Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gosc

Wypadanie włosów a ampułki

Polecane posty

Gość Gosc

 Od jakiegoś czasu zauważyłam mocne wypadanie włosów. Sprawdziłam badaniem krwi ale wszystko ok. Biorę też witaminy na włosy. Ale chciałabym spróbować też jakiś ampułek na skórę głowy. Jakie możecie polecić? Zastanawiałam się nad klasykiem czyli Radical Med Farmona a Placenta Mil Mil Activ. Bo wiadomo cenowo nie chce tez aż za bardzo przesadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

to reklama? Mi kiedys bardzo bardzo wypadały włosy, normalnie garsciami , az z  głupoty kupiłam szampon - jak wpiszesz w google -ruski szampon babuszki - to zobaczysz zdjecie. Używam go niespełna rok, włosy odrosły, stały sie gęstsze, a ja mam nową grzywkę :]  Jakies 5zł kosztuje, spróbuj.

Juz po kilku myciach włosy stały sie jakby sztywniejsze , twardsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To nie reklama. Tylko te wygooglowalam że niby najpopularniejsze, ale jakoś temu nie ufam. Szkoda mi wyrzucać kasy na coś co nie da efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Mi kiedyś bardzo wypadały bardzo włosy, koniec końców użyłam specyfiku z tej strony: 

wlosomaniaczkapl.wordpress.com moje włosy wróciły do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie pomogło odstawienie pigułek i to był jakby największy sukces w tym temacie 😜 dlatego teraz po urodzeniu dziecka na pewno nie wrócę do pigułek mam już sprawdzoną alternatywę w postaci diafragmy dopochwowej i jestem z niej bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×