Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ziemia umiera!!!

Toksyczne kalendarze Stylizacje

Polecane posty

Gość Ziemia umiera!!!

Juz wkrotce zacznie sie sezon na kalendarze adwentowe.

Bojkotujmy testy kalndarzy, w komentarzach, na insta, na fejsie, we wszystkich mo zliwych miejscasch. 

Śmieci jest coraz wiecej, Polska zamienia sie w wielkie smietnisko.

Youtuberzy pokroju Karoliny Stylizacje dokładają się do tego, produkując masę śmieci tylko po to, żeby otwierac kalendarze adwentowe zrobione z plastiku nie nadającego się do recyklingu. Kalendarz adwentowy nie jest dobrym pomyslem na prezent, upominek ani na spedzanie wolnego czasu. To gora smieci, a polowa z tych kosmetykow, miniature, brokacikow i tak wyląduje na smietniku. Osoba, którą oglądają dzieci powinna miec wiecej oleju w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kafeteria też nie jest dobrym miejscem na spędzanie wolnego czasu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocaluj się w d.u.p.e.

Chcesz bojkotowac proszę bardzo ale nie narzucaj innym co i jak mają myśleć 

Poza kalendarzami słabej jakości są dostępne również takie gdzie można znaleźć i produkty pelnowymiarowe ( wiadomo cena wtedy inna )czy  z zabawkami jak np playmobile czy barbie albo ozdobami czy herbaty kawy itd 

Ja wiem.ze w Polsce większość jest niedostępna ale mieszkam w Niemczech gdzie jest tak ogromny wybór ze naprawdę nie trzeba nabywać aż takiego najtańszego szitu 

Polecam zakupy w DM albo samemu skomponować samemu 

A co do otwierania kalendarzy polecam kanały na których jest prezentowany cały jego skład i wtedy widać czy warto czy nie 

Nie oglądam Stylizacji ale nie lubię kiedy ktoś stara się komuś coś narzucać 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za bzdury

Chcesz ratować ziemię?  Odloz tel odłącz  komputer 

Używaj tylko naturalnych kosmetyków jedz tylko to co sam wyhodujesz 

Zacznij coś robić na prawdę  a nie tylko zużywasz energie pisząc tu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

A ja uwazam ze apel jest bardzo sensowny. Co prawda w dooszy mam te kalendarze  Z których wiekszosc to badziewie  za sporą kasę ale warto o tym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Co za bzdury napisał:

Chcesz ratować ziemię?  Odloz tel odłącz  komputer 

Używaj tylko naturalnych kosmetyków jedz tylko to co sam wyhodujesz 

Zacznij coś robić na prawdę  a nie tylko zużywasz energie pisząc tu 

A ja myślę, że to ma sens. Małe kroczki też są ważne. Ludzie i tak piszą jej pod filmami, że nie podobają im się te repetytywne kalendarze, więc co nam szkodzi dołożyć do tego aspekt ekologiczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjzdd
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

A ja myślę, że to ma sens. Małe kroczki też są ważne. Ludzie i tak piszą jej pod filmami, że nie podobają im się te repetytywne kalendarze, więc co nam szkodzi dołożyć do tego aspekt ekologiczny. 

Widziałam jeden z jej vlogów i uważam że miała tego aż za dużo  tak samo jak Glam Paula masakra 

wystarczyłoby kupić jeden gdzie produkty są pełnowartościowe zamiast takiego gówna 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A o czym te melepety mają robic vlogmasy na ktorych zarabiaja wiecej niz zwykle? O pierniczkach ktorych nie pieką czy o porządkach ktorych nie robia? Miejcie litosc dziewczyny tylko tego gowna nie kupujcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zgadzam się jak potrzebujesz to idź sobie kup szampon czy podkład, a nie jakieś kalendarzyki jak dla jełopów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Sjzdd napisał:

Widziałam jeden z jej vlogów i uważam że miała tego aż za dużo  tak samo jak Glam Paula masakra 

wystarczyłoby kupić jeden gdzie produkty są pełnowartościowe zamiast takiego gówna 

 

W jednym z vlogów pokazywali jakieś porządki i mieli w jednym z pomieszczeń całą szafę pełną darów losu i gówienek z kalendarzy. Aż się wysypywało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Glam Paula też leci na wyświetlenia. Widziałam kiedyś serię SImsową i nie dało się oglądać. Głos, jak w tv markecie i taśmowe nagrywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość Gosc napisał:

Glam Paula też leci na wyświetlenia. Widziałam kiedyś serię SImsową i nie dało się oglądać. Głos, jak w tv markecie i taśmowe nagrywanie.

O masakra kiedys ją lubiłam ale bez przesady 
Jak widziałam jej spożywcze słodyczowe zakupy w Niemczech prawie padłam 
Sama tu mieszkam i nie weby ktokolwiek tak szalał kupował całe wózki słodyczy i jak ona się zachowuje w tych sklepach 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dno

Otwiera bo za darmo je dostaje ,zapewne pisze do firm i zebrze o darmowe kalendarze i kosmetyki jak robi to wiekszość  ,,bardzo znanych ,,jutuberek , a tak na prawde gdyby nie kupowane subskrybcje i komentarze ,to jest dopiero biznes, to by mało kto wiedział o istnieniu jednej czy drugiej.Na pomponie jest afera z maff i jess ,chciały wyżebrać darmowa wyżerke w jakies restauracji na Wybrzeżu ,a ja się dziwilam ,że  stać je na pobyt na Malediwach ,Korei itp ale wyszło,ze wszystko wyżebrane , WSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzaqwer
1 godzinę temu, Gość dno napisał:

