Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wstydliwy 36

Jak sobie radzić z kompleksem prawiczka?

Polecane posty

Gość Wstydliwy 36

Czuję się gorszy od innych, bo nigdy nie miałem dziewczyny i niestety z paru powodów jestem skazany na samotność do śmierci. Wstydzę się tego, że nie jestem jak inni faceci. Wręcz płonę ze wstydu gdy ktoś z dawnych znajomych pyta mnie o partnerkę, żonę 😔 Ja nawet nie wiem jak to jest całować się z dziewczyną, nie wspomnę o czymś więcej. Stary koń ze mnie, trzydziestka już dawno za mną😢 Życie jest niesprawiedliwe. Jeszcze chcą takim jak ja dowalić bykowe😧

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katje

Nie jesteś skazany na żadną samotność, sam sobie wmawiasz. Ostatni dzwonek, żeby kogoś znaleźć, ale jeszcze możliwe. Loguj się na portale randkowe, może szczęście Ci dopisze. Mam koleżanke, co tez była po 30 i do tego pasztet wiecznie niezadowolony z życia,  wszyscy ją na starty spisali ja też. A tam znalazła sobie faceta z innej części kraju, ale są razem i jest im dobrze. Także nie daj sobie wmówic że już koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

taaaaa, ostatni dzwonek, hahaha! stary pravik niech się nawet nie łudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Mi tez pieprza ze ostatni dzwonek, tak, jakby zadzwonil dzwonek i juz lece i kupuje sobie zone. Dobry soosob zeby kogos zdolowac. Jako facet bym sie tym tak strasznie nie martwil. Pomysl jak kobieta ma taki dzwonek, zeby dziwcko miec. Jak ona wtedy sie czuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Onsam ma rację. Jako najstarszy praw.ik na kafe zna najlepiej wszystkie aspekty prawiczego życia 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esss5

Ja nigdy nie miałem dziewczyny, mam 28 lat i jestem prawiczkiem.  Tylko po co mi dziewczyna ? Nie wiem. Wcale mnie do związków nie ciągnie. Do seksu podobnie, chociaż asem nie jestem. Skoro nie mam zamiaru i tak zakładać rodziny, to nie widzę zbytnio powodów, abym kogoś szukał. Brzydalem nie jestem.  Mam znajomych dwóch w moim wieku i są prawiczkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut temu, Arystoteles napisał:

36 lat i praVVik bez żadnego doświadczenia?  Tylko szubienica Ci pozostaje, nie ma żadnych szans na zmianę.. ŻADNYCH 

Szubienica? Chory jesteś? Toż to namawianie do samobójstwa, które jest karalne. Jełopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esss5
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Szubienica? Chory jesteś? Toż to namawianie do samobójstwa, które jest karalne. Jełopie.

Wystarczy poczytać, co on wypisuje, ze w ogóle ma pesymistyczne podejście i sam o sobie pisze, że jest skazany na samotność do końca życia.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość Esss5 napisał:

Wystarczy poczytać, co on wypisuje, ze w ogóle ma pesymistyczne podejście i sam o sobie pisze, że jest skazany na samotność do końca życia.  

I to jest niby powód by pisać mu głupoty o szubienicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esss5
3 minuty temu, Gość gość napisał:

I to jest niby powód by pisać mu głupoty o szubienicach?

Nie jest to powód. Ogólnie dobijanie kogoś takimi tekstami może jeszcze bardziej dobić człowieka Nie każdemu się w życiu układa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord K
6 godzin temu, Gość Wstydliwy 36 napisał:

Czuję się gorszy od innych, bo nigdy nie miałem dziewczyny i niestety z paru powodów jestem skazany na samotność do śmierci. Wstydzę się tego, że nie jestem jak inni faceci. Wręcz płonę ze wstydu gdy ktoś z dawnych znajomych pyta mnie o partnerkę, żonę 😔 Ja nawet nie wiem jak to jest całować się z dziewczyną, nie wspomnę o czymś więcej. Stary koń ze mnie, trzydziestka już dawno za mną😢 Życie jest niesprawiedliwe. Jeszcze chcą takim jak ja dowalić bykowe😧

samotną mamuśke bierz, jest ich pełno i nie wszystkie są złe, są też perełki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trailer park
4 godziny temu, Arystoteles napisał:

36 lat i praVVik bez żadnego doświadczenia?  Tylko szubienica Ci pozostaje, nie ma żadnych szans na zmianę.. ŻADNYCH 

głupota, zawsze ma szanse zaroohać, nie tu to tam, ale musi ruszyć doope z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trailer park
6 godzin temu, Gość Wstydliwy 36 napisał:

Czuję się gorszy od innych, bo nigdy nie miałem dziewczyny i niestety z paru powodów jestem skazany na samotność do śmierci. Wstydzę się tego, że nie jestem jak inni faceci. Wręcz płonę ze wstydu gdy ktoś z dawnych znajomych pyta mnie o partnerkę, żonę 😔 Ja nawet nie wiem jak to jest całować się z dziewczyną, nie wspomnę o czymś więcej. Stary koń ze mnie, trzydziestka już dawno za mną😢 Życie jest niesprawiedliwe. Jeszcze chcą takim jak ja dowalić bykowe😧

Mój kumpel był pravvikiem do 40stki, poznał panne na weselu, poroohał i nawet teraz mają dzieci, więc polecam na wesela chodzić, alkohol i tańce i laskom majtki spadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Arystoteles napisał:

Jak ktos czyta ...y na tego typu forach i wszystko bierze na powage to h0j mnie to. Ja napisalem metaforycznie ze szubienica, bo nie czarujmy się, nie ma juz szans na kobietę a tak swoją droga to h0j wam do papy za dowalenie się za ten tekstz prawviki yebane

Patrzcie, oto przykład kafeteryjnego prostaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
6 godzin temu, Gość trailer park napisał:

Mój kumpel był pravvikiem do 40stki, poznał panne na weselu, poroohał i nawet teraz mają dzieci, więc polecam na wesela chodzić, alkohol i tańce i laskom majtki spadają

No właśnie.Moze los się odwrócić😘Ja te znam kogoś u komu się poszczescilo. Nie kwestii dziewczyny, a dobrej pracy po wielu latach można powiedzieć że biedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Ggg napisał:

No właśnie.Moze los się odwrócić😘Ja te znam kogoś u komu się poszczescilo. Nie kwestii dziewczyny, a dobrej pracy po wielu latach można powiedzieć że biedy

Takie przypadki to może 1 na 100, niestety 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość lord K napisał:

samotną mamuśke bierz, jest ich pełno i nie wszystkie są złe, są też perełki

Samotne mamuśki niech się łączą z samotnymi tatuśkami. Samotna matka to dla takiego práwikka udręka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna

Biedne prawiczki😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawy
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Samotne mamuśki niech się łączą z samotnymi tatuśkami. Samotna matka to dla takiego práwikka udręka.

Popieram. Żadnych mamusiek z bachoreksami! Lepsze staroprawictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Arystoteles napisał:

weź pośliń palca i wsadz go sobie w d0pe, dragon cwelu

A ty wsadź go sobie bez poślinienia😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×