Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika

BRAK SIŁ DO WALKI

Polecane posty

Gość GrześT

Ona do każdego wydzwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Karteczka napisał:

Nie rozśmieszaj mnie .

Odczep sie zboczona kobieto. Ile jeszcze zalozysz nikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Gość Taki co to... napisał:

przestań mi wydzwaniać deb.ilko. Mówiłem koniec z nami! Zajmij się dzieciakiem zamiast szukać erotycznych przygód na forum!

Posłuchaj nie obrażaj mnie  ! Coś ci się po///lo nie znam cię człowieku  nie dzwonię do ciebie  i nie mam ochoty poznac. Nigdy nie byłam na ero .Masz jakiś problem to się zaloguj i wyjaśnij o co ci chodzi .O mnie możesz sobie tylko pomarzyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakież to poruszenie wzbudziła moja obecność na tym temacie .Naprawdę nie macie co robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Karteczka napisał:

Posłuchaj nie obrażaj mnie  ! Coś ci się po///lo nie znam cię człowieku  nie dzwonię do ciebie  i nie mam ochoty poznac. Nigdy nie byłam na ero .Masz jakiś problem to się zaloguj i wyjaśnij o co ci chodzi .O mnie możesz sobie tylko pomarzyć !

O tobie mają pomarzyć? Basiu vel Agnieszko nikt ciebie by nie chciał po krążących fotkach stwierdzam że nawet kijem bym ciebie nie tknął. Spadaj na inne forum może gdzieś gdzie są bezguścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość gość napisał:

O tobie mają pomarzyć? Basiu vel Agnieszko nikt ciebie by nie chciał po krążących fotkach stwierdzam że nawet kijem bym ciebie nie tknął. Spadaj na inne forum może gdzieś gdzie są bezguścia!

A co to ma wspólnego z tematem .Dlaczego czepiasz się tej kobiety ? Powiedziała ci wprost że masz wyp...ra.dać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

O tobie mają pomarzyć? Basiu vel Agnieszko nikt ciebie by nie chciał po krążących fotkach stwierdzam że nawet kijem bym ciebie nie tknął. Spadaj na inne forum może gdzieś gdzie są bezguścia!

Temat  "Brak  sił do walki " a ja w sobie nam bardzo dużo sił .Nie jestem ani Basia ani Agnieszka więc to nie o mnie. Nikt mnie nigdy nie wyrzucił z żadnego forum . Nie wiem kim jest Basia trzeba było jej pilnować a nie uganiać się za innymi .Resztę sobie dopowiedz lub dopisz jak ci będzie wygodniej ale mnie nie obrażaj bo sobie nie tego życzę !!!!Nie masz odwagi aby napisać jako zalogowany - to sobie odpuść  te złośliwosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki co to...
1 godzinę temu, Karteczka napisał:

Temat  "Brak  sił do walki " a ja w sobie nam bardzo dużo sił .Nie jestem ani Basia ani Agnieszka więc to nie o mnie. Nikt mnie nigdy nie wyrzucił z żadnego forum . Nie wiem kim jest Basia trzeba było jej pilnować a nie uganiać się za innymi .Resztę sobie dopowiedz lub dopisz jak ci będzie wygodniej ale mnie nie obrażaj bo sobie nie tego życzę !!!!Nie masz odwagi aby napisać jako zalogowany - to sobie odpuść  te złośliwosci .

Przecież wiemy, że nie jesteś Basia czy Agnieszka, bo to tylko twoje oszukańcze loginy takie były Aniu :) Zajmij się dzieckiem zamiast wiecznie tutaj podrywać na priv facetów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cień
50 minut temu, Gość Taki co to... napisał:

Przecież wiemy, że nie jesteś Basia czy Agnieszka, bo to tylko twoje oszukańcze loginy takie były Aniu 🙂 Zajmij się dzieckiem zamiast wiecznie tutaj podrywać na priv facetów!

Taki co to jesteś zakochany w kartce łazisz za nią śledzisz ją łazisz po profilu zajmij się swoją Basia a dziewczynie daj spokój  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki co to...
5 minut temu, Karteczka napisał:

Autorko jak samopoczucie 🙂

Lepsze niż twoje Basiu, Aniu czy tam Agnieszko. Największa oszustko tego forum! Zajmij się dzieckiem zamiast podrywać facetów na kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Taki co to... napisał:

Lepsze niż twoje Basiu, Aniu czy tam Agnieszko. Największa oszustko tego forum! Zajmij się dzieckiem zamiast podrywać facetów na kafe!

