:

Podstęp tkwi w małym szczególe. Takim szczególiku. Pobyt można skrócić lub wydłużyć. Powiedzmy to wprost. Wszystko w Twoich rękach ☺

Nieźle. Czuję ciarki na plecach, zwłaszcza jak pomyślę, że trzeci mógł być Dragon, albo inny Bicku (czy jak mu tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
7 minut temu, Gość gość napisał:

 

Nieźle. Czuję ciarki na plecach, zwłaszcza jak pomyślę, że trzeci mógł być Dragon, albo inny Bicku (czy jak mu tam).

Jeżeli mogę coś zasugerować..skup się raczej na swoich dłoniach a nie ciarkach na plecach.

Jeżeli Dragon lub Bicu znaleźliby się na trzecim miejscu, wtedy zapewne maszyna losująca wylosowałaby inną nagrodę.

Ustrzeliłaś tym postem trójkę pokerową. Jako dodatkową nagrodę dorzucam co nocne, całonocne masaże bez podtekstu erotycznego. Takie, zdrowotne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość ZupaKnorra napisał:

Jeżeli mogę coś zasugerować..skup się raczej na swoich dłoniach a nie ciarkach na plecach.

Jeżeli Dragon lub Bicu znaleźliby się na trzecim miejscu, wtedy zapewne maszyna losująca wylosowałaby inną nagrodę.

Ustrzeliłaś tym postem trójkę pokerową. Jako dodatkową nagrodę dorzucam co nocne, całonocne masaże bez podtekstu erotycznego. Takie, zdrowotne..

Mam skrępowane dłonie. Rozwiążesz? 

Masaże bez podtekstu erotycznego, to już w ogóle pełna egzotyka (mimo, że lokalna). Będziemy sycić się wyłącznie zupkami? Mam nadzieję, że mimo bardzo racjonalnego podejścia do tęsknoty, masz jednak w sobie coś szpetnego. Dla równowagi. Chrapiesz? Masz krzywe nogi, albo chociaż zespół Touretta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
5 minut temu, Gość gość napisał:

Mam skrępowane dłonie. Rozwiążesz? 

Masaże bez podtekstu erotycznego, to już w ogóle pełna egzotyka (mimo, że lokalna). Będziemy sycić się wyłącznie zupkami? Mam nadzieję, że mimo bardzo racjonalnego podejścia do tęsknoty, masz jednak w sobie coś szpetnego. Dla równowagi. Chrapiesz? Masz krzywe nogi, albo chociaż zespół Touretta?

Jeżeli masz skrępowane dłonie to był powód by je skrępować. Tylko ten ktoś kto to uczynił jest władny by je rozwiązać. Piszesz palcami stóp czy czołem?

Zdecydowany masaż bez zdecydowanego podtekstu erotycznego. Wystarczy, że obarczony jestem szpetotą uzależnienia od seksu.

Ten post sprawił, że zaliczyłaś karetę. Dorzucam do sztosu wygranych mój taniec na rurze w czasie kolacji. Zdecydujesz czy lepiej wypadnie w stringach czy jak Bóg stworzył.

ZupaKnorra jest tak naprawdę zupą bez Knorra. Bezchemicznym badziewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
30 minut temu, Gość gość napisał:

....bardzo racjonalnego podejścia do tęsknoty....

To fakt. Nie tylko do tęsknoty, ale do wszystkiego co przeszedłem lub zaliczyłem w życiu. Nie wiedziałem, że czytasz temat o tęsknocie. 

Lista sponsorów rośnie. Pula nagród powiększa się. Zapraszam! Jeżeli ktoś dysponuje kawą to ja bardzo chętnie. W rewanżu mogę oddać wszystkie zupki z du/pki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość ZupaKnorra napisał:

Wystarczy, że obarczony jestem szpetotą uzależnienia od seksu.

Już widzę te wszystkie kobiety, które będą z nami na jednym "turnusie". Przy śniadaniu, pięknie uszminkowane, ze świeżą trwałą ondulacją, odziane w zwiewne szlafroki, będą puszczać Ci oczka i przelotne uśmiechy. Kłócić między sobą o to która była pierwsza, a która trzecia. Wtedy ja, z dumą wypisaną na twarzy, wstanę od naszego stolika, walnę pięścią w stół i powiem: "jestem szósta, ha, ha ha, wy uszminkowane babsztyle!". Wszystkie zachowamy te same wspomnienia o Tobie. Jak znalazł na długie, zimowe wieczory.

Więc, albo okłam mnie, że na róże będziesz tańczył tylko dla mnie, albo chociaż, że uzależnisz się od czegoś innego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość poszyw
13 minut temu, Gość ZupaKnorra napisał:

To fakt. Nie tylko do tęsknoty, ale do wszystkiego co przeszedłem lub zaliczyłem w życiu. Nie wiedziałem, że czytasz temat o tęsknocie. 

