Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania

Dlaczego ciężarne nie robią zakupów rano tylko po 16 jak inni kończą pracę i się wtedy wpychają?!

Polecane posty

Gość Hania

Dlaczego?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zeby Ci na złość zrobic. To moja rozrywka . Czekam aż ludzie wyjdą z pracy i pcham sie pierwsza z kefirem do kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

bo część z nich też wtedy kończy pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O to samo zapytaj emerytek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a to nie wolno im robić po 16.00? a co z emerytami, rencistami i inwalidami? im też nie wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo rano jest w sklepach stado emerytów, rencistów i bezrobotnych.  I rano muszę iść z dziećmi.  A no i przeciez śpimy do południa. Kto ma dzieci, ten wie, że uwielbiają spać do 11, zwłaszcza 2 latki.  A po południu jak mąż wróci z pracy,  to ja cyk, brzuch przed siebie i biegnę powkurzac tych wszystkich pracujących.  Ot, taka moja ciążowa rozrywka.  A niewiele mi ich w 9 m-cy zostało. 

Mam nadzieję,  że wyjasnilam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Naprawdę Ci to przeszkadza? 
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podobno ciąża to nie choroba, więc te kobiety wychodzą z pracy i idą do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Mdłości poranne może? Ja z rana całą ciążę wymiotowałam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Bo rano jest w sklepach stado emerytów, rencistów i bezrobotnych.  I rano muszę iść z dziećmi.  A no i przeciez śpimy do południa. Kto ma dzieci, ten wie, że uwielbiają spać do 11, zwłaszcza 2 latki.  A po południu jak mąż wróci z pracy,  to ja cyk, brzuch przed siebie i biegnę powkurzac tych wszystkich pracujących.  Ot, taka moja ciążowa rozrywka.  A niewiele mi ich w 9 m-cy zostało. 

Mam nadzieję,  że wyjasnilam. 

Serio? Jak kładziesz o normalnej porze spać to dziecko wstaje wcześnie. Spanie do 10-11 jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babaluu

Chyba ktoś nie skumal ironii...🤣🤣🤣. Inteligencja na kafe😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No, ktoś nie skumał:)

Akurat mój młodszy syn wstaje o 5.20. Ale fajnie nawet, że są osoby,  które wierzą,  że " siedzenie z dziećmi w domu, czy to w ciąży,  czy nie, to takie wakacje ze spaniem do południa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghj

bo rzygają, 🤗

czekaja az facet wróci z pracy aby wspólnie zrobić zakupy.nie będą dzwigać siat same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czym cię wkurzają? I tak w większości przypadkach nie są przepuszczane pierwsze do kasy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Mama napisał:

Serio? Jak kładziesz o normalnej porze spać to dziecko wstaje wcześnie. Spanie do 10-11 jest chore.

Moje dziecko spi do 10. W wakacje i do 11stej.  Ma 2 lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dad

Hahaha, cudny wpis Gość Gość, z ironią i tragedia tępaka, który nie zrozumiał ani słowa, podpisany mama 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moje też tak spały, a to tylko dlatego, że miałam rolety zewnętrzne i pokój był całkowicie ciemny. Polecam 😛 mam 2 z różnicą 18 mc i naprawdę się wysypiałam😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Moje dziecko śpi do 6.30, ma rok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka

Bo też o tym czasie kończą pracę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Ja akurat "odpoczywam" na macierzyńskim i czasami gdy wpada moja mama posiedzieć z młodym to ja jadę na zakupy często jest to godz 9-10 i jeszcze się nie spotkałam żeby nie było ludzi a jak nie klienci to sklep jest zawalony towarem do wyłożenie więc nie biadolcie albo róbcie zakupy przed zamknięciem albo zaraz po otwarciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

 

Moje dzieci chodzą spać o 19 i śpią do do 7-8. Uważam, że jak na dzieci to jest pora idealna. Wstawanie po 9ej to strata dnia i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W życiu nie słyszałam głupszego pytania. Poza tym jak byłam w ciąży to też kończyłam pracę o 16 czy 17, więc wcześniej się nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Jak ja zazdroszcze spiacych dzieci. Moje szaleja do 21.30- 22. Dotyczy to mojej trzylatki i od pewnego czasu niemowlaka ktory ostatnio ma klopoty ze snem. Wstaja pomiedzy 6 a 7. Mozna sie wyspac. Zwlaszcza przy nocnych karmieniach. Ludzie sa tacy zabawni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

A moze te osoby ktorym przeszkadzaja kolejki po 16 robily zakupy o 6 rano przed praca I korki mniejsze I ciezarne spia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 godzin temu, Gość ghj napisał:

czekaja az facet wróci z pracy aby wspólnie zrobić zakupy.nie będą dzwigać siat same

A po kiego to "wspolnie" ? Sam maz sobie nie poradzi czy zona mu potrzebna zeby bez kolejki do kasy podejsc ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Jeszcze jest opcja, ze zona chce choc na chwile wyjsc z domu, z mezem moze bo w razie gdyby poczula sie zle maz jej pomoze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Ags napisał:

Jeszcze jest opcja, ze zona chce choc na chwile wyjsc z domu, z mezem moze bo w razie gdyby poczula sie zle maz jej pomoze. 

To niech wyjda na spacer a nie na zakupy... no qrwa tez mi rozrywka : platac sie po sklepie i obijac o ludzi ... 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość Ala napisał:

A moze te osoby ktorym przeszkadzaja kolejki po 16 robily zakupy o 6 rano przed praca I korki mniejsze I ciezarne spia :)))

A gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56 minut temu, Gość Ala napisał:

A moze te osoby ktorym przeszkadzaja kolejki po 16 robily zakupy o 6 rano przed praca I korki mniejsze I ciezarne spia :)))

U mnie na osiedlu o 6-7 rano stoi 20 tych samych emerytek po bułki, serek, maślankę i mleczko. Żadna pora w sklepie nie jest wolną od kolejek. Chcieliście kapitalizm to macie🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
Dnia 4.07.2019 o 13:02, Gość Hania napisał:

Dlaczego?! 

Może dlatego, że też pracują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×