Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciężarna

Wchodzę bez kolejki, śmigam po galerii, siedzę na L4 i mam w dupie co o mnie myślicie

Polecane posty

Gość Gość
7 minut temu, Gość Sonia napisał:

Ja też nie wierzę że masz biznes i że mało tego samo się tam wszystko robi hahhahahaha. Kariera w Avon? Hahahaha

Abstra...ąc od wszystkiego to nic mnie nie śmieszy tak jak ludzie mentalnie jeszcze w PRL-u którym się wydaje, że firma to jakaś tajemna uporządkowana organizacja którą mogą założyć tylko nie liczni 😄 I jak ktoś napisze, że ma firmę to w głowach Grażyn od razu pojawia się wyobrażenie jakiegoś Rockefellera zarabiającego miliony ;D Hahaha, ludzie jest 21 wiek, gospodarka wolno rynkowa i miliony ludzi ma swoją działalność 😄 I nie, nie "wszystko się tam samo robi" ale im bardziej  biznes jest zyskowny tym więcej ludzi można zatrudnić a właściciel tylko to wszystko  nadzoruje, nie musi spędzać w biurze 12 godzin dziennie 😄 No ale jak widać niektórzy serio jeszcze nie wyszli z komuny 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Abstra...ąc od wszystkiego to nic mnie nie śmieszy tak jak ludzie mentalnie jeszcze w PRL-u którym się wydaje, że firma to jakaś tajemna uporządkowana organizacja którą mogą założyć tylko nie liczni 😄 I jak ktoś napisze, że ma firmę to w głowach Grażyn od razu pojawia się wyobrażenie jakiegoś Rockefellera zarabiającego miliony ;D Hahaha, ludzie jest 21 wiek, gospodarka wolno rynkowa i miliony ludzi ma swoją działalność 😄 I nie, nie "wszystko się tam samo robi" ale im bardziej  biznes jest zyskowny tym więcej ludzi można zatrudnić a właściciel tylko to wszystko  nadzoruje, nie musi spędzać w biurze 12 godzin dziennie 😄 No ale jak widać niektórzy serio jeszcze nie wyszli z komuny 😄

Ja Ci wierzę, ale nie ukrywam, że jestem ciekawa jaka to branża. Nie każdy jednak nadaje się na własnego szefa. Dużo firm upada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Sonia napisał:

Ja też nie wierzę że masz biznes i że mało tego samo się tam wszystko robi hahhahahaha. Kariera w Avon? Hahahaha

🤦🤦🤦🤦 Hahahahhaha mało mnie obchodzi w co mi wierzysz w żaden sposób to na mnie nie wpływa 🙂 Dalej żyj swoimi złudzeniami gdzie każdy pracuje w żabce albo w korpo na wyzysku 😉 A jak ktoś robi coś swojego to jest nadczłowiekiem 🙂 Hahhaha, nie no idę stąd bo chyba nie mam ochoty na dyskusje z tego typu osobami 😄 Miłego  L4, wykorzystaj dobrze te 9 miesięcy bo to prawdopodobnie jedyna radość jaka czeka CIę w twoim marnym  żywocie 🙂 I nie zapomnij spytać prezesa jakie sobie kupi autko za twoje harowanie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

🤦🤦🤦🤦 Hahahahhaha mało mnie obchodzi w co mi wierzysz w żaden sposób to na mnie nie wpływa 🙂 Dalej żyj swoimi złudzeniami gdzie każdy pracuje w żabce albo w korpo na wyzysku 😉 A jak ktoś robi coś swojego to jest nadczłowiekiem 🙂 Hahhaha, nie no idę stąd bo chyba nie mam ochoty na dyskusje z tego typu osobami 😄 Miłego  L4, wykorzystaj dobrze te 9 miesięcy bo to prawdopodobnie jedyna radość jaka czeka CIę w twoim marnym  żywocie 🙂 I nie zapomnij spytać prezesa jakie sobie kupi autko za twoje harowanie 😄

Idź idź, bo przerwa Ci się kończy w biedronce kasjerki, ktoś spytał z jakiej branży jesteś, ale wolisz nie odpowiadać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Natka napisał:

Ja Ci wierzę, ale nie ukrywam, że jestem ciekawa jaka to branża. Nie każdy jednak nadaje się na własnego szefa. Dużo firm upada. 

