Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia

plamienie, bole jajnikow w ciazy etc...

Polecane posty

Gość Basia

Witajcie! Kochane mam 32 lata jestem w stalym zwiazku i choruje na pcos, niedoczynnosc tarczycy i hashimoto przyjmuje codziennie euthyrox 25mg i suplementy. Nie staralismy sie jakos szczegolnie o dziecko bo wiedzialam ze w moim przypadku bedzie to bardzo ciezkie. Nie mam regularnych cyklow nieraz okres wystepowal nawet co 3 miesiace. 3 tygodnie temu zrobilam sobie test ciazowy bo zauwazylam niepokojace objawy test wyszedl pozytywnie, powtarzalam przez tydzien codziennie pozytywny. Ostatnia miesiaczke mialam 08.05.2019 i kiedy szczesliwa myslalam ze o tak poprostu sie udalo zaczelam lekko krwawic, ale tylko przy odawaniu moczu troszke krwi na papierze. zdezorientowana zapisalam sie do ginekologa wizyta byla 21.06.2019 . Pani doktor po zbadaniu stwierdzila ze nie ma jeszcze nic w macicy wiec nie moze stwierdzic ciazy lub moze doszlo do poronienia, zauwazyla tylko nadzerke ale powiedziala zebym tym sie narazie nie przejmowac. Zobaczymy mam przyjsc za 2 tygodnie i wtedy moze juz bedzie widac ciaze bo jest za wczesnie. calkowicie zdezorientowana do dzisiaj robie kolejne testy ciazowe wszystkie wychodza caly czas pozytywnie niestety mam coraz wiekszy bol jajnikow. bolal mnie 2 dni temu bardzo mocno potem spokoj i dzisiaj znowu ale juz nie z takim nasileniem. Krwawie z dnia na dzien co raz bardziej jak jestem w pracy dzisiaj czulam ze pierwszy raz "leci" ze mnie a wczesniej jak pisalam tylko przy oddawaniu moczu. Jak leze i odpoczywam krwawienia calkowicie ustaja. Zadzwonilam do pani ginekolog powiedziala ze nic nie mozemy teraz zrobic musimy poczekac. A ja zaczynam sie swirowac czy jestem w tej ciazy czy nie skoro nie bylo jej widac, czy tez poronilam wczesniej i dalej sie oczyszczam? Objawy ciazy nadal nie ustaja zabrzmiale bolace piersi, apetyt na wszystko i mdlosci ale rzadko. Lekarz jedynie wykluczyla ciaze pozamaciczna. Natomiast na jajniku jak to przy pcos jest torbiel. Niestety nie mieszkam w polsce i do 12 tygodnia ciezko mi zrobic testy krwi kazdy mowi cierpliowsci prosze czekac. Co mam myslec pomozcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy

Wydaje mi się, że powinnaś dużo odpoczywać bo nic innego nie możesz zrobić. Podobno niektóre kobiety krwawą w ciąży gdy zbliża się termin ich spodziewanej miesiączki. Słyszałam, że za granicą przyjmują dopiero kobiety w 12 tygodniu ciąży i wtedy walczą o ciążę. 

Życzę wszystkiego dobrego i trzymam kciuki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×