Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie pytanie

Czy to prawda, że mężczyźni bardziej pragną dziewicy?

Polecane posty

Gość takie pytanie

Najlepiej byloby posluchac opinii Panow.Mam nadzieje,ze bedziecie szczerzy, w koncu jestesmy anonimowi.Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iewkl

Bzdety. Wiekszość woli doświadczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie

Słyszałam, że właśnie każdy mężczyzna bardziej pragnie dziewicy z samego faktu że jest dziewicą i może być jej pierwszym. A to czy potem będzie się starać to już co innego.Nie wiem jak to już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9393

U mnie np porządni doceniali że jestem dziewicą, zazwyczaj zboki i menele się z tego śmieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Doświadczona lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnowany

Kiedyś, jako młody prawiczek pragnąłem dziewicy, jedynej kobiety, z którą mógłby być do końca życia. Teraz, jako stary prawiczek, żadnej już nie chcę. Ani dziewicy, ani doświadczonej. Przestało mi zależeć na wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zależy w jakim są wieku i jakie są ich przekonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E939
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Doświadczona lepsza

Doświadczona znaczy rabana we wszystkie dziury a później szukająca frajera który to coś weźmie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewica dla ego, doświadczona dla spełnienia potrzeb, ogólnie mówiąc. Nie dogodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 020303
11 minut temu, Gość E939 napisał:

Doświadczona znaczy rabana we wszystkie dziury a później szukająca frajera który to coś weźmie 

a faceci to co?czekają z sexem do ślubu i marzą o tej jedynej??? oczywiscie mam na mysli atrakcyjnych facetow ktorzy maja mozliwosci a i tak wytrwale czekaja na to by zakochac sie tak prawdziwie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filozof
16 minut temu, Gość E939 napisał:

Doświadczona znaczy rabana we wszystkie dziury a później szukająca frajera który to coś weźmie 

Mowiac o kims to cos" jestes sam jak robak bez wzgledu na czystosc fiutka bo brudny jestes w syku wewnetrznym i pogardzie dla innych istnien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak to prawda nas mężczyzn obrzydzają niedziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziewica to idealny materiał na żone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość E939 napisał:

Doświadczona znaczy rabana we wszystkie dziury a później szukająca frajera który to coś weźmie 

Bardziej chodziło mi o wyuzdaną lubiąca w obie dziurki . Jeśli dziewica taką będzie potem to bardzo chętnie bym ją chciał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Bardziej chodziło mi o wyuzdaną lubiąca w obie dziurki . Jeśli dziewica taką będzie potem to bardzo chętnie bym ją chciał .

A ozenicie sie z ta dziewicą przed seksem? Do obu panow to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ozenicie sie z ta dziewicą przed seksem? Do obu panow to pytanie

Żaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 minuty temu, Gość zrezygnowany napisał:

Kiedyś, jako młody prawiczek pragnąłem dziewicy, jedynej kobiety, z którą mógłby być do końca życia. Teraz, jako stary prawiczek, żadnej już nie chcę. Ani dziewicy, ani doświadczonej. Przestało mi zależeć na wszystkim.

😢😢😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8383
28 minut temu, Gość Filozof napisał:

Mowiac o kims to cos" jestes sam jak robak bez wzgledu na czystosc fiutka bo brudny jestes w syku wewnetrznym i pogardzie dla innych istnien

Nie udawaj faceta xD widać że Cię to boli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bedz

Nie, bo kref leje się co miesiąc.

Liczy się chęć podpisania inter cyzy, umiejętność smacznego gotowania i pieczenia, oraz prawidłowość prasowania koszuli bez zagniotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A na ... obspermiona niedziewica która jest osyfiona. Tylko dziewica mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Dla normalnego faceta nie ma to żadnego znaczenia, czy dziewica czy nie, jakie to ma w ogóle znaczenie? Chyba że jest jakaś dziewica w wieku 30+, to zachodzi podejrzenie, że coś z nią nie tak albo że to tak zwana "kłoda". Natomiast dziewicy chcą różnej maści zakompleksione pryszczate koniotrzepy, które nagą kobietę widziały tylko w internecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Straciłam dziewictwo z moim chłopakiem jakies pół roku temu i ostatnio mi powiedział, że on sie z tego bardzo cieszy, bo wie że jestem tylko jego ;) nasz seks jest super, bardzo dba o moją przyjemność i często próbujemy nowych pozycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esss5