Masz rację, każdy lubi co innego, jedni wolą być sami sobie sterem a inni wolą spokojny etat. Co do branży to na razie IT/ ad tech, ale nie ukrywam, że już się trochę tym znudziłam i myślę nad czymś nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Masz rację, każdy lubi co innego, jedni wolą być sami sobie sterem a inni wolą spokojny etat. Co do branży to na razie IT/ ad tech, ale nie ukrywam, że już się trochę tym znudziłam i myślę nad czymś nowym.

IT jest teraz bardzo popularne na kafe. Pewnie już duża konkurencja jest w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

w środku dnia są takie dłuuuuugie kolejki, że na pewno otwierają ci osobną....księżniczka 3 min nie postoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Ciężarna napisał:

Sama się ogarnij, skoro twoje życie jest takie smutne, że ja ("tępa cipa bez ambicji") musiałam napisać ten temat, żebyś miała powód do śmiechu. Musisz być bardzo smutna i nieszczęśliwa. O mojego "bąbelka" też się nie martw, bo ma pracującą, zaradną matkę. Ojciec również posiada te cechy, a na taką jak ty nie spojrzałby nawet gdybyś była ostatnią kobietą na ziemi. Temat powstał w odpowiedzi na wasze durne tematy i nienawiść. Dlatego też cieszy mnie każda osoba, której ten temat wisi, a każda "oburzona" niech przemysli co jej w życiu nie wyszło, że ja (taka podobno beznadziejna) wywołuje w niej tak duże emocje:) 

Dziękuję za ten komentarz teraz żal mi Ciebie nawet bardziej. Ktoś Cię wprost wysmiewa a Ty silisz się na teksty typu 'mój mąż by nawet na taką nie spojrzał'. Godne pozalowania. Jeszcze wiesz co, aby samej sobie to udowodnić pokaż mu z jaką tępa c.. a się zadał, że zakłada publiczne wątki, w których podnieca się siedzeniem na L4. A co do mojego życia, lubię je, wyznaje zasadę, że każdy ma takie na jakie sobie zapracuje 🙂 Ale nie jesteś dla mnie kompanem do jakiejkolwiek dyskusji, skoro największym Twoim osiągnięciem jest lewe l4 i pójście do lekarza bez kolejki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziękuję za ten komentarz teraz żal mi Ciebie nawet bardziej. Ktoś Cię wprost wysmiewa a Ty silisz się na teksty typu 'mój mąż by nawet na taką nie spojrzał'. Godne pozalowania. Jeszcze wiesz co, aby samej sobie to udowodnić pokaż mu z jaką tępa c.. a się zadał, że zakłada publiczne wątki, w których podnieca się siedzeniem na L4. A co do mojego życia, lubię je, wyznaje zasadę, że każdy ma takie na jakie sobie zapracuje 🙂 Ale nie jesteś dla mnie kompanem do jakiejkolwiek dyskusji, skoro największym Twoim osiągnięciem jest lewe l4 i pójście do lekarza bez kolejki. 

Po tej wypowiedzi wnioskuję, że nie jesteś na lepszym poziomie niż autorka. Tak się wyśmiewasz, a ciągle wracasz do tematu L4. Weź już skończ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziękuję za ten komentarz teraz żal mi Ciebie nawet bardziej. Ktoś Cię wprost wysmiewa a Ty silisz się na teksty typu 'mój mąż by nawet na taką nie spojrzał'. Godne pozalowania. Jeszcze wiesz co, aby samej sobie to udowodnić pokaż mu z jaką tępa c.. a się zadał, że zakłada publiczne wątki, w których podnieca się siedzeniem na L4. A co do mojego życia, lubię je, wyznaje zasadę, że każdy ma takie na jakie sobie zapracuje 🙂 Ale nie jesteś dla mnie kompanem do jakiejkolwiek dyskusji, skoro największym Twoim osiągnięciem jest lewe l4 i pójście do lekarza bez kolejki. 

Zobacz na jakie teksty ty się silisz, jakich słów używasz. No naprawdę jesteście siebie warte. Pominę już fakt, że autorka założyła prowo w odpowiedzi na te wszystkie obelgi na ciezarne. A ciebie niby nie interesuje, niby ci jej szkoda a i tak najgłośniej dyskutujesz i jeszcze wyzywasz. Co chcesz tym osiągnąć i komu co udowodnic? Taka bizneswoman z ciebie?Żałosne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 3.07.2019 o 15:39, Gość Ciężarna napisał:

Mój plan dnia. Rano badania-bez kolejki, śniadanko - musli, owoce, kanapki, zakupy - bez kolejki, joga dla kobiet w ciąży, obiad, szkoła rodzenia, wizyta lekarska-bez kolejki, spacer po galerii - a tam zakupy bez kolejki i kawa/koktajl z koleżanką, kolacja, kąpiel, seks, 10 h snu. 

