Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Po co w marketach sa kasy dla ciezarnych skoro nikt tego nie respektuje?

Polecane posty

Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Dlaczego wy ciężarne robicie  z siebie jakieś ułomne ?  Serio stanie sie coś ciężarnej  jak postoi 5 minut w kolejce? 3 lata pracowałam  w markecie  i nie raz widziałam  jak ciężarne  2 godziny  chodzą po sklepie  a jak przyszła  jedna z drugą  do kasy to wielkie darcie ryja "bo ona jest w ciąży " Mało  tego niektóre sa z mężem , matka i tez dra ryja "bo ona jest w ciąży " . Nie wiem facet nie potrafi sam zapłacić za zakupy ? 

Bo mają PRAWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja współczuję autorce- w ciąży sama musi ganiać do sklepu i jeszcze tłuc się autobusami- straszne. Nie dziwię się że tyle w niej żalu i złości. My, których mężowie robią zakupy, i które mają samochody lub są wożone przez mężów czy zamawiają taksowki- nie zrozumiemy jej trudności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

A ja współczuję autorce- w ciąży sama musi ganiać do sklepu i jeszcze tłuc się autobusami- straszne. Nie dziwię się że tyle w niej żalu i złości. My, których mężowie robią zakupy, i które mają samochody lub są wożone przez mężów czy zamawiają taksowki- nie zrozumiemy jej trudności. 

Nie, nie musze. Chyba cos fantazja cie poniosla z tymi autobusami bo ja pisalam tylko o kolejkach. Na zakupy zawsze chodze z facetem i zawsze z wyboru, ale i tak macie mnie przepuscic 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Nie, nie musze. Chyba cos fantazja cie poniosla z tymi autobusami bo ja pisalam tylko o kolejkach. Na zakupy zawsze chodze z facetem i zawsze z wyboru, ale i tak macie mnie przepuscic 😘

No to cię przepuszczamy. Jak już się wyawanturujesz, żółć ci się uleje i ciśnienie skoczy :-D Buziaczki!

PS. Następnym razem poszczuj ludzi w kolejce kartą ciąży. Będzie jeszcze bardziej śmiesznie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No to cię przepuszczamy. Jak już się wyawanturujesz, żółć ci się uleje i ciśnienie skoczy 😄 Buziaczki!

PS. Następnym razem poszczuj ludzi w kolejce kartą ciąży. Będzie jeszcze bardziej śmiesznie 😄

No to mnie przepuszczaj i jeszcze pocaluj mnie w dupk* bo twoja krolowa idzie.

Ps. Nastepnym razem siedz cicho i sie nie udzielaj 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

No to mnie przepuszczaj i jeszcze pocaluj mnie w dupk* bo twoja krolowa idzie.

Ps. Nastepnym razem siedz cicho i sie nie udzielaj 😄

 

Twoja królowa :-D :-D :-D :-D

Królową to będziesz jak się zesrasz na porodówce i ci krocze popęka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No to mnie przepuszczaj i jeszcze pocaluj mnie w dupk* bo twoja krolowa idzie.

Ps. Nastepnym razem siedz cicho i sie nie udzielaj 😄

 

No jak zaczniesz szczuć ludzi karta ciąży to pewnie nikt się nie bedzie udzielal, bo wszyscy po prostu pękną ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Twoja królowa 😄😄😄😄

Królową to będziesz jak się zesrasz na porodówce i ci krocze popęka 😄

Skad takie wnioski :-

zesralas sie przy po porodzie? 🤣🤣 to cie juz chyba partner nie tyka co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No jak zaczniesz szczuć ludzi karta ciąży to pewnie nikt się nie bedzie udzielal, bo wszyscy po prostu pękną ze śmiechu.

