Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daniela

Gdzie przedłużacie włosy? / Warszawa

Polecane posty

Gość Daniela

Cześć dziewczyny, gdzie przedłużacie włosy, jaką metodą i jakie włosy? 
dotychczas robila mi to sasiadka na tulejki, wlosy europejskie, ale potrzebuje przerzucic sie na cos z wyzszej polki i bardzo dobrej jakosci, bo jakie sa europejskie to mozecie sie domyslec 🙂 zalezy mi tez, aby metoda byla n i e w i d o c z n a  i wytrzymała, a nie, że po wyjsciu z salonu, polowy wlosow juz nie ma 😕 
Cena niech tez nie bedzie zabojcza, ale oczywiscie jestem swiadoma, ze koszty profesjonalnej uslugi znacznie wzrosna niz w przypadku sasiadki 😂

 

Słyszałyście o Hollywood Hair? Znajoma polecala, a prace wygladaja naprawde fajnie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Hollywood Hair sa swietne. Przedłużam wlosy od kilku lat i dopoki nie trafilam na hollywood hair to nigdy nie bylam w 100% zadowolona 🙂 zadne kanapki, zadne ringi, nie zastapia ich metody i ich salonu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

ja jestem po pierwszym przedluzeniu w hollywood hair i jestem zachwycojna! metoda faktycznie innowacyjna, a wloski sa super jakosci. Ponadto sama usluga wykonywana byla bardzo sprawnie. Napewno zdecyduje sie na nia ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florka

Hollywood Hair zdecydowanie najlepsi w Warszawie, chyba nawet w całej Polsce, bo chyba jako jedyni maja ta metode z zachodu...mnie sie nosza super, a pani co mi robila byla mega sympatyczna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

fakt w HH wlosy sa dobrej jakosci, gladkie, lsniace. Minusem jest tylko to,ze nie maja dostepnych roznych dlugosci tylko trzeba kupic wlosy, ktore maja 55-60 cm i po zalozeniu je ew. dopiero skrocic do porzadanej długosci przez co tzreba kupic wiecej wlosow zeby wygladalo to jakos normalnie. Ja zalozylam kiedys 70g i wygladalo to naprawde zle, wiec mysle , że 100g to zupelne minimum.A gwiazdki, które pokazywane na na insta z pieknymi wlosami maja po 200g i dlatego wyglada to super :)

Ogolnie wlosy lepsze niz np. w Abstrakcji,gdzie jakos wlosow jest serio slaba. Jak mozna w ogole zakladac tak zniszczone wlosy to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

patrzac na to jakie pustki wieja teraz w abstrakcji, to chyba rzeczywiscie w Hollywood lepiej robia te wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

od siebie tez polecam Hollywood Hair 😉 bajka, nie plączą się, nie niszcza tak szybko, a laczen nie widac. O wiele lepszy komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

łączenia w HH to jednak sa dosc spore i jesli masz rzadkie wlosy lub  łączenia sa za blisko czola to niestety przeswituja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
Dnia 5.08.2019 o 14:46, Gość gosc napisał:

łączenia w HH to jednak sa dosc spore i jesli masz rzadkie wlosy lub  łączenia sa za blisko czola to niestety przeswituja

Jezeli chodzi o sama metode, to moze i tak, jesli ktos nieumiejetnie zaklada. Mnie bardziej chodzilo o salon w Warszawie, nikt sie nie poznal, ze mam doczepy, a w przypadku ringow czy keratyny u innych stylistow to jednak ciagle ktos zwracal na to uwage 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Hollywood Hair można zdecydowanie polecić. Dziewczyny dopasowują gramaturę tak, by otrzymać najlepszy możliwy efekt 😉 Ja jestem baaaardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

HH nie reklamujcie sie tak, szkoda,ze predkoscia swiatla kasujecie komentarze klientek, mtore stracily przez was wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poola

A zapytaj w Magii Blondu, super salon, ale nie wiem czy akurat przedłużanie też robią, bo nigdy się tym nie interesowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×