Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liz

Moj 2 latek jeczy/marudzi/zawodzi/kweka przez 80% czasu. Mam czasem dosc wlasnego dziecka! Czy to minie?

Polecane posty

Gość Gość
36 minut temu, Gość Basia napisał:

Autorko oddaj dziecko do żłobka i idź do pracy! Co to za moda na siedzenie z bachorem do 4 roku życia?! Nie umiesz zająć się dzieckiem to do roboty! Mężowi bym komputer wywaliła za takie zachowanie 

A co to za modą na oddawanie dziecka obcym do wychowania? Od jakiegoś czasu mam dość kafeterii właśnie przez takie nawiedzone osoby jak ty. Kobieta koniecznie ma robić karierę, dziecko oddać do żłobka bo olaboga jak to robić taką długą przerwę w pracy przecież 3-5 lat w perspektywie 40 to życiową tragedia i po niej już ani kariery ani emerytury nic tylko trumna. Co jest dziwnego w tym, że kobieta chce wychowywać swoje małe dziecko, chce patrzeć jak się rozwija i dorasta a nie latać z jezorem na wierzchu bo jak się nie zatyrasz na dwa etety to jesteś nikim. Uwaga! Info z ostatniej chwili, dziecko nie musi chodzić do żłobka a matka do pracy by je dobrze wychować i dostarczyć wszystkich potrzebnych bodźców! Trzeba tylko troszkę się wysilic, poczytać, poszukać, wyjść z domu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Niestety często sprawdza się powiedzenie, że kobieta rodzi dziecko dla siebie. Poza tym kobiety po urodzeniu dziecka często zapominają o sobie I całkowicie poświęcają się dziecku i obowiązkom domowym, więc facet wraca i gnije przed kompem, bo wszystko zrobione. A warto popołudnia sobie zaplanować i zostawić męża z dzieckiem, a samemu choć na kawę do koleżanki wyjsc, po sklepach pochodzić, pobiegać, isc ba jakies zajecia i zrobić coś dla siebie. Tym sposobem kobieta odpocznie od domu, a facet nie będzie miał wyjscia i zajmie się dzieckiem

Sorry, ale jak coś się proponuje to podyktuj kolejne rozwiązanie przystajace do rzeczywistości, bo takie w którym facet zrypany po robocie ma wrócić żeby rzucić się w wir kolejnych obowiązków niczego dobrego nie wróży. Będzie przebudzenie lwa, szczególnie, że wielu facetów tak czy siak woli realizować się poza domem i niekoniecznie na polu rodzinnym. Oznacza to, że będzie coraz później z tej pracy wracać i to niekoniecznie z powodu nadgodzin, ale po prostu z pracy będzie zahaczać o siłownie, klub sportów walki, pojedzie się śigać z kolegami na motocyklach etc. Układ który proponujesz to zatyranie się na śmierć dla żywiciela rodziny, pójdą na to tylko papciusiowaci faceci.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A co to za modą na oddawanie dziecka obcym do wychowania? Od jakiegoś czasu mam dość kafeterii właśnie przez takie nawiedzone osoby jak ty. Kobieta koniecznie ma robić karierę, dziecko oddać do żłobka bo olaboga jak to robić taką długą przerwę w pracy przecież 3-5 lat w perspektywie 40 to życiową tragedia i po niej już ani kariery ani emerytury nic tylko trumna. Co jest dziwnego w tym, że kobieta chce wychowywać swoje małe dziecko, chce patrzeć jak się rozwija i dorasta a nie latać z jezorem na wierzchu bo jak się nie zatyrasz na dwa etety to jesteś nikim. Uwaga! Info z ostatniej chwili, dziecko nie musi chodzić do żłobka a matka do pracy by je dobrze wychować i dostarczyć wszystkich potrzebnych bodźców! Trzeba tylko troszkę się wysilic, poczytać, poszukać, wyjść z domu. 

 

No to niech siedzi w domu, tu faktycznie się rozwija i cieszy macierzyństwem. Ciekawe kiedy będzie miała czas cokolwiek poczytać gdy maruda uwieszona do nogi będzie jojczeć.

Prawda jest taka, że dla higieny psychicznej niektóre dzieci definitywnie kwalifikują się do żłobka, gdyż są zbyt zaborcze i wiszą mentalnie na matce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durne z was baby
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dupe porzadnie zloic, to przynajmniej bedzie mial powod do jojczenia.

