Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Lena

Zakompleksione biedaczki a po 艣lubie instamatki馃槀

Polecane posty

Go艣膰 Lena

Nauczycielka, fryzjerka, przedszkolanka sprz膮taczka, sekretarka- 2 tys dochodu netto-u mamusi mieszkaj膮 w pokoju z dzieci艅stwa, 偶adna jako艣 nie ma insta ani fb- m贸wi臋 ok, przynajmniej normalne dziewczyny, a one chwali膰 si臋 nie mia艂y czym. Zachodz膮 w ci膮偶臋 z facetem zarabiaj膮cym chocia偶 te 5 tys i ju偶... Bogate instamatki#razemnajlepiej#mojacorcia#kochany m膮偶. Jakie zdj臋cia! W mieszkaniu w ka偶dym pomieszczeniu, bia艂e 艣ciany i mebelki lepiej wygl膮daj膮 na zdj臋ciach ni偶 prlowskie meble z domu matki, czy babki (tu m膮偶 wzi膮艂 kredyt na 48 mb w nowym bloku albo te艣ciowa da艂a pi臋tro) . Ju偶 kotleta 偶adna nie je tylko zdj臋cia truskawek i owsianek na misce Ikea lub home&you- co trzeba zaznaczy膰 w opisie. Mija rok i patrzcie - #mamaporazdrugi hahhaha, czy to tylko mnie tak 艣mieszy? Serio? A mo偶e to ze strachu, 偶eby inni widzieli, 偶e 500plus im nie trzeba:)? Hejtu si臋 boj膮 czy kompleksy lecz膮 z dzieci艅stwa? To ju偶 plagaaaaaa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Monika

Niekt贸rzy szukaj膮 poklasku. Ale nie zmienia to faktu 偶e to ich 偶ycie i mog膮 robi膰 co im si臋 podoba. Zazdro艣ci膮 im chyba.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karramba345

No i co w聽zwiazku z tym? Jak uwazasz, ze to takie smieszne, to po co tam wchodzisz i ogladasz? Ja z kolei, nie聽rozumiem takich osob jak ty.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Monika

Zazdro艣cisz*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gabi

Takie co sie wyrwaly z biedy sa najgorsze.Najpierw lapczywie lapia bogatego ch艂opa na dziecko,a potem wyzej sr aja niz doope maja.Chocby chlop je lal i ograniczal,one beda siedziec cicho i udawac spelnione mezatki,byle nie wrocic na klepisko do mamusi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
Przed chwil膮, Go艣膰 gabi napisa艂:

Takie co sie wyrwaly z biedy sa najgorsze.Najpierw lapczywie lapia bogatego ch艂opa na dziecko,a potem wyzej sr aja niz doope maja.Chocby chlop je lal i ograniczal,one beda siedziec cicho i udawac spelnione mezatki,byle nie wrocic na klepisko do mamusi.

Zazdroscisz bo twoj sie wyprowadzil od mamy dopiero po studiach

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marta

聽Baby z biedy,cho膰by im w twarz plul beda dla statusu m臋偶atki gotowe zabi膰,bo nie maja dokad wrocic. Moja znajoma chlop leje, chorobliwie zazdrosny,nie pozwala sie jej ladnie ubrac ani nawet pojsc do pracy.A ona dumna,bo ma mezunia ,domek i szacunek na wsi.Jak ppwiedziala z motlochem nie rozmawia i corce nie ppzwala sie bawic z.biedniejszymi dziecmi.

Znam tez taka jedna.Pojechala na studia聽 byle jakie socjologia do duzego miasta i od razu dupsko w ruch za chlopem.Wczesniej mieszka艂a w lepiance z rodzicami,dziadkami i 8 rodzenstwa. Nie raz nie dwa byly zbi贸rki 偶ywno艣ci i zabawek dla jej rodziny.Bieda tam byla straszna.Dzis nikogo nie poznaje,sesyjki na fb od profesjonalnego forografa, foty drogich restauracji,wakacji itp. Powywalala ze znajomuch wiekszosc osob z jej wsi,zeby sie znajomi nie dowiedzieli.Dodam,ze byla goscinna w kroku i nawet zulami sypiala za pieniadze, latala za takim rumunem nawet,ale jej nie chcial.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marta

Tej drugiej dziadowy nikt w mie艣cie nie chial,bo nie dosc,ze taka patola to jeszcze kazdy wiedzial o jej wyczynach.A tam pojechala i udawala hrabianke.Jej tesciowa rpzchorowala.sie na serce,ze syn w takie bagno wchodzi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kkkkk

Na w艂asne 偶yczenie katujesz sie postami innych ludzi - masz ewidentny problem ze soba. Mo偶e potrebna聽 terapia?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
9 minut temu, Go艣膰 Marta napisa艂:

聽Baby z biedy,cho膰by im w twarz plul beda dla statusu m臋偶atki gotowe zabi膰,bo nie maja dokad wrocic. Moja znajoma chlop leje, chorobliwie zazdrosny,nie pozwala sie jej ladnie ubrac ani nawet pojsc do pracy.A ona dumna,bo ma mezunia ,domek i szacunek na wsi.Jak ppwiedziala z motlochem nie rozmawia i corce nie ppzwala sie bawic z.biedniejszymi dziecmi.

Znam tez taka jedna.Pojechala na studia聽 byle jakie socjologia do duzego miasta i od razu dupsko w ruch za chlopem.Wczesniej mieszka艂a w lepiance z rodzicami,dziadkami i 8 rodzenstwa. Nie raz nie dwa byly zbi贸rki 偶ywno艣ci i zabawek dla jej rodziny.Bieda tam byla straszna.Dzis nikogo nie poznaje,sesyjki na fb od profesjonalnego forografa, foty drogich restauracji,wakacji itp. Powywalala ze znajomuch wiekszosc osob z jej wsi,zeby sie znajomi nie dowiedzieli.Dodam,ze byla goscinna w kroku i nawet zulami sypiala za pieniadze, latala za takim rumunem nawet,ale jej nie chcial.

boze jaka z ciebie wiesniara ! kto w XXI wieku sypie takimi my艣lami? goscinna w kroku? ciebie chyba zdrowo poje*balo聽

a co do twojego postu autorko- ty chyba z wi臋kszej biedy pochodzisz 馃槀 skoro dla ciebie meble z ikei i home&you to synonim luksusu jahha

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lena
5 godzin temu, Go艣膰 gosc napisa艂:

boze jaka z ciebie wiesniara ! kto w XXI wieku sypie takimi my艣lami? goscinna w kroku? ciebie chyba zdrowo poje*balo聽

a co do twojego postu autorko- ty chyba z wi臋kszej biedy pochodzisz 馃槀 skoro dla ciebie meble z ikei i home&you to synonim luksusu jahha

Dla mnie 偶aden luksus, ale jak wcze艣niej jadly na wyszczerpionym talerzu kotleta czy bigos - widzia艂am to w akademiku a teraz miseczki home&you i fit owsianka i instamama#zdrowejedzenie to beke mam:) Jednej nawet wygarnelam jaka si臋 instamatka zrobi艂a to a偶 ca艂a czerwona by艂a, z p艂aczem do samochodu uciek艂a. Taka dama odwa偶na.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Nie mam instagrama I nawet nie chytam co ty piszesz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰4
12 godzin temu, Go艣膰 Lena napisa艂:

Nauczycielka, fryzjerka, przedszkolanka sprz膮taczka, sekretarka- 2 tys dochodu netto-u mamusi mieszkaj膮 w pokoju z dzieci艅stwa, 偶adna jako艣 nie ma insta ani fb- m贸wi臋 ok, przynajmniej normalne dziewczyny, a one chwali膰 si臋 nie mia艂y czym. Zachodz膮 w ci膮偶臋 z facetem zarabiaj膮cym chocia偶 te 5 tys i ju偶... Bogate instamatki#razemnajlepiej#mojacorcia#kochany m膮偶. Jakie zdj臋cia! W mieszkaniu w ka偶dym pomieszczeniu, bia艂e 艣ciany i mebelki lepiej wygl膮daj膮 na zdj臋ciach ni偶 prlowskie meble z domu matki, czy babki (tu m膮偶 wzi膮艂 kredyt na 48 mb w nowym bloku albo te艣ciowa da艂a pi臋tro) . Ju偶 kotleta 偶adna nie je tylko zdj臋cia truskawek i owsianek na misce Ikea lub home&you- co trzeba zaznaczy膰 w opisie. Mija rok i patrzcie - #mamaporazdrugi hahhaha, czy to tylko mnie tak 艣mieszy? Serio? A mo偶e to ze strachu, 偶eby inni widzieli, 偶e 500plus im nie trzeba:)? Hejtu si臋 boj膮 czy kompleksy lecz膮 z dzieci艅stwa? To ju偶 plagaaaaaa

A ja nie mam ani fejsa ani insta, nie 艣ledz臋, to i mi zwisa co tam, kto tam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰4

Ja zreszt膮 nie ogarniam w og贸le tego insta 艣wiata, staro艣wiecka jestem, m膮偶 si臋 ze mnie nabija, 偶e papierowe ksi膮偶ki jeszcze czytam, 艂api臋 si臋 na tym, 偶e wchodz臋 na jaki艣 portal plotkarski i za Chiny nie wiem co to za "gwiazdy", nic mi te nazwiska nie m贸wi膮, mam wra偶enie, 偶e wi臋kszo艣膰 tych insta autorytet贸w聽 funkcjonuje w przestrzeni publicznej jako "aktualna dziewczyna tego, by艂a tamtego, przysz艂a 偶ona, prawie ex 偶ona" i to ich g艂贸wne osi膮gni臋cie, jak komu艣 daje szcz臋艣cie strzelanie dziubk贸w w indzie (nie wiem co to za moda, 偶e akurat musi by膰 winda) to daj babciu zdrowie. Grunt to samozadowolenie, mnie nie przeszkadza, co najwy偶ej nie rozumiem, ale i nie mam obowi膮zku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ojej

Jak maj膮 gdzie robi膰 estetyczne zdj臋cia to niech sobie wystawiaj膮, mi i tak 聽wszystko jedno. Sama nie mam, ani fb ani instagramu, sam messenger niezb臋dny do kontaktu ze znajomymi. I 偶eby nie by艂omaz mnie nie sponsoruje a te偶 ma miski z z Ikea 馃槀i noe mieszkam juz od dawna u rodzic贸w. Wykonuje normalna prac臋. Instagram to taki teatrzyk pr贸偶no艣ci. Takie 艂adne obrazki z rzeczywisto艣ci, ma by膰 艂adnie, estetycznie i tyle . tak wi臋c jako 偶e talerz obity. Nie 聽jest estetyczny tak jakie艣 musli z malina i bor贸wka na wierzchu ju偶 tak.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie instamamusia