Lista sponsorów rośnie. Pula nagród powiększa się. Zapraszam! Jeżeli ktoś dysponuje kawą to ja bardzo chętnie. W rewanżu mogę oddać wszystkie zupki z du/pki.

Owszem, czytam. No nic, pora na mnie. Przynajmniej chwilowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Już widzę te wszystkie kobiety, które będą z nami na jednym "turnusie". Przy śniadaniu, pięknie uszminkowane, ze świeżą trwałą ondulacją, odziane w zwiewne szlafroki, będą puszczać Ci oczka i przelotne uśmiechy. Kłócić między sobą o to która była pierwsza, a która trzecia. Wtedy ja, z dumą wypisaną na twarzy, wstanę od naszego stolika, walnę pięścią w stół i powiem: "jestem szósta, ha, ha ha, wy uszminkowane babsztyle!". Wszystkie zachowamy te same wspomnienia o Tobie. Jak znalazł na długie, zimowe wieczory.

Więc, albo okłam mnie, że na róże będziesz tańczył tylko dla mnie, albo chociaż, że uzależnisz się od czegoś innego. 

 

rurze, oczywiście - autokorekta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
5 minut temu, Gość gość napisał:

Więc, albo okłam mnie, że na róże będziesz tańczył tylko dla mnie, albo chociaż, że uzależnisz się od czegoś innego. 

Tylko dla Ciebie z różą w zębach na rurze. Wbrew obiegowej opinii jestem bardzo stały w uczuciach.

Obiecuję uzależnić się od Ciebie. Trzy palce na serce. Druga dłoń jak do przysięgi. Mam uklęknąć? 

Wiesz co? To może od razu oświadczę się, co? Miejmy już część oficjalną z głowy. Co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość ZupaKnorra napisał:

Tylko dla Ciebie z różą w zębach na rurze. Wbrew obiegowej opinii jestem bardzo stały w uczuciach.

Obiecuję uzależnić się od Ciebie. Trzy palce na serce. Druga dłoń jak do przysięgi. Mam uklęknąć? 

Wiesz co? To może od razu oświadczę się, co? Miejmy już część oficjalną z głowy. Co o tym myślisz?

Skoro już klęczysz... Wspaniałomyślnie obiecuję odrzucić, więc śmiało.

Wycieczkę też mogę odpuścić, niech Dragon z Bickiem jadą. Tylko te wszystkie lata narzeczeństwa, będziesz musiał zrekompensować mi w jakiś cwany sposób, nałogowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Ostatnio widziałem kawę nescafe z kubkiem za 17,99 raczej nie był gratis myśle ze wliczyli w cenę bo kawę Tchibo można kupić za 12,99-14-99 w promocji. 

Wszystko przeliczasz? Swój pogrzeb też już masz obcykany? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Wszystko przeliczasz? Swój pogrzeb też już masz obcykany? 

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
26 minut temu, Gość gość napisał:

Skoro już klęczysz... Wspaniałomyślnie obiecuję odrzucić, więc śmiało.

Wycieczkę też mogę odpuścić, niech Dragon z Bickiem jadą. Tylko te wszystkie lata narzeczeństwa, będziesz musiał zrekompensować mi w jakiś cwany sposób, nałogowcu.

Nie było mowy o wycieczce a o pobycie w Szaflarach. Czyli dostałem kosza? Mogę zaklnąć? Dziękuję! Kur/wa jego mać! Ulżyło mi! Co ze mną jest nie tak? Odpowie ktoś? Rano zostałem subtelnie wywalony z tematu, mimo obdarowania Autorki bukietem polnych kwiatów. Tutaj oświadczyny odrzucone. Kurczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
5 minut temu, Leżaczek napisał:

11 minut temu, Gość Gość napisał: Wszystko przeliczasz? Swój pogrzeb też już masz obcykany?  X tak to chyba autyzm, w podstawówce z dat historii miałem 6 😵

Tak trzymaj. Najważniejszą datę zapamiętaj! To data Twojej śmierci. To jedyna data, którą będziesz miał głęboko w du/pie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czytam

15 minut temu, Gość ZupaKnorra napisał:

Czyli dostałem kosza?

 

15 minut temu, Gość ZupaKnorra napisał:

Ulżyło mi!

To znaczy właśnie "być kobietą", cierpiącą na selektywne czytanie. 

A zaczęło się niewinnie, chciałam Cię tylko wybawić od ślubu ze mną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
40 minut temu, Gość gość napisał:

Czytam

 

To znaczy właśnie "być kobietą", cierpiącą na selektywne czytanie. 

A zaczęło się niewinnie, chciałam Cię tylko wybawić od ślubu ze mną. 

Ulżyło mi, kiedy wypowiedziałem niecenzuralne zdanie. Nie ma selektywnego myślenia. Kombinujesz. Wybawić od ślubu? Decyduj czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po co sugerujesz chemię, nie lepiej kubek prawdziwej naturalnej zupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Po co sugerujesz chemię, nie lepiej kubek prawdziwej naturalnej zupy?

Bo chemia musi być. Między dwojgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×