 Nie podrywam facetów nigdy nikogo nie porywalam !A te imiona które zawsze wklepujesz to twoje córki Zawiąż im buty , przygotuj kolację i ukołysz do snu .Nie interesuje mnie że masz nieślubne córki .Powinieneś być dla nich przykładnym ojcem .A ty ciągle wywlekarz ich imiona na forum 😗😙😚😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
Przed chwilą, Karteczka napisał:

 Nie podrywam facetów nigdy nikogo nie porywalam !A te imiona które zawsze wklepujesz to twoje córki Zawiąż im buty , przygotuj kolację i ukołysz do snu .Nie interesuje mnie że masz nieślubne córki .Powinieneś być dla nich przykładnym ojcem .A ty ciągle wywlekarz ich imiona na forum 😗😙😚😘 

Czy możesz swoje prywatne sprawy przenieść na priv? W moim temacie nie o to chodzi! Nie jesteś tutaj mile widziana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Monika napisał:

Czy możesz swoje prywatne sprawy przenieść na priv? W moim temacie nie o to chodzi! Nie jesteś tutaj mile widziana!

Mam takie samo prawo jak i ty korzystać z forum .Nie robię nic niezgodnego z regulaminem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
Przed chwilą, Karteczka napisał:

Mam takie samo prawo jak i ty korzystać z forum .Nie robię nic niezgodnego z regulaminem .

Widziałam co robisz w innych tematach i jaki hejt wywołujesz. Nikt ciebie tutaj nie chce i daj dyskutować normalnym ludziom a ty spadaj na inne forum gdzie takie akcje będą tolerowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1
1 minutę temu, Karteczka napisał:

I wierzysz jakimś anonim że jestem zla.

Jeszcze długo będziesz robić z siebie ofiarę atencjuszko? Już się wszyscy na tobie poznali więc lepiej oszczędź sobie wstydu, a te prywatne rzeczy co o innych tutaj piszesz to już jest żenada żenady bo tylko ludzie tak zdesperowani jadą po rodzinnych sprawach by zaistnieć na jakimś forum. Brak słów na ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Monika napisał:

Widziałam co robisz w innych tematach i jaki hejt wywołujesz. Nikt ciebie tutaj nie chce i daj dyskutować normalnym ludziom a ty spadaj na inne forum gdzie takie akcje będą tolerowane!

No właśnie dlaczego z nimi trzymasz ?Powtarzam nie robię nic złego .Jak łatwo jest kogoś ocenić i postawić krzyżyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Monika napisał:

Widziałam co robisz w innych tematach i jaki hejt wywołujesz. Nikt ciebie tutaj nie chce i daj dyskutować normalnym ludziom a ty spadaj na inne forum gdzie takie akcje będą tolerowane!

Gdzie ta karteczka to tam temat za tematem leci przez jej hejt wiec warto takich przeganiac jak ona bo nie da ludziom spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
1 minutę temu, Karteczka napisał:

No właśnie dlaczego z nimi trzymasz ?Powtarzam nie robię nic złego .Jak łatwo jest kogoś ocenić i postawić krzyżyk.

A ta już uciekała a nadal siedzi?! Jeszcze tego tematu nie usunęła. Uważaj Monika na nią, bo to największa oszustka z tego forum i każdy temat gdzie ona pisze leci bo zgłasza autorów posty do usunięcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość1 napisał:

Jeszcze długo będziesz robić z siebie ofiarę atencjuszko? Już się wszyscy na tobie poznali więc lepiej oszczędź sobie wstydu, a te prywatne rzeczy co o innych tutaj piszesz to już jest żenada żenady bo tylko ludzie tak zdesperowani jadą po rodzinnych sprawach by zaistnieć na jakimś forum. Brak słów na ciebie!

puknij się w głowę co za brednie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
Przed chwilą, Karteczka napisał:

puknij się w głowę co za brednie 

Sama się puknij i przestań obrażać moich rozmówców. Nie twój temat i jak mi usuniesz go to pożałujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże uśmiałam się dobra oddaje walkowerem bo nie trafiam  klawiaturę😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
1 minutę temu, Karteczka napisał:

puknij się w głowę co za brednie 

ostatni raz grzecznie proszę byś wyszła z mojego tematu i przestała robić taki szum wokół swojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Monika napisał:

Sama się puknij i przestań obrażać moich rozmówców. Nie twój temat i jak mi usuniesz go to pożałujesz!

Zazdroszczę ci tego zacnego grona rozmówców 😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Karteczka napisał:

Boże uśmiałam się dobra oddaje walkowerem bo nie trafiam  klawiaturę😄😄

Niewierzaca a imie Boga wzywa. Spadaj stad nikt cie tutaj nie chce psycholko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Monika napisał:

ostatni raz grzecznie proszę byś wyszła z mojego tematu i przestała robić taki szum wokół swojej osoby.

ja nic złego nie robię 🤞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
Przed chwilą, Karteczka napisał:

Zazdroszczę ci tego zacnego grona rozmówców 😄😄

Idź już sobie i przestań błaznować. Atencjuszką jesteś skończoną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
1 minutę temu, Karteczka napisał:

ja nic złego nie robię 🤞

Wyjdź i nie wracaj, bo już tracę cierpliwość do ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×