Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basess

Położna z kolczykami i tatuażami

Polecane posty

Gość basess

Czy byłoby dla was problemem mieć przyjmowany poród przez położną mającą kolczyki na twarzy lub tatuaże w widocznym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwssccddee

Absolutnie nie.

Niby dlaczego?

W pracy mam najrozniejszych ludzi - cali w tauazach, z kolczykami, dreadami, geje, lesbijki, kolorowi ..... wszczyscy sa super, przyjacielskcy, pomocni i inteligentni.

Nie mieszkam w Polsce. Moj porod przyjmowala kolorowa polozna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a niby dlaczego miałby to być problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem jak można wpaść na pomysł, że kolczyki i tatuaże mogą być dla kogoś problemem. Chyba liczy się profesjonalizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli będzie miła i pomocna to może być i cała w tatuażach😛 i mieć kolczyki w sutkach, serio co to ma za znaczenie jeśli jest dobrą położną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basses
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jeśli będzie miła i pomocna to może być i cała w tatuażach😛 i mieć kolczyki w sutkach, serio co to ma za znaczenie jeśli jest dobrą położną?

No bo właśnie, w tym roku planuję studiować położnictwo, ale rodzina mnie odwodzi, że będę mieć przez swój wygląd problemy z pracą bo będę wyglądać "nieprofesjonalnie", dlatego z ciekawości pytam, cz to faktycznie tak duży problem xd

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość basses napisał:

No bo właśnie, w tym roku planuję studiować położnictwo, ale rodzina mnie odwodzi, że będę mieć przez swój wygląd problemy z pracą bo będę wyglądać "nieprofesjonalnie", dlatego z ciekawości pytam, cz to faktycznie tak duży problem xd

 

Pewnie dla niektórych kobiet będziesz problemem i tego nie zmienisz. Jak wybierzesz inny zawód to też pewna grupa ludzi będzie cię oceniac przez pryzmat tatuaży i kolxzukow. Ale jak będziesz nadrabiać profesjonalizmem i miłym zachowaniem to myślę że nikt nie będzie miał z tym problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mieszkasz pewnie w jakiejś dziurze,   gdzie przez tatuaże można jeszcze mieć problemy z pracą. Uciekaj stamtąd na studia i już nie wracaj,  chyba że w odwiedziny. 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesława

tatuaże przenoszą zarazki, ja bym nie dała swego dziecka  w łapy zarażonej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość basses napisał:

No bo właśnie, w tym roku planuję studiować położnictwo, ale rodzina mnie odwodzi, że będę mieć przez swój wygląd problemy z pracą bo będę wyglądać "nieprofesjonalnie", dlatego z ciekawości pytam, cz to faktycznie tak duży problem xd

 

Ja bym się chyba bardziej obawiała problemu z pracą. Pracodawcy są różni... Nie wiem jak wyglądasz, kolczyki zawsze można zdjąć, możesz w razie czego zasłonić tatuaże? Może zapytaj w jakimś szpitalu czy twój wygląd byłby przeszkodą w zatrudnieniu. Możesz być świetna jako położna, ale ktoś musi dać ci szansę się wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość wiesława napisał:

tatuaże przenoszą zarazki, ja bym nie dała swego dziecka  w łapy zarażonej osoby

A jakie konkretnie zarazki przenoszą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość basess napisał:

Czy byłoby dla was problemem mieć przyjmowany poród przez położną mającą kolczyki na twarzy lub tatuaże w widocznym miejscu?

