Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kino

Czy widzieliście Sekretne Życie Zwierzaków Domowych 2

Polecane posty

Gość Kino

Chciałam iść z córką,  ale podobno są tam sceny przemocy nieodpowiednie dla małych dzieci.  Córka ma cztery lata i to byłby jej pierwszy seans. Nie chcę,  żeby zaraziła się do kina. Był ktoś z dzieckiem i napisze jak jest naprawdę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoska

Nie, ale wybieram sie w czwartek z 6 latkiem, wiec jak bedziesz szla pozniej to moge ci napisac. Ludzie w tych czasach sa strasznie przewrazliwieni, wiec wez tez poprawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na filmach zwykle jest przedział wiekowy, więc jeśli nie jest od 4 rz to nie idźcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoska

Wiekszosc bajek ma jakies ograniczenia wiekowe wg amerykanskich standardow co nie oznacza wcale ze mlodsze dziecko nie moze ogladac, kazdy z nas ogladal shreka chodz ma kategorie za pozwoleniem rodzicow i 2 czesc chyba i wyzej wiekowo ze wzgledu na teksty tam padajace i jakos nikomu krzydwa sie nie stala kiedy np.pekl ptak spiewajacy z fiona itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Zoska napisał:

Wiekszosc bajek ma jakies ograniczenia wiekowe wg amerykanskich standardow co nie oznacza wcale ze mlodsze dziecko nie moze ogladac, kazdy z nas ogladal shreka chodz ma kategorie za pozwoleniem rodzicow i 2 czesc chyba i wyzej wiekowo ze wzgledu na teksty tam padajace i jakos nikomu krzydwa sie nie stala kiedy np.pekl ptak spiewajacy z fiona itd.

No nie, ale jeśli autorka obawia się,że jej dziecko nie wytrzyma jak ptaszek pęknie, to niech idzie na inny film 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoska
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No nie, ale jeśli autorka obawia się,że jej dziecko nie wytrzyma jak ptaszek pęknie, to niech idzie na inny film 

No w sumie tak, ale teraz w wiekszosci bajek cos sie podobnego dzieje, ja jako dzieciak ogladalam np. tom i jerry, tam dopiero bylo przemocy:D i traumy nie mam:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kino

Film nie ma ograniczeń wiekowych,  ale są też trochę drastyczne sceny. Dla dorosłych to pewnie niezauważalne,  ale dla wrażliwego dziecka może być problem. Generalnie to już od dłuższego czasu córka chce iść do kina, ale wszystkie filmy były od 7 lat. Ten niby jest dla wszystkich,  ale sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Zoska napisał:

No w sumie tak, ale teraz w wiekszosci bajek cos sie podobnego dzieje, ja jako dzieciak ogladalam np. tom i jerry, tam dopiero bylo przemocy:D i traumy nie mam:) 

No , tez o tym pomyślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Kino napisał:

Film nie ma ograniczeń wiekowych,  ale są też trochę drastyczne sceny. Dla dorosłych to pewnie niezauważalne,  ale dla wrażliwego dziecka może być problem. Generalnie to już od dłuższego czasu córka chce iść do kina, ale wszystkie filmy były od 7 lat. Ten niby jest dla wszystkich,  ale sama nie wiem..

A babcie w czerwonym kapturku wilk zjada, a wilka zabijają. Czy czytacie lagodniejsza wersje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoska

No dokladnie, tak jak i jas i malgosia czy krolewna sniezka itd. Oczywiscie ty jestes mama i ty zdecydujesz, jak pisalam ogladalam toma i jerrego i sie smialam a majac 8 lat ogladalam jakas bajke o dziewczynce co zmarl jej tata to plakalam jak bobr, to mama powiedziala ze wiecej mi nie wypozyczy:) jeszcze wtedy na kasetach vhs z wypozyczali byly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kino

Akurat Czerwonego Kapturka córka nie znosi,  właśnie przez sprawę zjedzenia go przez wilka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoska
6 minut temu, Gość Kino napisał:

Akurat Czerwonego Kapturka córka nie znosi,  właśnie przez sprawę zjedzenia go przez wilka. 

Heh to moze faktycznie nie idz na zwierzaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam

W filmie jest scena dwóch zboczonych kangurów. Jeden bawi się torba drugiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoska
1 minutę temu, Gość Nie polecam napisał:

W filmie jest scena dwóch zboczonych kangurów. Jeden bawi się torba drugiego 

Haha, dobre ale od kiedy kangury sa domowymi zwierzetami, chyba ze w australii;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam
2 minuty temu, Gość Zoska napisał:

Haha, dobre ale od kiedy kangury sa domowymi zwierzetami, chyba ze w australii;D

No w sumie racja. Następnym razem lepiej przemyśle swój wpis :-D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam
2 minuty temu, Gość Zoska napisał:

Haha, dobre ale od kiedy kangury sa domowymi zwierzetami, chyba ze w australii;D

No w sumie racja. Następnym razem lepiej przemyśle swój wpis :-D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kino

Mimo obaw poszłyśmy 🙂 Fajny film. Rzeczywiście były "straszne" momenty, ale zdecydowanie więcej śmiesznych. Córka zadowolona, traumy nie ma 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×