Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pola

Biedny ojciec zamordowanej Blanki

Polecane posty

Gość Pola

Nie dość, że żona z kochankiem zamordowała mu córkę to jeszcze został wtrącony niewinnie do aresztu, gdzie codziennie jurne chłopaki biły go i gwałciły do nieprzytomności w każdy otwór jego ciała. To straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To nie była jego córka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feministka

Przez wasz hejt i żądzę krwi współwięźniowie zrobili mu z dupy jesień średniowiecza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie sądzę, by coś takiego (bicie i gwałcenie) miało miejsce. Trafił do aresztu jako podejrzany, a nie do więzienia z wyrokiem zabójstwa dziecka. Wydaje mi się, że to prosty facet, ale mimo wszystko pewnie załamał się psychicznie, chociaż dziecko go chyba specjalnie nie obchodziło. Jego syn mówił, że od jakiegoś czasu nie był w związku z tą kobietą i w ciągu ostatnich mieisęcy widział się z nią 3 czy 4 razy, przypuszczam że z dzieckiem również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy ja wiem,czy taki biedny? Wiedział,że matka Blanki ćpa a jednak zostawił dziecko pod opieką tej kobiety. To jest ojciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feministka

Ale to nie jest powód, żeby go niesłusznie aresztować i pozwalać gwałcić go wielokrotnie w każdy otwór w ciele przez rozjuszonych współwięźniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Ileż się biedaczek musiał spermy opić w tym areszcie i to za zupełnie obcego dzieciaka, którego palcem nie tknął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Teraz z naszych podatków dostanie gigantyczne odszkodowanie i nie będzie na fundusz alimentacyjny Madki moje kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gigantyczne odszkodowanie? A niby za co? Trafił do aresztu jako podejrzany, takie jest prawo. Nikt go nie skazał prawomocnym wyrokiem za coś, czego nie zrobił. Był tam do wyjaśnienia i nie widzę w tym nic dziwnego. A Ty już przestań z tymi gwałtami, spermą i otworami, bo jesteś obrzydliwa/obrzydliwy. Takie rzeczy może i się dzieją, ale w więzieniu - tam, gdzie znajdują się osoby z wyrokami. Mówimy o tygodniowym areszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feministka

A czym niby różni się więzienie od aresztu śledczego? Mój kumpel garował za napad i mówił, że w więzieniu miał luz, a w areszcie było przeyebane! A za niesłuszny areszt odszkodowanie się należy, a jak było ruckanie dupy i picie spermy i przypalanie petami gałki ocznej to był to areszt ze szczególnym udręczeniem i należy się jeszcze większe odszkodowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Może powinniśmy założyć zrzutkę internetową na siepomaga.pl i zrzucić się na przeszczep odbytu dla biedaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola

Ge je to mają fajnie! Idą do takiego aresztu i mają ekstra ru cha nie gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×