Powiem Ci tak. Moją pierwszą pracą w życiu była praca w Domu Pomocy Społecznej. Więcej, u sióstr zakonnych. Miałam wtedy 20 lat, tatuaż, kolczyki. Nikt nie miał z tym problemu, bo podchodzilam do swojej pracy rzetelnie i profesjonalnie więc wygląd nie miał żadnego znaczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty

pracodawca jeżeli będzie miał do wyboru zatrudnić czystą czy popisaną wybierze tą pierwszą bo wtedy chyba nie zna jej profesjonalizmu na rozmowie kwalifikacyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to słabe miejsce
15 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Powiem Ci tak. Moją pierwszą pracą w życiu była praca w Domu Pomocy Społecznej. Więcej, u sióstr zakonnych. Miałam wtedy 20 lat, tatuaż, kolczyki. Nikt nie miał z tym problemu, bo podchodzilam do swojej pracy rzetelnie i profesjonalnie więc wygląd nie miał żadnego znaczenia. 

w domu pomocy społecznej zatrudnią nawet najgorszą patole bo tam nikt nie chce robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość to słabe miejsce napisał:

w domu pomocy społecznej zatrudnią nawet najgorszą patole bo tam nikt nie chce robić

Otóż wyobraź sobie, że żadna z pracownic nie była patologią. Pracowały tam kobiety w różnym wieku, takie, które miały rodziny, młode studentki i starsze panie przed emeryturą lub do nich dorabiające. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość anty napisał:

pracodawca jeżeli będzie miał do wyboru zatrudnić czystą czy popisaną wybierze tą pierwszą bo wtedy chyba nie zna jej profesjonalizmu na rozmowie kwalifikacyjnej

Nie zgadzam się. Przyjmijmy, że mam przed sobą cv dwóch kobiet. Wykształcenie i kwalifikacje zbliżone. Jedna kobieta w garsonce, związanych włosach, przytakująca i mająca na rozmowie niewiele do powiedzenia. Druga osoba ubrana schludnie ale z tatuażami i kolczykami, na rozmowie wykazująca się kreatywnością, z lekkością i pewnością siebie prowadząca rozmowę. Zgadnij którą bym wybrała? 

Na rozmowie kwalifikacyjnej wiele można się o danej osobie dowiedzieć. Wystarczy odpowiednio tę rozmowę pokierować żeby mieć wstępny obraz osoby, jej umiejętnosci zawodowych i interpersonalnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeejjj

Jeżeli bym miała wybór, to wolałabym położną bez tatuaży itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy

w szpitalu państwowym gdy dyrektorem będzie dziadziuś zapomnij o pracy chyba że będą straszne braki kadrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Problemem nie, bo problemy mam inne, ale taką ominęłabym szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, NaugthyBitch napisał:

Powiem Ci tak. Moją pierwszą pracą w życiu była praca w Domu Pomocy Społecznej. Więcej, u sióstr zakonnych. Miałam wtedy 20 lat, tatuaż, kolczyki. Nikt nie miał z tym problemu, bo podchodzilam do swojej pracy rzetelnie i profesjonalnie więc wygląd nie miał żadnego znaczenia. 

Fajne siostry 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk
1 godzinę temu, Gość wiesława napisał:

tatuaże przenoszą zarazki, ja bym nie dała swego dziecka  w łapy zarażonej osoby

XDD haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Dla mnie mozesz miec tatuaze i kolczyki, dredy, kazde pasemko w innym kolorze i co tam tylko wyobraznie Ci podpowie. Przeciez to nie ma znaczenia. Jesli bedziesz profesjonalna, usmiechnieta i mila to kazda lub prawie kazda rodzaca Cie zaakceptuje. 

Przyjeciem do pracy bym sie nie przejmowala, poloznych brakuje. 

Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gillian

W PL dranatycznie brakuje poloznych, wiec nie bedziesz miec problemow z praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olll

od strony wygladu mnie by to wisialo, polozna to obca osoba, ktora bede widziala przez 1 dzien. Choc z drugiej strony przez nieprofesjalny tatuzaz (a nie sprrwdze, czy miala profesjonalny i kiedy) moze zlapac HIV, żoltaczke tezec, grzybicę, grauzlicę - w sluzbie zdrowia to brzmi nieciekawie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Byle by ochrzczona była!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×