Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olivia

Jadę tramwajem... Mamuśki na wychowawczym powinny być kontrolowane!

Polecane posty

Gość Olivia

Patologiczna mamuśka ubrana na różowo siedzi nosem w smartfonie i ma w nosie swoją córeczkę, która chce z nią porozmawiać. Hybrydki, jeansy z dziurami i sombre na głowie-to najważniejsze. Żłobki i przedszkola powinny być obowiązkowe! Wy się i tak tymi dziećmi nie zajmujecie to chociaż idźcie do roboty leniwe małpy! Zbiera mi się na wymioty jak was widzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta frustracja z powodu braku prawka, auta i konieczności jazdy tramwajem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ta frustracja z powodu braku prawka, auta i konieczności jazdy tramwajem?

Pudło. Raczej wygoda, tramwajem 14 minut, autem stoję w korkach 40 minut i jeszcze szukam parkingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019
46 minut temu, Gość Olivia napisał:

Patologiczna mamuśka ubrana na różowo siedzi nosem w smartfonie i ma w nosie swoją córeczkę, która chce z nią porozmawiać. Hybrydki, jeansy z dziurami i sombre na głowie-to najważniejsze. Żłobki i przedszkola powinny być obowiązkowe! Wy się i tak tymi dziećmi nie zajmujecie to chociaż idźcie do roboty leniwe małpy! Zbiera mi się na wymioty jak was widzę 

Ona nie siedzi na wychowawczym. Ona siedzi w kieszeni męża/partnera/rodziców/Ch wie kogo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No bo potem mezus wroci zatyrany z roboty a ona powie czego to z corcia nie robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wcale nie trzeba wyglądać jak opisana przez Ciebie "mamuśka". Dzisiaj widziałam zadbaną, elegancką dziewczynę prowadzącą wózek i dziewczynkę około roku wyglądającą wokół, a ten babsztyl grzebał tylko w telefonie i nawet słowa do niej nie powiedziała. A potem żal wielki, że dziecko słabo mówi, że nie słucha, że ma w nosie, że relacja nie taka. Taka będzie, jaką ją wypracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu

ja mysle ze ta rózowa dama ma meza za granica 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×