Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

O co chodzi z tym jestem na wiejskie nauczycielki?

Polecane posty

Gość Gość

W co drugim temacie leci hejt na wiejskie nauczycielki. O co chodzi ? Sama mieszkam na wsi, moje dziecko chodzi tu do szkoły a jego nauczycielki w większości są miłe i uśmiechnięte, lubią swoją pracę i nie rozumiem czemu akurat ta grupa zawodowa jest tu szykanowana. Bo ze wsi ktoś to gorszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaa

Przecież to jakiś frustrat albo pryszczaty gimnazjalista pisze, nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Nie wiem, może ludzie ze wsi nie mieli co z dziećmi zrobić jak był strajk i się wkurzyli, nie każdy mieszka z tesciami i babciami.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julks

Też nie lubię wiejskich nauczycielek, ale nie mówię tu o dużych szkołach, gdzie masz chociaż 90 dzieci z 1 rocznika i klasy a b c. Mowie o szkołach wsiowych 8 osób w klasie moja znajoma w takiej uczy. Bimba.... Ma beke z tej pracy. Szkolę już kilka razy chcieli zamknąć i nadal otwarta, no rodzice nie chcą dzieci do innej puścić. Za daleko im 10 km. Znajoma jeszcze się śmieje, że wszyscy nauczyciele u nich mają już zlewke, uważają że może 1 dziecko na te 40 jest zdolne a reszta to patola z 500 plus z podejściem a la komuna wśród rodziców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×