Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Tampony podczas połogu?

Polecane posty

Gość Gość

Mamuśki czy któraś z Was używała tamponów na krwawienie po porodzie? Chodzi mi już o taką końcówkę. Jestem 2,5 tygodnia po porodzie i mam jeszcze lekkie krwawienie/plamienie jest niewielkie na tyle ze gdybym chciala moglabym miec jedną podpaske caly dzien ( oczywiście tego nie robię ale to takie porównanie). Zawsze podczas okresu używałam tamponów bo podpaski to dla mnie horror nawet najcieńsze szczególnie w takie ciepło kiedy chce sobie ubrać ...enkę lub spodenki i czuć się komfortowo. Waham się trochę bo nie wiem czy to bezpieczne czy nie dostanę jakiejś infekcji albo zakażenia? Nie byłam szyta, nic mnie nie boli a więc jak myślcie tampony to bezpieczna opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wkładkę higieniczną zastosuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Wkładkę higieniczną zastosuj. 

Na wkładkę jest jeszcze za wcześnie nieststy. Jest tej krwi mało ale nie na tyle żeby chodzić tylko w wkładce dlatego tak kuszą te tampony ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Położna

Nie, nie jest to bezpieczna opcja, ale znając życie i tak zrobisz co uważasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

To nie jest dobry pomysł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

Chyba zwariowalaś! Sama jestem zwolenniczką tamponow, ale nie podczas połogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta

Wstrzymalabym się z tamponami do końca połogu i wizyty kontrolnej po porodzie. Kilka dni wytrzymasz a za kilka juz pewnie na tyle będzie mało że albo wkładka albo całkiem ustanie. Lepiej nie komplikowac  sobie życia i z takim decyzjami ostroznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta

I choć to mało komfortowe z podpaskami slim możesz ubrac luzniejsza ...enkę /spódnice bądź spodenki jeansowe nie takie do połowy pośladków ale normalne więc też się jakoś nie ograniczaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

Ja już długo używam tamponów beppy, które nie uczulają są bardzo dobrze dopasowane do ciała i praktycznie niewyczuwalne czego nie mogę powiedzieć o innych tamponach. Są również dość chłonne więc sprawdzają się przy ekstremalnych krwawieniach. Ja kupuje je w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Hanka napisał:

Ja już długo używam tamponów beppy, które nie uczulają są bardzo dobrze dopasowane do ciała i praktycznie niewyczuwalne czego nie mogę powiedzieć o innych tamponach. Są również dość chłonne więc sprawdzają się przy ekstremalnych krwawieniach. Ja kupuje je w necie.

I co nas to obchodzi? Producent poleca je do stosowania w połogu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqqqqq

Nie ryzykuj, nawet po cc nie można używać tamponów w połogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×