Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magnolia

Córka za wszelką cenę

Polecane posty

Gość Magnolia

Cześć użytkowniczki/użytkownicy forum powiedzcie mi co sądzicie o kobiecie,  która jak sama twierdzi chce mieć córkę za wszelką cenę . Posiada z mężem już syna i mówi że zrobi wszystko żeby była córka ,a chęć tej konkretnej płci bierze się z tego że jej koleżanki mają i na starość będzie miał kto się nią i mężem zajmować. Wspomnę jeszcze że od kilkunastu pokoleń w rodzinie męża sami faceci byli. Nie wiem dlaczego ale odczuwam jakaś chęć rywalizacji z jej strony może chęć pokazania że ona ma a inne szwagierki nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnssb

Boszzzzzz skąd się biorą takie ameby umysłowe. Tyle teraz ludzi bezpłodnych, adoptują obce, nawet chore dzieci, a takie szmaty będą jeszcze przebierać jak na targu. Najpierw ze plec nie taka, a potem będzie ze nie ma blond włosków to odpada. Takie babska powinny być sterylizowane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karp

Mając 4 synów zawziełam się z mężem i jest piąta córeńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
8 godzin temu, Gość Nnnssb napisał:

Boszzzzzz skąd się biorą takie ameby umysłowe. Tyle teraz ludzi bezpłodnych, adoptują obce, nawet chore dzieci, a takie szmaty będą jeszcze przebierać jak na targu. Najpierw ze plec nie taka, a potem będzie ze nie ma blond włosków to odpada. Takie babska powinny być sterylizowane 

i osob piszace takie komentarze i wymyslajace podobne bzdury tez do sterylizacji, chociaż sterylizacja mózgu juz została przeprowadzona. Tak z reką na sercu, a co to kogo obchodzi? Włazić komuś do łóżka z buciorami? A niech se ma tyle dzieci ile chce i takiej plci jakiej chce. Co to kogo? Nawet gdyby usuwała każde dziecko które jest nie tej plci której chce, to co Ci do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Uważam że większość z mam chciałaby mieć córeczkę. Gdybym nie miała córki dalej bym próbowała aż by się udało;) ale wyszło tak jak zawsze chciałam mam córkę i będę mieć syna czyli parka. Chodź gdybym dowiedziała się że będę mieć drugą córkę to bym jeszcze raz spróbowała żeby mieć syna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
1 godzinę temu, Gość Super Żona napisał:

Uważam że większość z mam chciałaby mieć córeczkę. Gdybym nie miała córki dalej bym próbowała aż by się udało;) ale wyszło tak jak zawsze chciałam mam córkę i będę mieć syna czyli parka. Chodź gdybym dowiedziała się że będę mieć drugą córkę to bym jeszcze raz spróbowała żeby mieć 

Kobiety są różne ale ja od zawsze chciałam mieć córkę .Do tej pory mam takie marzenie może się kiedyś spełni😁Miło by było wychowywać dziewczynkę ,bo to zdecydowanie inaczej niż z chłopcami inne potrzeby inne zainteresowania i brak pod nogami lego i autek na które non stop wpadam ehh pomarzyć piękna rzecz 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×