Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika

BRAK SIŁ DO WALKI

Polecane posty

Gość Monika

Dziewczyny jestem załamana . Od roku czasu staram się o dziecko bez skutku . Mój lekarz po roku zrobił mi histeroskopie diagnostyczna podczas której usunięto polip macicy . Wszystkie hormony tzn TSH lh FSH progesteron prolaktyna toksoplazmoza różyczka estradiol mam ok . Od czasu starań skarżyłam się lekarzowi że mam plamienia w środku cyklu i w drugiej połowie cyklu ale on nic z tym nie robił . Zaczął działać dopiero po roku starań i znalazł polipa którego podejrzewam że miałam od właśnie roku . I teraz nie wiem czy te plamienia mam wiązać z polipem czy przyczyna może być coś innego. Jestem świeżo po zabiegu więc nie wiem czy znikły czy nie . Ale po zabiegu krwawiłam dwa tygodnie z przerwami . 

Jestem już załamana nie wiem co mam już zrobić żeby zajść w ciążę . Załamuje mnie znowu to staranie się i czekanie na okres . Nie wiem co mogę jeszcze zbadać . Co może być nie tak . 

Proszę o pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Jeśli na prawdę zależy ci na dziecku to może zorganizuj w domu Gang Bang. Zaproś z 50 jurnych znajomych na pewno, któryś ci dziecko zrobi jak twój facet nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A potencjalny tatuś się zbadał czy z nim wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka

Brak ci sił do walki to poddaj się i adoptuj sobie pieska ze schroniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Tak mój mąż zdrowy jest . Badaliśmy się oboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzaskowski

No to pozostaje ci tylko Gang Bang z kolegami z pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

Dziewczyny jestem załamana . Od roku czasu staram się o dziecko bez skutku .

Wiadomka ziom. Skutki wegetarianizmu i wieloletniego niedoboru na dzienne zapotrzebowanie mikroelementów żelaza hemowego. Nijak już tego nie uzupełnisz także słodkiego bezdzietnego żywota. Studia skończone, kariera zrobiona (,jak się mówi na dziecko jeszcze masz czas), więc wszystko masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Owa napisał:

Wiadomka ziom. Skutki wegetarianizmu i wieloletniego niedoboru na dzienne zapotrzebowanie mikroelementów żelaza hemowego. Nijak już tego nie uzupełnisz także słodkiego bezdzietnego żywota. Studia skończone, kariera zrobiona (,jak się mówi na dziecko jeszcze masz czas), więc wszystko masz.

ale frustracją zajechało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

to moze przestan sie "starac" i zacznij zyc normlnie bez obsesyjnego zagladania do majtek i do kalendarza ..? 

Bo jak ciebie s/e/k/s tak strasznie stresuje to co bedzie kiedy sie prawdziwe problemy pojawia 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisi

Za każdym razem zachodze w ciążę kiedy sobie odpuszczę. W pierwszej ciąży po ok 2 latach kiedy postanowiłam zapisać się do ośrodka adopcyjnego bo wyniki były ok a ciąży brak. W drugiej kiedy stwierdziłam po 1,5 roku bez efektów że postaram się do grudnia i koniec. I zaszłam w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
9 minut temu, Gość gość napisał:

ale (...) zajechało

Jak ktoś nie zna tematu to mu śmierdzi.

Warto z nowinkami biochemicznymi zapoznać się w wieku dojrzewania, bo później są takie Lamenty jak autorki, że oboje zdrowi w wieku 38 lat i co z tego jak jajeczko w jajniku nieAktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Stres Kochana.

Odpocznij, przestan sie "starac o dziecko" tylko normalnie kochaj z mezem, a bedzie dobrze :)

Powodzenia  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to trudne dla kobiety kiedy czuje instynkt macierzyński , a nie może mieć upragnionego dziecka .Nie zastanawiałaś się nad adopcją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kremówka

Śmieszą mnie ci ludzie w komentarzach, powtarzający stereotypy i myślący że jest to na miejscu. Sama nie miałam takiej sytuacji w swoim otoczeniu, ale wyobrażam sobie jakie to musi być trudne. Może zmień lekarza skoro ten tak właśnie o ciebie dba. Najlepiej na prywatnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
15 minut temu, Gość Kremówka napisał:

Sama nie miałam takiej sytuacji w swoim otoczeniu,

Ja natomiast mialam.

I dzis po kilku latach staran maja dzidziusia.

Pojawil sie jak przestali sie starac, poddali i przestali chodzic po lekarzach.

Wielkie i bardzo pozytywne zaskoczenie dla wszystkich, ktorzy ich wspierali :)

Chlopak ma 2 latka juz :)

I Autorce zycze takiej niespodzianki od losu wlasnie, bo jest ona mozliwa :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
5 minut temu, Gość Monika napisał:

I dzis po kilku latach staran maja dzidziusia.

* mieli

(bo teraz juz nie dzidzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Chodzę prywatnie do lakarza . Ale nie wiem co może być nie tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Może poprostu ten polip blokował zajście w ciążę i teraz się uda . Nie wiem . Ja mam w tym roku 27 lat a mąż 35 lat . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
35 minut temu, Gość Monika napisał:

Chodzę prywatnie do lakarza . Ale nie wiem co może być nie tak 

To sobie prześledź wszystkie posty. Mięsko nie dobre bo krzywdzisz zwierzątka? One nie cierpią, Ty cierpisz. Mleko kokosowe, tofu, wafle ryżowe, fasola -to po co neandertalczycy polowali na zwierzęta, po co rozpalali ognisko, po co budowali szałasy pod strzechą? Bo nie zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aż nie wierzę ,że ktoś może napisać taki komentarz/poradę aby zrobić w domu gang bang.... Ogólnie uważam ,że poziom komentarzy jest na bardzo niskim poziomie. Ale pomijając to skupmy się na problemie jaki Cię nurtuje. Piszesz ,że od roku starasz sie o dziecko,że lekarz słabo interesuje się Twoim przypadkiem. Pierwsze co należy zrobić to zwyczajnie zmienić lekarza na innego,a nie wspomagać finansowo lenia który ma w szerokim poważaniu czy uda się uzyskać ciąże czy nie. Wybrać takiego który prócz Twojego portfela zauważy człowieka ,jego problem. Zachęcam również do szerszej diagnostyki. Czy robiła Pani badanie AMH ( jaki jest wynik tego badania),czy partner robił podstawowe czy rozszerzone badania nasienia? Czasem podstawowe badania są świetne,wręcz książkowe a przy rozszerzonych i bardziej dokładnych sprawa wygląda nieco gorzej ( tak było u mnie-mojego męża). Prozę się nie załamywać.  Popraw koronę Księżniczko,pierś do przodu i działasz. Bo jak nie Ty to kto ? Wszystko będzie dobrze i myślę ze zobaczy Pani upragnione dwie kreski na teście. Wierzę mocno i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Badania nasienia są dobre . A wyniki hormonów też mam ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gość Monika napisał:

Badania nasienia są dobre . A wyniki hormonów też mam ok 

Mimo to warto zmienić lekarza i rozszerzyć diagnostykę. A robiliście badanie kariotypu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Nie a co to jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
6 godzin temu, Karteczka napisał:

Bardzo to trudne dla kobiety kiedy czuje instynkt macierzyński , a nie może mieć upragnionego dziecka .Nie zastanawiałaś się nad adopcją?

Po co idio.tko wszędzie piszesz o usunięciu konta, romans z Taki Co to nie wyszedł na basia8 i teraz szukasz kolejne ofiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Aga napisał:

Po co idio.tko wszędzie piszesz o usunięciu konta, romans z Taki Co to nie wyszedł na basia8 i teraz szukasz kolejne ofiary?

Nie rozśmieszaj mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zmień lekarza, na takiego, który specjalizuje się w leczeniu niepłodności. Kiedyś było takie forum Nasz Bocian, gdzie pisały laski z całej Polski, więc poszukaj może, ktoś ci doradzi lepszego lekarza, który przeprowadzi pełną diagnostykę i opracuje jakiś plan leczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki co to...
4 godziny temu, Karteczka napisał:

Nie rozśmieszaj mnie .

I tak Cię już nie chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Taki co to... napisał:

I tak Cię już nie chcę...

Ja ciebie tym bardziej !Odczep się ode mnie nikogo nie szukam i nie łaź za mną .Żegnam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Monika napisał:

Nie a co to jest 

Analiza kariotypu pary to podstawowe badanie genetyczne, które powinna wykonać każda para starająca się o ciążę. Wszelkie nieprawidłowości w kariotypie mogą być powodem chorób genetycznych, a te mogą przyczyniać się do niepłodności lub nawet bezpłodności pary. Badanie to pozwala także wykluczyć przeniesienie wad genetycznych na potomstwo. Naprawdę zachęcam do ustania się do innego lekarza,lub odwiedzenia kliniki leczenia niepłodności. Często pierwsze wizyty w tego typu placówkach są bezpłatne. Porozmawia Pani z lekarzem,zastanowi się i podejmie decyzję. W takich klinikach lekarze posiadają dużą wiedzę i ogromne doświadczenie. Proszę przemyśleć temat. Warto ,póki rezerwa jajnikowa (AMH) jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Taki co to... napisał:

przestań mi wydzwaniać deb.ilko. Mówiłem koniec z nami! Zajmij się dzieciakiem zamiast szukać erotycznych przygód na forum!

Do ciebie tez tak wydzwaniala? Ona jakas desperatka jest i atencjuszka. Dziwna kobieta. Mi mowila ze ma syna a tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×