Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majtek

Co zrobić żeby porządna kobieta zdjęła majtki

Polecane posty

Gość Gość

Dobra, siusiu, rączki, pacierz i spać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravvda
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Dobra, siusiu, rączki, pacierz i spać. 

No tak, kobieta nigdy nie będzie w takiej sytuacji, więc nie jest w stanie zrozumieć czyichś problemów. Typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość pravvda napisał:

No nie chodzi, gdybym miał znajomych, to i dziewczyna by się pewnie znalazła, bo przez wspólnych znajomych najłatwiej kogoś poznać. Ale jestem przez każdego odrzucany zanim zdążę cokolwiek powiedzieć, zanim zdążę w jakikolwiek sposób pokazać, jaki jestem...

Ciężko uwierzyć w to co piszesz. W dorosłym życiu, to tak nie działa. Rozsądne osoby nie odrzucają kogoś towarzysko, ze względu na defekty urody.  A znajomi ze szkoły, pracy z jakiegoś kółka zainteresowań? Nie żyjesz na bezludnej wyspie, obracasz się wśród ludzi, piszesz z sensem. Czego Ci brak oprócz wyglądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravvda
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ciężko uwierzyć w to co piszesz.

Domyślam się. Też nie wiem, dlaczego akurat mnie to spotkało...

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Rozsądne osoby nie odrzucają kogoś towarzysko, ze względu na defekty urody. 

Fakt. Ale nie wiem, co może być powodem, skoro nikt nawet nie chciał mnie bliżej poznać...

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A znajomi ze szkoły

Nic, na studiach też nic.

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

pracy

Rozmawiam normalnie (bo są to osoby starsze ode mnie, z takimi zawsze mi się lepiej rozmawiało...), ale poza pracą zero kontaktu.

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie żyjesz na bezludnej wyspie, obracasz się wśród ludzi, piszesz z sensem. Czego Ci brak oprócz wyglądu?

Nie mam pojęcia. Z wyglądem też nie jest aż tak źle, uważam się raczej za przeciętnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość pravvda napisał:

Domyślam się. Też nie wiem, dlaczego akurat mnie to spotkało...

Fakt. Ale nie wiem, co może być powodem, skoro nikt nawet nie chciał mnie bliżej poznać...

Nic, na studiach też nic.

Rozmawiam normalnie (bo są to osoby starsze ode mnie, z takimi zawsze mi się lepiej rozmawiało...), ale poza pracą zero kontaktu.

Nie mam pojęcia. Z wyglądem też nie jest aż tak źle, uważam się raczej za przeciętnego...

Ożesz . Może podświadomie przyjmujesz jakąś postawę ciała, co innym komunikuje "nie zbliżaj się"

Zapytaj  starszych znajomych z pracy wprost. Jakie widzieliby u Ciebie zmiany. Może Ci coś podpowiedzą. Bo ewidentnie gdzieś problem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravvda
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ożesz . Może podświadomie przyjmujesz jakąś postawę ciała, co innym komunikuje "nie zbliżaj się"

Nie sądzę. Zawsze do każdego jestem przyjaźnie nastawiony, sam inicjuję kontakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pytam
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak myślisz? Jak się już ustawił to prosił mnie bym do niego wróciła. Cuda wyczyniał,  zaangażował w to nawet swoich bliskich.

Więc jednak, mnie tak nie spławił.

Dlaczego nie chciałaś wrócić? Znalazłaś kogoś innego? Bo chyba nie przestałaś go kochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość tylko pytam napisał:

Dlaczego nie chciałaś wrócić? Znalazłaś kogoś innego? Bo chyba nie przestałaś go kochać...

Nie znalazłam nikogo innego. Nie da się tak szybko zapomnieć. A nie szukałam plastra na ranę.

To przez głupią ambicję. On znał konsekwencję swojego czynu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravvda
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Zapytaj  starszych znajomych z pracy wprost. Jakie widzieliby u Ciebie zmiany. Może Ci coś podpowiedzą. Bo ewidentnie gdzieś problem jest.

Pytałem, ale nie znają mnie na tyle dobrze, by cokolwiek stwierdzić... Uważają mnie za normalną osobę i też dziwią ich moje problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość pravvda napisał:

Pytałem, ale nie znają mnie na tyle dobrze, by cokolwiek stwierdzić... Uważają mnie za normalną osobę i też dziwią ich moje problemy...

Powieki mi opadają .

Idę spać. Tobie życzę przełamania tej złej passy. Powodzenia:) 

Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fagas

Ściema nie porządnych kobiet.Tylko materialistki zajəbane każda ma swoją cenę.Pokaż że masz chatę autko i kase a już na wejściu będą bez majtek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravvda
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Powieki mi opadają .

Idę spać. Tobie życzę przełamania tej złej passy. Powodzenia:) 

Dobranoc.

Dzięki, dobranoc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×