Dla mnie jako prawiczka 28 letniego to już bez znaczenia. Ale tylko do seksu. Do związku na dłużej bym nie chciał kobiety po innych.  Frajerem do stabilizacji bym nie chciał być i nie mam zamiaru. Na szczęście mi to nie grozi i tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Asia napisał:

Straciłam dziewictwo z moim chłopakiem jakies pół roku temu i ostatnio mi powiedział, że on sie z tego bardzo cieszy, bo wie że jestem tylko jego 😉 nasz seks jest super, bardzo dba o moją przyjemność i często próbujemy nowych pozycji 😉

Jak się rozstaniecie, to nie będziesz już tylko jego. Więc to jakiś bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Ja dzisiaj miałem polucje z dziewica 😚👌

Ale ty mieszkasz tylko z matką. Fuuuuuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moj przede mna mial taka dziewczyne ktora miała wielu przed nim i sie rozeszli po 4 latach. Znalazl mnie dziewice i jestesmy razem 6 lat, dawno po slubie i dwoje dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onka
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Dziewica to idealny materiał na żone

Pewnie będę wzięta za trola, ale prawie tzy lata zdradzałam, a mój mężczyzna na to nie wpadł no przecież byłam dziewicą jak się poznaliśmy (miałam 19 lat). Dziewica ma o tyle lepiej, że uchodzi za swiętą, ma rzeczywiście duży szacunek i zaufanie, kochanek (kolega z uczelni) dzwonił nawet przy moim narzeczonym i z nim rozmawiałam, mój P.  nawet nie podejrzewał, że to nie tylko kolega. Nigdy się nie wydało, a jesteśmy już po 30-stce, nigdy się nie wyda. Był jeszcze jeden (z neta), ale tylko ze 3 razy bzyknelismy się w jego aucie, pierwszy raz już na na drugim spotkaniu, potem były jeszcze dwa, ale skończyłam to bo kochanek się domyślił, że kogos mam (udawałam wolną). Mój P. się nie domyślił, pewnie dlatego, że wziął dziewicę. Teraz już jestem grzeczna od wielu lat, ale musiałam się wyszumiec, ciekawiło mnie jak jest z innymi. Możecie hejtowac. Było, minęło, w sumie miałam trzech, to i tak mało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieskun

Ja zawsze pragnąłem dziewicy ale wszystkie po kolei mnie rzucały, więc w końcu wylądowałem z używaną po licznych bolcach i po aborcji, i chwalę ją sobie bo nie mam innego wyjścia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka

co za różnica czy dziewica czy nie jak chłopak i tak nie wie czy dziewczyna była już wybzykana przez innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Onka napisał:

Pewnie będę wzięta za trola, ale prawie tzy lata zdradzałam, a mój mężczyzna na to nie wpadł no przecież byłam dziewicą jak się poznaliśmy (miałam 19 lat). Dziewica ma o tyle lepiej, że uchodzi za swiętą, ma rzeczywiście duży szacunek i zaufanie, kochanek (kolega z uczelni) dzwonił nawet przy moim narzeczonym i z nim rozmawiałam, mój P.  nawet nie podejrzewał, że to nie tylko kolega. Nigdy się nie wydało, a jesteśmy już po 30-stce, nigdy się nie wyda. Był jeszcze jeden (z neta), ale tylko ze 3 razy bzyknelismy się w jego aucie, pierwszy raz już na na drugim spotkaniu, potem były jeszcze dwa, ale skończyłam to bo kochanek się domyślił, że kogos mam (udawałam wolną). Mój P. się nie domyślił, pewnie dlatego, że wziął dziewicę. Teraz już jestem grzeczna od wielu lat, ale musiałam się wyszumiec, ciekawiło mnie jak jest z innymi. Możecie hejtowac. Było, minęło, w sumie miałam trzech, to i tak mało. 

Statystyka pokazuje że prędzej dziewica zdradzi niż niedziewica. 1 raz rozbudza apetyt na seks (w tym z innymi). Gdy ciekawość seksu z innymi jest zaspokojona to potem przychodzi okres stabilizacji z 1 partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×