Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Kasia

Kim sa kafeterianki ?

Polecane posty

Go艣膰 Gosc
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

S艂aba z ciebie dziwa. Ja sie spotykam za hajs i spokojnie wyciagam 15 tys+ miesiecznie.

To do tego zacznij sie uczyc. Skoncz psychologie, doswiadczenie聽 w tzw.sexterapi zbierasz, po studuach bedziesz sie dalej uczyc i poradnictwo dla par. Bez rozkladania nozek, wpadnie ci na czysto ze cztery razy tyle. Na miesiac. Warto sie uczyc, zwlaszcza, ze o pieniazki nie musisz sie martwic. Z dobra znajomoscia ang.-bo najlepsza literatura fachowa i niem. prace znajdziesz. Glowe do nauki ma kazdy.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 godzin臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

z艂ap, na co czekasz jak zaczniesz brzydnie膰 za kilka lat聽to znajdzie sobie now膮, a tak to co艣 go b臋dzie przy tobie trzytma艂o

Ja mam 33 lata jestem star膮 pann膮 i pracuj臋 w urz臋dzie. Mieszkam z rodzcicami bo za ma艂o zarabiam na kredyt, wi臋c nie mam za du偶o roboty jedynie to jak ka偶dy domownik obowi膮zki domowe, czyli mycie pod艂ogi zmywanie i tego typu. Wiec jak ju偶聽to zrobi臋 to siedz臋 na kafeteri i hejtuj臋 youtuberki lubue to zaj臋cie. Nie musz臋 do tego wychodzi膰 z domu, bo jak ju偶 wspomnia艂am nie zarabiam du偶o pieni臋dzy a chocia偶by benzyna kosztuje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

ja mam 35 i piontke dzieci, jak zrobie obiad, to ju偶 nie mam nic do roboty, bo starsze ju偶 s膮 w stanie zaj膮膰 si臋 tymi m艂odszymi, a m贸j konkubent oglonda jakie艣 gupie komedie wiec, siedze tu na kafe, ale wkrutce k贸pie sobie TV dla siebie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

ja mam 35 i piontke dzieci, jak zrobie obiad, to ju偶 nie mam nic do roboty, bo starsze ju偶 s膮 w stanie zaj膮膰 si臋 tymi m艂odszymi, a m贸j konkubent oglonda jakie艣 gupie komedie wiec, siedze tu na kafe, ale wkrutce k贸pie sobie TV dla siebie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

ja mam 35 i piontke dzieci, jak zrobie obiad, to ju偶 nie mam nic do roboty, bo starsze ju偶 s膮 w stanie zaj膮膰 si臋 tymi m艂odszymi, a m贸j konkubent oglonda jakie艣 gupie komedie wiec, siedze tu na kafe, ale wkrutce k贸pie sobie TV dla siebie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

ja mam 35 i piontke dzieci, jak zrobie obiad, to ju偶 nie mam nic do roboty, bo starsze ju偶 s膮 w stanie zaj膮膰 si臋 tymi m艂odszymi, a m贸j konkubent oglonda jakie艣 gupie komedie wiec, siedze tu na kafe, ale wkrutce k贸pie sobie TV dla siebie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

ja mam 35 i piontke dzieci, jak zrobie obiad, to ju偶 nie mam nic do roboty, bo starsze ju偶 s膮 w stanie zaj膮膰 si臋 tymi m艂odszymi, a m贸j konkubent oglonda jakie艣 gupie komedie wiec, siedze tu na kafe, ale wkrutce k贸pie sobie TV dla siebie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
44 minuty temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

ja mam 35 i piontke dzieci, jak zrobie obiad, to ju偶 nie mam nic do roboty, bo starsze ju偶 s膮 w stanie zaj膮膰 si臋 tymi m艂odszymi, a m贸j konkubent oglonda jakie艣 gupie komedie wiec, siedze tu na kafe, ale wkrutce k贸pie sobie TV dla siebie

No ale hyba dalej b臋dziesz tu wpada艂a, tv nie da ci takiego szczen艣膰a co hejtowanie jutuberek. Nic tak nie motyw贸je jak poranna dawka hejty.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 馃拫馃拫馃拫

Mam 30 lat, jestem szcz臋艣liw膮 m臋偶atk膮;聽kierowniczka聽marketingu w jednej z warszawskich firm, prowadz臋 te偶 w艂asna dzia艂alno艣膰. Interesuj臋 si臋 wiza偶em, kuchni膮 i podr贸偶ami.

馃拫

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 馃拫馃拫馃拫
52 minuty temu, Go艣膰 馃拫馃拫馃拫 napisa艂:

Mam 30 lat, jestem szcz臋艣liw膮 m臋偶atk膮;聽kierowniczka聽marketingu w jednej z warszawskich firm, prowadz臋 te偶 w艂asna dzia艂alno艣膰. Interesuj臋 si臋 wiza偶em, kuchni膮 i podr贸偶ami.

馃拫

Zapomnia艂am doda膰 jeszcze 偶e jestem mitomank膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
14 godzin temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

ja mam 35 i piontke dzieci, jak zrobie obiad, to ju偶 nie mam nic do roboty, bo starsze ju偶 s膮 w stanie zaj膮膰 si臋 tymi m艂odszymi, a m贸j konkubent oglonda jakie艣 gupie komedie wiec, siedze tu na kafe, ale wkrutce k贸pie sobie TV dla siebie

Zazdro.

Ja chc臋 mie膰 jeszcze 6, narazie mam tylko 3 bombelki ale z Sebastianem pracujemy ci臋偶ko, 偶eby zrobi膰 sobie sze艣cioraczki i dosta膰 w nagrod臋 auto i 100000.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
14 godzin temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

ja mam 35 i piontke dzieci, jak zrobie obiad, to ju偶 nie mam nic do roboty, bo starsze ju偶 s膮 w stanie zaj膮膰 si臋 tymi m艂odszymi, a m贸j konkubent oglonda jakie艣 gupie komedie wiec, siedze tu na kafe, ale wkrutce k贸pie sobie TV dla siebie

Ja mam 6, co wieczor losujemy kto spi w lozku, w nogach u rodzicow a kto na podlodze pod kuchennym stolem. 馃槤

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Czyja to ankieta?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
1 godzin臋 temu, Niezapominajka1987 napisa艂:

Zazdro.

Ja chc臋 mie膰 jeszcze 6, narazie mam tylko 3 bombelki ale z Sebastianem pracujemy ci臋偶ko, 偶eby zrobi膰 sobie sze艣cioraczki i dosta膰 w nagrod臋 auto i 100000.j

Ja jestem teraz w szostej ciazy, fajna taka gromadka, bo wkrotce kasabna wyprafke wpadnie, ksionrzek jusz sievnie kupuje,聽 zeszyt ja im kupuje jeden do wszystkiego po co wiecej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
1 godzin臋 temu, Niezapominajka1987 napisa艂:

Zazdro.

Ja chc臋 mie膰 jeszcze 6, narazie mam tylko 3 bombelki ale z Sebastianem pracujemy ci臋偶ko, 偶eby zrobi膰 sobie sze艣cioraczki i dosta膰 w nagrod臋 auto i 100000.j

Ja jestem teraz w szostej ciazy, fajna taka gromadka, bo wkrotce kasabna wyprafke wpadnie, ksionrzek jusz sievnie kupuje,聽 zeszyt ja im kupuje jeden do wszystkiego po co wiecej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
14 godzin temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

No ale hyba dalej b臋dziesz tu wpada艂a, tv nie da ci takiego szczen艣膰a co hejtowanie jutuberek. