Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zieta1995

Gubię się

Polecane posty

Siemanko. Jestem z pewną kobieta 8 miesięcy. Są wzloty i upadki. Jakoś 2 miesiące temu powiedziałem jej ze ja kocham, moje uczucia sa szczerenie usłyszałem nic w zamian 

Przemilczalem to i czekałem az wkoncu też to powie no i nie stety nie usłyszałem trgo slowa. Dziewczyna mowi tylko ze jej zalezy i chce ze mna być. Oststnio soe rozstalismy to z mojej winy bo jej wygarnalem co mi w niej nie pasuje. I ja to zakończyłem. Postanowiła ze da mi jeszcze szansę bo dziwnie sie beze mnie czuje. Jest chłodna i nie okazuje  uczuc wgl. Dlatego z nia soe rozstałem. Mowo ze soe zmiemi ale za bardzo tego nie widać. Ja od poczatku się starałem. 

Mi same słowa nke wystarcza. Rozmawiałem z nia szczerxe to mowi ze chce zeby nam soe wkoncu udało. 

Dals mi szanse i powiedziała zebym jej nie zmsrnowal. Znow ja zostawię gdy nic soe nie zmieni. Co robić 

Pomóżcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Jak będziesz ją w koło zostawił, to nie dziw się, że się nie orwiera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak

Żuraw i czapla. Jedno chce, to drugie nie chce. Drugie chce to wtedy to pierwsze nie chce. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
3 minuty temu, Gość powiem tak napisał:

Żuraw i czapla. Jedno chce, to drugie nie chce. Drugie chce to wtedy to pierwsze nie chce. Życie.

Nie koniecznie. Kobieta potrzebuje wiedzieć, że może ufać, zawsze a nie tylko w wybrane dni jak akurat będzie miał taki nastrój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
2 minuty temu, Gość K4k napisał:

Nie koniecznie. Kobieta potrzebuje wiedzieć, że może ufać, zawsze a nie tylko w wybrane dni jak akurat będzie miał taki nastrój. 

I dlatego nie mówi mu, że go kocha? Facet na niej wymusza słowa, których nie wypowiada. Kobieta mówi, że jej zależy, to ten stroi fochy, bo nie słyszy kocham i ją rzuca. Jak ją rzuca to ona tęskni. Jak z nią jest, to ona nic nie mówi, więc facet ją rzuca. I tak w kółko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nke chodzi o słowo kocham chodzi o uczucia ogólnie. Ta dziewczyna spędza ze mna czas. Robie wszystko żeby było dobrze. Ona nawet nie chce się do mnie przytulic. Dsc buzi. Sam wszystko muszę inicjowac. Mówi tylko ze jej zalezy a jak dala mi szanse to powiedziała że dziwnie się czuję beze mnie. Mnie tylko interesuje po co oma jest ze mna skoro nie potrafi tego okazać. Jak sie pytam vto odpowiada tylko ze jej zalezy i chce ze mną być. Nic poza tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
1 minutę temu, Gość powiem tak napisał:

I dlatego nie mówi mu, że go kocha? Facet na niej wymusza słowa, których nie wypowiada. Kobieta mówi, że jej zależy, to ten stroi fochy, bo nie słyszy kocham i ją rzuca. Jak ją rzuca to ona tęskni. Jak z nią jest, to ona nic nie mówi, więc facet ją rzuca. I tak w kółko. 

Przeczytaj jeszcze raz co napisałam. Nie każdy z łatwością wypowiada te słowa, bo są ważne. Potrzeba ufać drugiej stronie i czuć się powiedzmy bezpiecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
Przed chwilą, Zieta1995 napisał:

Nke chodzi o słowo kocham chodzi o uczucia ogólnie. Ta dziewczyna spędza ze mna czas. Robie wszystko żeby było dobrze. Ona nawet nie chce się do mnie przytulic. Dsc buzi. Sam wszystko muszę inicjowac. Mówi tylko ze jej zalezy a jak dala mi szanse to powiedziała że dziwnie się czuję beze mnie. Mnie tylko interesuje po co oma jest ze mna skoro nie potrafi tego okazać. Jak sie pytam vto odpowiada tylko ze jej zalezy i chce ze mną być. Nic poza tym 

Ponieważ nie tylko mężczyźni nie potrafią okazywać uczuć, myślałeś o tym? Skoro z tobą jest to chyba nie dlatego, że cię nie lubi? Są ludzie, którzy nigdy nie wypowiedzieli kocham, a są ze sobą latami. Poprzez gesty, czułość, zainteresowanie, bycie razem, itd. Raz jeden facet sto razy dziennie mówił, że mnie kocha, że chce się ze mną ożenić i takie tam, a pewnego dnia chciał mnie zastrzelić. I tyle warte są słowa sam widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę to w ten sposób ze chyba za bardzo się staram. Po 8 miesoacach zeby nie potrafiła się przytulić?. Kiedyś zdarzylo jej sie zlapac mnie za rękę. Przez to ze jest taka zimna mam wrażenie ze ja tylko jestem żeby zabic jej czas., ze nie chce byc sama. Piękna dziewczyna w dodatku dziewica. Jak z nka zerwalem dała mi ta szansę i powiedziała żebym jej nie zmarnował bo kek zależy na mnie i chce być ze mną 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak

Tak, jesteś za dobry. Ta wersja jest lepsza dla ciebie. 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

anal wzmacnia związek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
13 minut temu, Gość powiem tak napisał:

Tak, jesteś za dobry. Ta wersja jest lepsza dla ciebie. 😋

Wygodne bardzo i weź tu tłumacz takiemu:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dsm jej czas. Widzę że stajecie w jej obronie to co ja mam wiecznie czekac az dziewczyna soe otworzy i zacznie okazywac uczucia? Nie chce jej stracić ale wiecznie nie będę żył w niepewności. Bo ona mi nie daje tego co potrzebuje. Ja jestem typem romantyka i też chcę czuć się kochany. Innej dziewczyny nie chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to się zmieni, kiedy ona poczuje wkoncu ta pewność. Tylko ze to trochę dziwne po 6 miesiąc związku nie czuć bezpieczeństwa i nie potrafic się nawet przytulić? Noc dosłownie noc. Mam wrażenie że jestem z nią tylko ze dobrze stoję a ja tam. Pier. Ole pompowac pieniądze w dziewczynę która nie daje noc w zamian nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusa
1 godzinę temu, Zieta1995 napisał:

nie usłyszałem nic w zamian 

Przemilczalem to i czekałem az wkoncu też to powie no i nie stety nie usłyszałem trgo slowa. Dziewczyna mowi tylko ze jej zalezy i chce ze mna

Zależy na Twojej wypłacie. Powiedz, że przechodzisz na pół etatu bo czujesz się styrany. Wtedy usłyszysz co powie 🐵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×