Otwiera bo za darmo je dostaje ,zapewne pisze do firm i zebrze o darmowe kalendarze i kosmetyki jak robi to wiekszość  ,,bardzo znanych ,,jutuberek , a tak na prawde gdyby nie kupowane subskrybcje i komentarze ,to jest dopiero biznes, to by mało kto wiedział o istnieniu jednej czy drugiej.Na pomponie jest afera z maff i jess ,chciały wyżebrać darmowa wyżerke w jakies restauracji na Wybrzeżu ,a ja się dziwilam ,że  stać je na pobyt na Malediwach ,Korei itp ale wyszło,ze wszystko wyżebrane , WSTYD

Te influenserki są siebie warte... żałosne pindy. zero kręgosłupa moralnego. zwykłe słupy reklamowe, które za  kasę zjadłyby własne q...o na wizji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość bzaqwer napisał:

Te influenserki są siebie warte... żałosne pindy. zero kręgosłupa moralnego. zwykłe słupy reklamowe, które za  kasę zjadłyby własne q...o na wizji. 

przecież jedzą, zobacz jakie noszą okropne ubrania, jakie niedobrane kosmetyki tylko po to, żeby zareklamować DNO mam nadzieje, że się rozchorują od tych świństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona pokaże, a innych 1000 osob dzięki temu nie kupi, bo zawartość słaba np. Także wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość dno napisał:

Otwiera bo za darmo je dostaje ,zapewne pisze do firm i zebrze o darmowe kalendarze i kosmetyki jak robi to wiekszość  ,,bardzo znanych ,,jutuberek , a tak na prawde gdyby nie kupowane subskrybcje i komentarze ,to jest dopiero biznes, to by mało kto wiedział o istnieniu jednej czy drugiej.Na pomponie jest afera z maff i jess ,chciały wyżebrać darmowa wyżerke w jakies restauracji na Wybrzeżu ,a ja się dziwilam ,że  stać je na pobyt na Malediwach ,Korei itp ale wyszło,ze wszystko wyżebrane , WSTYD

fajnie jakby je gdzieś zaprosili i się zatruły i srały parę dni do krwii aż by im się odechciało żebrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogi

A te wszystkie współprace z chinskimi stronkami ,ile bezwartościowych rzeczy przylatuje do Polski ,szmat plastiku rzeczy które ląduja w śmietniku

bo co z tym robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 3.07.2019 o 23:56, Gość gość napisał:

fajnie jakby je gdzieś zaprosili i się zatruły i srały parę dni do krwii aż by im się odechciało żebrania

Nawzajem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WER

ona juz jest plus size czy dalej wygladjąc jak boogie nosi roz. M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość yogi napisał:

A te wszystkie współprace z chinskimi stronkami ,ile bezwartościowych rzeczy przylatuje do Polski ,szmat plastiku rzeczy które ląduja w śmietniku

bo co z tym robić

O tak, to okropne, jutuberki typu D. Mizia pokazują góry gadżetów z Chin z aliexpress, a później stertę smieci leżącą na podłodze, folie bąbelkowe, koperty, platikowe wypełniacze, fuuuuuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truteń
15 minut temu, Gość gosc napisał:

O tak, to okropne, jutuberki typu D. Mizia pokazują góry gadżetów z Chin z aliexpress, a później stertę smieci leżącą na podłodze, folie bąbelkowe, koperty, platikowe wypełniacze, fuuuuuj.

Mizia, królowa aliexpress ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kalendarze z kosmetykami to rzeczywiście bezsens, ale sama chętnie bym sobie sprawiła taki z dobrymi herbatami w różnych rodzajach i smakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Kalendarze z kosmetykami to rzeczywiście bezsens, ale sama chętnie bym sobie sprawiła taki z dobrymi herbatami w różnych rodzajach i smakach.

1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Kalendarze z kosmetykami to rzeczywiście bezsens, ale sama chętnie bym sobie sprawiła taki z dobrymi herbatami w różnych rodzajach i smakach.

I co bys później zrobiła z kartonem i plastikową otoczką? siup, do smieci? A teraz sobie wyobraź 100 innych takich osóbek, które kupiły kalendarz z dobrymi herbatami... To my, naszymi wyborami pokazujemy producentom, co chcemy kupować. Jest popyt - jest podaż. Jeśli przestaniemy kupować smiecie, oni przestaną je sprzedawac, proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziemia umiera!!!

No i się zaczęło znowu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 3.07.2019 o 22:42, Gość bzaqwer napisał:

Te influenserki są siebie warte... żałosne pindy. zero kręgosłupa moralnego. zwykłe słupy reklamowe, które za  kasę zjadłyby własne q...o na wizji. 

Jej ileż emocji. To nie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Jej ileż emocji. To nie zdrowe.

Ja ten wpis potraktowałam na luzie. Niezdrowe to są te wszystkie reklamy badziewia za grubą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja ten wpis potraktowałam na luzie. Niezdrowe to są te wszystkie reklamy badziewia za grubą kasę.

Otóż to. Reklamy i góry smieci, a młodzi ludzie oglądają to też chcą mieć te wszystkie peirdoły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dzisiaj makijaż kosmetykami za 1funta, jutro narzekanie na stan cery... Czy ona jest jakaś durna? smaruje te zaognione pryszcze goownem i się dziwi, że ma trądzik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość gość napisał:

dzisiaj makijaż kosmetykami za 1funta, jutro narzekanie na stan cery... Czy ona jest jakaś durna? smaruje te zaognione pryszcze goownem i się dziwi, że ma trądzik. 

pomyliły ci się tematy. tutaj dyskusja o ekologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×