Pozdrawiam sfrustrowane krowy nie mające czasu na poranny makijaż. Pozdrawiam krowy, których ... boli, że jestem w ciąży i korzystam ze swoim PRAW i mojego ŻYCIA. Pozdrawiam krowy, które patrzec nie mogą jak kupuje w zarze ubranka za tysiąc złotych, bo same były tak leniwe, że poszly na byle jakie studia i do byle jakiej pracy. Pozdrawiam też grube matki na wychowawczym, które 4 lata nie kupiły sobie nic albo są utrzymankami mężów, bo uważają, że żlobek to samo zło. Pozdrawiam was, bywajcie szczęśliwe w swoim życiu przepełnionym frustracją, gdzie kobieta do kobiety wilkiem, a żmija żmiją 

"gdzie kobieta do kobiety wilkiem, a żmija zmiją". To do której kategorii zalicza się autorką? Su/ka-hipokrytka?  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Ubranka w Zarze za tysiąc złotych. 😄  Dobre te provo. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 3.07.2019 o 15:39, Gość Ciężarna napisał:

Mój plan dnia. Rano badania-bez kolejki, śniadanko - musli, owoce, kanapki, zakupy - bez kolejki, joga dla kobiet w ciąży, obiad, szkoła rodzenia, wizyta lekarska-bez kolejki, spacer po galerii - a tam zakupy bez kolejki i kawa/koktajl z koleżanką, kolacja, kąpiel, seks, 10 h snu. 

Pozdrawiam sfrustrowane krowy nie mające czasu na poranny makijaż. Pozdrawiam krowy, których ... boli, że jestem w ciąży i korzystam ze swoim PRAW i mojego ŻYCIA. Pozdrawiam krowy, które patrzec nie mogą jak kupuje w zarze ubranka za tysiąc złotych, bo same były tak leniwe, że poszly na byle jakie studia i do byle jakiej pracy. Pozdrawiam też grube matki na wychowawczym, które 4 lata nie kupiły sobie nic albo są utrzymankami mężów, bo uważają, że żlobek to samo zło. Pozdrawiam was, bywajcie szczęśliwe w swoim życiu przepełnionym frustracją, gdzie kobieta do kobiety wilkiem, a żmija żmiją 

A czytanie jakichś książek w tym planie dnia uwzględniasz, droga przedstawicielko inteligencji, absolwentko wartościowych studiów? Tołstoj, Dickens, Dostojewski, Virginia Woolf - wszyscy przeczytani? Alice Munro, Swiatłana Aleksijewicz, Kazuo Ishiguro - inni współcześni nobliści? Rób coś pożytecznego. Tyle czasu to już więcej mieć nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 4.07.2019 o 10:59, Gość Monia napisał:

Myślę, że temat nie był dla pań bizneswoman, bo takie są zbyt zajęte udzielaniem na forum w tematach "ciężarna na l4 i kasy z pierwszenstwem i blablabla" tylko dla Grazyn, które autorce zazdroszczą właśnie tego tysiąca wydanego w zarze

Bizneswomen może nie, ale różne wolne zawody tu zaglądają 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek
Dnia 4.07.2019 o 12:07, Gość Gość napisał:

Abstra...ąc od wszystkiego to nic mnie nie śmieszy tak jak ludzie mentalnie jeszcze w PRL-u którym się wydaje, że firma to jakaś tajemna uporządkowana organizacja którą mogą założyć tylko nie liczni 😄

Najwyraźniej ci NIELICZNI, którzy piszą "nieliczni" oddzielnie 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek
Dnia 4.07.2019 o 12:07, Gość Gość napisał:

Hahaha, ludzie jest 21 wiek, gospodarka wolno rynkowa i miliony ludzi ma swoją działalność 😄

A słowniki to oni majo? Ortograficzne...

W tej wolnorynkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 4.07.2019 o 21:13, Gość gość napisał:

 Ubranka w Zarze za tysiąc złotych. 😄  Dobre te provo. 😄

TO prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×