Pekam ze smiechu to ja na l4 jak widze ze spoceni po pracy jeszcze zakupy musicie zrobic 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Pekam ze smiechu to ja na l4 jak widze ze spoceni po pracy jeszcze zakupy musicie zrobic 😁

Uważaj żeby ci tłuste dupsko nie pękło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Pekam ze smiechu to ja na l4 jak widze ze spoceni po pracy jeszcze zakupy musicie zrobic 😁

Jak ma ci coś peknać to krocze na porodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, welhun napisał:

Ciąża to nie choroba

No nie powiedziałabym.Niektórym ewidentnie łozysko mózg uciska i nie mają łatwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, welhun napisał:

Ciąża to nie choroba

Glupota tez nie choroba a jednak sie nad toba lituja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, welhun napisał:

Ciąża to nie choroba

To jak nazwiesz stan wymiotow i ...o*** samopoczucia przez 9 miesiecy? To jest gorsze od choroby, bo choroba trwa okolo tygodnia i jest ok wiec skoncz pie****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

 

6 minut temu, Gość gość napisał:

Uważaj żeby ci tłuste dupsko nie pękło

Ojj az kipisz zazdroscia, tobie to dopiero peknie, az hemoroidy wyleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak ma ci coś peknać to krocze na porodówce.

To mi zszyja i bede odpoczywac dalej a wy znowu do roboty 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

 

Ojj az kipisz zazdroscia, tobie to dopiero peknie, az hemoroidy wyleca

Skad takie wnioski :-D 

Tobie pękło i hemoroidy wyleciały? Biedactwo. Nie martw się. Będziesz miała nowe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoHa

Wozone przez meza albo taxowka, robiace zakupy w asyscie meza - to brzmi jak opis osoby niepelnosprawnej albo lekko uposledzonej... nie wiem, jak ja dalam rade pracowac w 3 ciazy prawie do samego konca, do tego jezdzila SAMA autem, odbieralam starsze dziecko z przedszkola, maz nie mogl mi we wszystkim towarzyszyc , bo jest osoba pracujaca i robiaca specjalizacje. 

Mam wrazenie ze najbardziej roszczeniowe sa dziewczyny w pierwszej ciazy, siedzace na bezsensownym zwolnieniu na 2 kreseczki, ktorym sie zwyczajnie nudzi i mimo, ze lataja kilka godzin po galerii nagle slabna przed kasa. 

Pierwsza ciaze „przechodzilam” za granica i musze przyznac ze tam nie ma takiej gloryfikacji ciazy. Ciezarne to normalni czlonkowie spoleczenstwa, ktorym owszem naleza sie przywileje, ale nikt ich nie traktuje jak osob chorych....np. W Polsce powszechne jest przyjmowanie luteiny ot tak sobie, na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To mi zszyja i bede odpoczywac dalej a wy znowu do roboty 😘

widać że jakaś małolata się nudzi i nie ma pojęcia jaki odpoczynek jest po porodzie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Skad takie wnioski 😄

Tobie pękło i hemoroidy wyleciały? Biedactwo. Nie martw się. Będziesz miała nowe 😄

Stad takie wnioski, bo twoj facet mi ostatnio mowil ze juz nie dajesz w dupk* bo ci hemoroidy wychodza 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

widać że jakaś małolata się nudzi i nie ma pojęcia jaki odpoczynek jest po porodzie 😄

Mam juz jedno dziecko i wiem jak to wyglada. Siedzac w domu z dzieckirm mialam czas na wszystko lacznie z pucowaniem paznokci 😁 a kasa na konto wplywa. Teraz jeszcze mi dacie 500+ na pierwsze za nic nie robienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość GoHa napisał:

Wozone przez meza albo taxowka, robiace zakupy w asyscie meza - to brzmi jak opis osoby niepelnosprawnej albo lekko uposledzonej... nie wiem, jak ja dalam rade pracowac w 3 ciazy prawie do samego konca, do tego jezdzila SAMA autem, odbieralam starsze dziecko z przedszkola, maz nie mogl mi we wszystkim towarzyszyc , bo jest osoba pracujaca i robiaca specjalizacje. 

Mam wrazenie ze najbardziej roszczeniowe sa dziewczyny w pierwszej ciazy, siedzace na bezsensownym zwolnieniu na 2 kreseczki, ktorym sie zwyczajnie nudzi i mimo, ze lataja kilka godzin po galerii nagle slabna przed kasa. 