O KU*WA XD

Ale rada! XD A moze tobie ktos powinien zloic, to przestaniesz wypisywac glupoty XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnezwasbaby
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dupe porzadnie zloic, to przynajmniej bedzie mial powod do jojczenia.

O KU*WA XD

Ale rada! XD A moze tobie ktos powinien zloic, to przestaniesz wypisywac glupoty XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnezwasbaby
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dupe porzadnie zloic, to przynajmniej bedzie mial powod do jojczenia.

O KU*WA XD

Ale rada! XD A moze tobie ktos powinien zloic, to przestaniesz wypisywac glupoty XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieto...e
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dupe porzadnie zloic, to przynajmniej bedzie mial powod do jojczenia.

 



Ale rada! XD A moze tobie ktos powinien zloic, to przestaniesz wypisywac glupoty XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Sorry, ale jak coś się proponuje to podyktuj kolejne rozwiązanie przystajace do rzeczywistości, bo takie w którym facet zrypany po robocie ma wrócić żeby rzucić się w wir kolejnych obowiązków niczego dobrego nie wróży. Będzie przebudzenie lwa, szczególnie, że wielu facetów tak czy siak woli realizować się poza domem i niekoniecznie na polu rodzinnym. Oznacza to, że będzie coraz później z tej pracy wracać i to niekoniecznie z powodu nadgodzin, ale po prostu z pracy będzie zahaczać o siłownie, klub sportów walki, pojedzie się śigać z kolegami na motocyklach etc. Układ który proponujesz to zatyranie się na śmierć dla żywiciela rodziny, pójdą na to tylko papciusiowaci faceci.

 

albo papciusiowaty troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Dodam ze zal mi was dziewczyny, nie dosc, ze ci wasi faceci zapewne wygladaja jak kawal dupy za krzaka to jeszcze maja was w dupie totalnie i to jest wg was takie fajne i meskie. 

Bylismy wczoraj w Kryspinowie, naprawde na 100 chlopow moze kilku bylo w miare ok. Dziewczyn bylo sporo pieknych jak to w Polsce. Ale Ci faceci, łysi, z brzuchami, łancuchami na szyji, z kur.. Wą na ustach, nawet przy dzieciach, z papierosem w mordzie z piwskiem w reku. 

Bylam tam 10 lat temu i uciekalam w podskokach. Moj maz tez byl zniesmaczony. Oczywiscie wygladal tam najlepiej! Za innego bym sie nie wziela. Zawsze lubilam przystojniakow ala Burak Ozcivit, turecki aktor. To jest facior a nie te ryze brzydkie blade Polaczki po 170 cm w kapeluszu. 

dużo pięknych dziewczyn w Polsce :D :D :D Widać, że żeś dawno się poza peryferyjny Kryspinów nie ruszłaś poza granicę PL szczególnie :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawistneBabyzWas
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Brakuje jeszcze studenckiej kawalerki, mieszkania po pradziadku, które wynajmują a i zysku z obrotu akcjami do obrazu idealnego 😄

Zaraz się pewnie zapiekli i przybędzie z kontratakiem 😄

XDD

Ale was zazdrość żżera! XD O ..., nie spodziewałam się, że znajdę tu taką zawiść xD

Typowe kury domowe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość durnezwasbaby napisał:

O KU*WA XD

Ale rada! XD A moze tobie ktos powinien zloic, to przestaniesz wypisywac glupoty XD

a może właśnie dostawała wychowawczego klapsa, gdy nadużyła cierpliwości rodziców i dzięki temu radzi sobie w życiu,a  nie jest emocjonalnie niestabilną mameją jak przedstawiciele bezstresowego pokolenia bliskości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
9 minut temu, Gość gość napisał:

Sorry, ale jak coś się proponuje to podyktuj kolejne rozwiązanie przystajace do rzeczywistości, bo takie w którym facet zrypany po robocie ma wrócić żeby rzucić się w wir kolejnych obowiązków niczego dobrego nie wróży. Będzie przebudzenie lwa, szczególnie, że wielu facetów tak czy siak woli realizować się poza domem i niekoniecznie na polu rodzinnym. Oznacza to, że będzie coraz później z tej pracy wracać i to niekoniecznie z powodu nadgodzin, ale po prostu z pracy będzie zahaczać o siłownie, klub sportów walki, pojedzie się śigać z kolegami na motocyklach etc. Układ który proponujesz to zatyranie się na śmierć dla żywiciela rodziny, pójdą na to tylko papciusiowaci faceci.

