Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja

500 + wydajecie czy odkładacie na konta dla dzieci?

Polecane posty

Gość Ags

Tła, ja tylko uwazam, ze jesli nie stac Cie na zaspokojenie potrzeb Twojego dziecka to nie fair wobec niego jest wydawanie pieniedzy na kosmetyczki, tipsy i tym podobne. 

Po drugie, serio bedziesz zaniedbana jak nie zaliczysz robienia tipsikow? Przeciez mozesz kupic dobry lakier do paznokci i pomalowac je sama. Mozesz zamiast wyrzucic pieniadze na kosmetyczke zainwestowac w dobry krem, zel do mycia twarzy. Nie bedziesz chodzic jak dziad. Inna sprawa, ze odmowisz sobie pewnej przyjemnosci. Ludzie zazwyczaj ich sobie odmawiaja gdy ich na to nie stac. 

Nie upieram sie, ze moje zdanie bedac "najmojszym" jest najwlasciwsze i jest jedyna prawda objawiona. Kazdy wie jak powinien postepowac. I w gruncie rzeczy nie mnie oceniac co ludzie robia z pieniedzmi tak dlugo jak nie zaniedbuja przy okazji dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ags oczywiście, że się upierasz.  Oj dobry krem, żel do mycia twarzy. Weź się nie kompromituj. Dobry krem i żel do twarzy to 2 zł kosztuje. Stuknij się w ten pusty łeb. Jak ty kombinujesz mnie upokorzyć ha ha, tylko ci nie wychodzi. Wcześniej okradam swoje dzieci, teraz, że chodzę jak dziad. Moje dzieci nie są zaniedbane, a ja nie chodzę jak dziad. Odpisałam ci z tymi tipsami, bo prawda jest taka, że jak się pracuje i dostaje te 500+, to ma się prawo wydać je na dzieci, a swoją wypłatę rozwalić na siebie, kupić lepszy samochód, którym się te dzieci wozi do lekarza, odłożyć na koncie dla dzieci, lub posłać na dodatkowe zajęcia itd. Jakoś zgrabnie pominęłaś też to, że ja osobiście tego 500+ za długo nie mam. Tak nawiasem nie robię sobie tipsów, chociaż sama potrafię zrobić takie, że mucha nie siada. Nie odpowiada mi to. Wolę zwykły lakier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Polacy to są jednak matoły ,w każdym kraju zachodnim jest socjal i funkcjonuje tam od ponad 40 lat i nikt z tego powodu nie robi złośliwości ani przytyku,a u nas musi minąć kilkanaście lat zanim ludzie się do tego przyzwyczają i nie mówcie że 500 plus kiedyś nie będzie,bo żaden rząd tego nie zabierze bo wiadomo że przegrałby wybory,będą się prześcigać kto da więcej na dziecko ten wygra, takie są realia."

Masz racje musi zlecieć  xx lat żeby ludzie oswoili  sie  z tym tematem . Polacy przez wiele lat byli nauczeni  "masz robić . płacić podatki i nic nie oczekiwać  od państwa " Jak widać wielu  jest wytresowana jak psy . 

Zresztą mieliście 8 rządów bez 500 + , 300+ , mama+ , 13 emerytury itd i  gdzie te wszystkie  pieniądze sa ?        

Nikt nie zlikwiduje programu 500 + bo PIS jest jaki jest ale przekroczył  pewnie granice i tak juz zostanie bo nikt nie będzie  cofał się w rozwoju . 

Co tycb co nei moga przyc tego rpgramu ... im wczesniej sie tym pogodzicie tym lepiej dla was. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
Dnia 4.07.2019 o 13:29, Gość Sama prawda napisał:

Boszszszsze co za kraj!

Naprawdę chore dzieci nie mają na leki a bogaci sobie zasiłki "odkładają" - kraj absurdów!!!

Tak ale Ci bogaci tak samo zasługują na te pieniądze jak i biedni . Czemu niby osoby które pracują i np dużo zarabiają mają nie mieć a nieroby lub pracujący za minimalną mają mieć? Hmm. Tym bogatym też jest masa pieniedzy zabierana z podatków więc chyba należy im się chociażby  to 500 +.  A to co robią z tymi pieniędzmi to już ich sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×