Pierwsza ciaze „przechodzilam” za granica i musze przyznac ze tam nie ma takiej gloryfikacji ciazy. Ciezarne to normalni czlonkowie spoleczenstwa, ktorym owszem naleza sie przywileje, ale nikt ich nie traktuje jak osob chorych....np. W Polsce powszechne jest przyjmowanie luteiny ot tak sobie, na wszelki wypadek

I to jest właśnie to. U nas też nie ma gloryfikacji ciąży. Jedynymi osobami ją gloryfikującymi są niektóre ciężarne. I wydaje im się, że ludzie powinni traktować je jak królowe. Bo zaciążyły. Tak jakby było to coś nadzwyczajnego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mam juz jedno dziecko i wiem jak to wyglada. Siedzac w domu z dzieckirm mialam czas na wszystko lacznie z pucowaniem paznokci 😁 a kasa na konto wplywa. Teraz jeszcze mi dacie 500+ na pierwsze za nic nie robienie

Co za bieda umysłowa lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

I to jest właśnie to. U nas też nie ma gloryfikacji ciąży. Jedynymi osobami ją gloryfikującymi są niektóre ciężarne. I wydaje im się, że ludzie powinni traktować je jak królowe. Bo zaciążyły. Tak jakby było to coś nadzwyczajnego 😄

Ja rodziłam 20 lat temu i uważam, że jeśli jest takie coś jak kasa z pierwszeństwem, to powinno się to respektować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja rodziłam 20 lat temu i uważam, że jeśli jest takie coś jak kasa z pierwszeństwem, to powinno się to respektować. 

Oczywiście. Tylko trzeba umieć z tej kasy korzystać, a nie stać z obrażoną miną i wymagać, że każdy klient i kasjer będzie się nam przyglądał czy mamy brzuch czy nie, a jak mamy to rozkładał przed nami czerwony dywan abyśmy skorzystały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nie, nie musze. Chyba cos fantazja cie poniosla z tymi autobusami bo ja pisalam tylko o kolejkach. Na zakupy zawsze chodze z facetem i zawsze z wyboru, ale i tak macie mnie przepuscic 😘

Zawsze przepuszczam kobiety w zaawansowanej ciąży, niepełnosprawnych itd (o ile ich zauwaze lub poprosza- oczywiście!), Ale gdybym wiedziała że to Ty to na pewno bym nie puściła! Natomiast pewnie się nigdy nie spotkamy, bo z tego co piszesz to mieszkasz w jakimś smutnym miejscu i chodzisz do smutnych sklepów gdzie wszyscy są niemili, zmęczeni życiem i przegrani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
37 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zawsze przepuszczam kobiety w zaawansowanej ciąży, niepełnosprawnych itd (o ile ich zauwaze lub poprosza- oczywiście!), Ale gdybym wiedziała że to Ty to na pewno bym nie puściła! Natomiast pewnie się nigdy nie spotkamy, bo z tego co piszesz to mieszkasz w jakimś smutnym miejscu i chodzisz do smutnych sklepów gdzie wszyscy są niemili, zmęczeni życiem i przegrani. 

Tak. W Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście. Tylko trzeba umieć z tej kasy korzystać, a nie stać z obrażoną miną i wymagać, że każdy klient i kasjer będzie się nam przyglądał czy mamy brzuch czy nie, a jak mamy to rozkładał przed nami czerwony dywan abyśmy skorzystały.

Przepraszam bardzo, ale o ile kobieta w 3 miesiącu ma ciążę niewidoczną, to powinna się upomnieć, bo nikt nie ma rentgena w oczach, to nie przepuścić kobiety z widoczną ciążą w tego typu kasie, jest czystym chamstwem. Widzę brzuch, przepuszczam. 

 

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Wozone przez meza albo taxowka, robiace zakupy w asyscie meza - to brzmi jak opis osoby niepelnosprawnej albo lekko uposledzonej... nie wiem, jak ja dalam rade pracowac w 3 ciazy prawie do samego konca, do tego jezdzila SAMA autem, odbieralam starsze dziecko z przedszkola, maz nie mogl mi we wszystkim towarzyszyc , bo jest osoba pracujaca i robiaca specjalizacje. 

No weź sobie aureolę na zdjęciu domaluj, boś ty taka super . Kobiety różnie reagują na ciążę. Niektóre w ciąży mdleją. Ciekawe, czy byłabyś taka do przodu, gdybyś miała do tego tendencję. I dlaczego to z mężem nie można jechać na zakupy? Przecież bez ciąży też się tak jeździ. Dlaczego mąż nie może wozić ciężarnej żony, albo ona jeździć taksówką. Może się boi po prostu samej prowadzić? Tysiące ludzi korzysta z taksówki, ale nie, ciężarnej nie wolno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×