 

a dziecko to ma jednego rodzica? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
1 minutę temu, Gość gość napisał:

a może właśnie dostawała wychowawczego klapsa, gdy nadużyła cierpliwości rodziców i dzięki temu radzi sobie w życiu,a  nie jest emocjonalnie niestabilną mameją jak przedstawiciele bezstresowego pokolenia bliskości?

więcej hejtu, WIĘCEJ! 😄 Bij, tłucz! Jak psa! Hau hau! 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość zawistneBabyzWas napisał:

XDD

Ale was zazdrość żżera! XD O ..., nie spodziewałam się, że znajdę tu taką zawiść xD

Typowe kury domowe xD

to przecież ta od mieszkania w Krakowie jak klasyczna kura domowa interes rodziny rozumiała przez pryzmat dziecka, wokół którego wszyscy powinni skakać i siedzieć w chałupie z nim jako idealny model wychowawczy :D

no sorry, ale już widzę samca, który leci na złamanie karku żeby punkt 18 bajki przeczytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość lol napisał:

a dziecko to ma jednego rodzica? 😄

dwójkę, tylko że każdy z nich ma inne spojrzenie na dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość lol napisał:

więcej hejtu, WIĘCEJ! 😄 Bij, tłucz! Jak psa! Hau hau! 😄 

wifi w psychiatryku jak widać podciągnęli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauraaaaanna

Ale jestescie glupie :D

licytujecie sie na mieszkania przystojnych mezow :D

jakbys sie szanowala to chocby ten maz wygladal jak mlody keanu reeves albo maslak to bys mu kazala wziac sie do roboty w koncu on Ci dziecko zrobil.

Co do dziecka moja ma 2,5 roku i od urodzenia jest high need baby. Nieodkladalna bardzo krzyczaca nawet lekarki nazwaly ja wrzaskunem. Najgorzej bylo poltora roku. Az zaczela chodzic teraz owszem marudzi wrzeszczy zwlaszcza przed snem lub po wybudzeniu albo jak jej cos odmowie itd odpieluchowanie nocnik ubieranie koszmar ale wiele mi siejuz udalo osiagnac wychowaniem oduczylam ja noszenia na rekach umie sie jako tako zachowac przy ludziach a byl koszmar kopanie wyrywanie wrzask na rynku w sklepie. Wymioty z wscieklosci dzikie wrzaski w aucie fotelik poszedl na atrcybbo nie chciala tego do jedzenia.

niestety ale jestescie ograniczone niesamowicie z zapyzialych wsi lub rodzin robotniczych lub pijackich. Z tym szpanowaniem cieszcie sie baby ze macie i tyle. Za granica smieja sie z polek ktore nosza ogromne napisy ck armani hugo boss. Bogaci i szczesliwi ludzie jak np szwedzi tego nie robia ani raczej nie szpanuja jesli juz to dzielami sztuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

o zaburzeniach piszę madka, która wyhodował sobie dzieciaka terrorystę HNB. Teraz będzie na anonimowym forum wylewać wieloletnią frustrację w związku z niewychowanym dzieckiem.

No dajesz, niech Ci ulży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Absolutnie. Ja mieszkam na Złotej 44, kilka apartamentów o podwyższonym standardzie wynajmuje we wrocławskim Sky Tower. Co, że zal dupe ściska?

Ha ha ha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
53 minuty temu, Gość gość napisał:

dużo pięknych dziewczyn w Polsce 😄😄😄 Widać, że żeś dawno się poza peryferyjny Kryspinów nie ruszłaś poza granicę PL szczególnie 😄

 

Wlasnie wrocilam z Chorwacji, Chorwatki ładne. Ale jak bylam np w Anglii to jak byla jakas ładna to wlasnie Polka, Czeszki brzydkie, Niemki okropne, Włoszki i Hiszpanki spalone słońcem, jedna zmarszczka, niskie i takie sobie, w Nowym Jorku widzialam sporo przepieknych kobiet. Zjezdzilam kawał świata no i zdarzył sie Kryspinów, wow! Ale wtopa. 

Tak, Polki są ładne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Liz napisał:

Maz niestety gra 😞 twierdzi ze musi sie zresetowac po pracy. Dziecka twierdzi ze sie czepiam 😞

fakt, Maly troche sie nudzi, staram sie z nim sporo wychodzic, czytamy, ukladamy, ale nawet przy tym zaraz bedzie jakis kwas, na podworku bylo ok, niestety zobaczyl kota, zaczal go gonic, uciekac mi, nie chcial wracac, pisk, nogi z gumy, nioslam go wijacego sie do domu na rekach:-(  inne matki usmiechniete z zadowolonymi dziecmi, a ja umeczona z mega maruda roku. Kiedy czytam ze matki tesknia za dzieckiem gdy te spi, to mysle sobie - kurcze, ze mna cos chyba nie tak:-( 

ale z drugiej strony nie mige przeciez calej uwagi poswiecac dziecku?! Czy wy tak robicie, poza snem caly czas DZIECKO?!

Nie, nigdy tak nie robiłam, że mam być dostępna dla dziecka całą dobę i na każde zawołanie, bo bym chyba na głowę dostała. A Ty dodatkowo masz jeszcze dorosłego dzieciaka, który raczej nie dorósł do roli ojca, a Ty w sumie na to pozwalasz. Co to znaczy, że on sobie idzie grać i się dzieckiem nie zajmie? Wreczasz mu jego dziecko, ubierasz się i np idziesz na spacer, bo musisz się zresetować. Jest, do choinki, ojcem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

Dziecko do zlobka, a ty do pracy. od razu odzyjesz. Ja sie ciesze, ze pracuje kilka godzin dziennie, dziecko z niania, a ja w pracy odpoczywam i nabieram checi do dlaszego zajmowania sie dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Czyli to pewnie jakiś tłuścioch, któremu wydaje się, że dobrze wygląda bo ma zawyżone mniemanie o sobie. Nie ma co zazdrościć utytego cześka z firmą hydrauliczną

Ma Agencje Reklamowa i nie jest tłusty. Sama pewnie jestes i twoj chłop tez. Wredoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość zawistneBabyzWas napisał:

XDD

Ale was zazdrość żżera! XD O ..., nie spodziewałam się, że znajdę tu taką zawiść xD

Typowe kury domowe xD

Nie to nie ja, nie ta od mieszkania w Kraaakooowie. Hahha

Jakas inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Lauraaaaanna napisał:

Ale jestescie glupie :D

licytujecie sie na mieszkania przystojnych mezow :D

jakbys sie szanowala to chocby ten maz wygladal jak mlody keanu reeves albo maslak to bys mu kazala wziac sie do roboty w koncu on Ci dziecko zrobil.

Co do dziecka moja ma 2,5 roku i od urodzenia jest high need baby. Nieodkladalna bardzo krzyczaca nawet lekarki nazwaly ja wrzaskunem. Najgorzej bylo poltora roku. Az zaczela chodzic teraz owszem marudzi wrzeszczy zwlaszcza przed snem lub po wybudzeniu albo jak jej cos odmowie itd odpieluchowanie nocnik ubieranie koszmar ale wiele mi siejuz udalo osiagnac wychowaniem oduczylam ja noszenia na rekach umie sie jako tako zachowac przy ludziach a byl koszmar kopanie wyrywanie wrzask na rynku w sklepie. Wymioty z wscieklosci dzikie wrzaski w aucie fotelik poszedl na atrcybbo nie chciala tego do jedzenia.

niestety ale jestescie ograniczone niesamowicie z zapyzialych wsi lub rodzin robotniczych lub pijackich. Z tym szpanowaniem cieszcie sie baby ze macie i tyle. Za granica smieja sie z polek ktore nosza ogromne napisy ck armani hugo boss. Bogaci i szczesliwi ludzie jak np szwedzi tego nie robia ani raczej nie szpanuja jesli juz to dzielami sztuki :)

Wyjedźcie na tydzień na wakacje a dziecko na ten czas do rodziców/teściów, od razu mu syndrom HNB przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×