Nie chcia艂am pisa膰, bo to forum jest troch臋 dziwne ale...
Moja by艂a kole偶anka, po tym jak za艂atwi艂am jej prac臋, bardzo szybko zaci膮偶y艂a z facetem,聽kt贸ry j膮 bi艂. Opowiada艂a r贸偶ne bajki, 偶e ze schod贸w spad艂a itd... Stare kole偶anki z pracy od razu si臋 domy艣li艂y, co jest grane, a ja naiwna jej wierzy艂am. Facet omal 偶ycia jej nie pozbawi艂, gdy by艂a w ci膮偶y, sama sobie podci臋艂a 偶y艂y bo jej kaza艂... gdyby nie to, 偶e jej nie chcia艂, to by od niego nie odesz艂a, bo wiadomo, dobrze j膮 posuwa艂.聽
Zasz艂a w ci膮偶臋 艣wiadomie, nie maj膮c dachu nad g艂ow膮 i pieni臋dzy, kt贸re p贸藕niej (a偶 do dzi艣) wy艂udza艂a od tatusia czy innych instytucji. Nawet o mieszkanie si臋 stara za darmo, bo taka biedna i pokrzywdzona. Syndrom ofiary. A ja g艂upia jej pomaga艂am za darmo, za co nawet nie podzi臋kowa艂a. Cwaniara.
Obecnie instamatka pe艂n膮 par膮, gwiazda facebooka, "businesswoman" sprzedaj膮ca lakiery do paznokci online, wrzucaj膮ca ci膮gle nowe sentencje o m膮dro艣ci 偶yciowej. Dumna matka polka, a c贸reczka nigdy nie b臋dzie 偶y艂a normalnie. Facet ma j膮 gdzie艣 a ona dalej jest z nim w zwi膮zku na fejsie. Prawda jest taka, 偶e zrobi艂a sobie bejbika, 偶eby j膮 wielbi艂 i j膮 dobrze reprezentowa艂 w艣r贸d ludzi i na insta (bo du偶o zyska艂a towarzysko z 艂adn膮 laleczk膮). Zero w niej czystej mi艂o艣ci czy troski do tego dziecka, kt贸remu skopa艂a 偶ycie ju偶 na starcie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
Dnia 29.06.2019 o 08:41, Go艣膰 Lena napisa艂:

Nauczycielka, fryzjerka, przedszkolanka sprz膮taczka, sekretarka- 2 tys dochodu netto-u mamusi mieszkaj膮 w pokoju z dzieci艅stwa, 偶adna jako艣 nie ma insta ani fb- m贸wi臋 ok, przynajmniej normalne dziewczyny, a one chwali膰 si臋 nie mia艂y czym. Zachodz膮 w ci膮偶臋 z facetem zarabiaj膮cym chocia偶 te 5 tys i ju偶... Bogate instamatki#razemnajlepiej#mojacorcia#kochany m膮偶. Jakie zdj臋cia! W mieszkaniu w ka偶dym pomieszczeniu, bia艂e 艣ciany i mebelki lepiej wygl膮daj膮 na zdj臋ciach ni偶 prlowskie meble z domu matki, czy babki (tu m膮偶 wzi膮艂 kredyt na 48 mb w nowym bloku albo te艣ciowa da艂a pi臋tro) . Ju偶 kotleta 偶adna nie je tylko zdj臋cia truskawek i owsianek na misce Ikea lub home&you- co trzeba zaznaczy膰 w opisie. Mija rok i patrzcie - #mamaporazdrugi hahhaha, czy to tylko mnie tak 艣mieszy? Serio? A mo偶e to ze strachu, 偶eby inni widzieli, 偶e 500plus im nie trzeba:)? Hejtu si臋 boj膮 czy kompleksy lecz膮 z dzieci艅stwa? To ju偶 plagaaaaaa

To ju偶 nawet 艣mieszne nie jest co napisa艂a艣 ale to gorzka prawda

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Judyta
Dnia 29.06.2019 o 08:41, Go艣膰 Lena napisa艂:

Nauczycielka, fryzjerka, przedszkolanka sprz膮taczka, sekretarka- 2 tys dochodu netto-u mamusi mieszkaj膮 w pokoju z dzieci艅stwa, 偶adna jako艣 nie ma insta ani fb- m贸wi臋 ok, przynajmniej normalne dziewczyny, a one chwali膰 si臋 nie mia艂y czym. Zachodz膮 w ci膮偶臋 z facetem zarabiaj膮cym chocia偶 te 5 tys i ju偶... Bogate instamatki#razemnajlepiej#mojacorcia#kochany m膮偶. Jakie zdj臋cia! W mieszkaniu w ka偶dym pomieszczeniu, bia艂e 艣ciany i mebelki lepiej wygl膮daj膮 na zdj臋ciach ni偶 prlowskie meble z domu matki, czy babki (tu m膮偶 wzi膮艂 kredyt na 48 mb w nowym bloku albo te艣ciowa da艂a pi臋tro) . Ju偶 kotleta 偶adna nie je tylko zdj臋cia truskawek i owsianek na misce Ikea lub home&you- co trzeba zaznaczy膰 w opisie. Mija rok i patrzcie - #mamaporazdrugi hahhaha, czy to tylko mnie tak 艣mieszy? Serio? A mo偶e to ze strachu, 偶eby inni widzieli, 偶e 500plus im nie trzeba:)? Hejtu si臋 boj膮 czy kompleksy lecz膮 z dzieci艅stwa? To ju偶 plagaaaaaa

Nawet nie mog臋 Ci臋 shejtowac, bo sama zauwa偶y艂am to samo. Wielkie przeciwniczki medi贸w spo艂eczno艣ciowych nagle zak艂adaj膮 profile wsz臋dzie, bo ich sytuacja uleg艂a zmianie. Tu nie chodzi o to czym s膮 dla nas Ikea czy Home&you-zwykle sklepy, chodzi o to czym s膮 dla nich skoro musz膮 to podkre艣la膰. Zgadzam si臋, 偶e to ju偶 plaga. To widac wszedzie. Ma艂o to rayz b臋d膮c z synkiem w parku widzia艂am wydzirajaca si臋 na m臋偶a instamatki, 偶eby dziecko inaczej do zdj臋cia trzyma艂, ale tel jej sw贸j da艂, bo zasi臋gu nie ma, 偶eby zdj臋cie wrzuci膰. Takie to wszystko "pi臋kne". Hitem by艂a znajoma, ktora kaza艂a m臋偶owi ponownie i "艂adniej" wyjmowac zapiekanke z piekarnika, bo filmik 藕le wyszedl- facet "krzywo" zapiekanke wyjmowa艂 a ona chcia艂a. N ainsta wstawi膰 jeszcze przed obiadem! Mo偶ecie si臋 艣mia膰 i psiac, 偶eby艣my nie ogl膮da艂y ok. Z tym, 偶e tego jest wsz臋dzie pe艂no i nie zawsze mo偶na si臋 odci膮膰 od tego. Niekt贸rzy pracuj膮 w mediach, inni musz膮 zawiera膰 w ten spos贸b kontakty z klientami. To jest pora偶ka....聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰4

Takie 偶ycie na pokaz jest smutne. Najbogatsi ludzie 艣wiata wygl膮daj膮 jak przeci臋tny zjadacz chleba. Nie maj膮 potrzeby afiszowania swojego statusu. Popatrzcie na Billa Gatesa i jego 偶on臋, poczytajcie o tym jak wychowuj膮 dzieci i ile maj膮tku przeznaczaj膮 na cele charytatywne. Ja uwielbiam chodzi膰 do parku, ale ostatnio widz臋 tam np. ch艂opaka z dziewczyn膮 siedz膮cych na 艂aweczce, a ka偶de z nosem w telefonie, nawet nie zauwa偶膮 jaka jest pogoda albo 偶e ptaszek siada im na ramieniu Chodzi o to czego c偶艂owiek szuka w tych wszystkich lajkach? Co sobie rekompensuje?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰4

Takie 偶ycie na pokaz jest smutne. Najbogatsi ludzie 艣wiata wygl膮daj膮 jak przeci臋tny zjadacz chleba. Nie maj膮 potrzeby afiszowania swojego statusu. Popatrzcie na Billa Gatesa i jego 偶on臋, poczytajcie o tym jak wychowuj膮 dzieci i ile maj膮tku przeznaczaj膮 na cele charytatywne. Ja uwielbiam chodzi膰 do parku, ale ostatnio widz臋 tam np. ch艂opaka z dziewczyn膮 siedz膮cych na 艂aweczce, a ka偶de z nosem w telefonie, nawet nie zauwa偶膮 jaka jest pogoda albo 偶e ptaszek siada im na ramieniu Chodzi o to czego c偶艂owiek szuka w tych wszystkich lajkach? Co sobie rekompensuje?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×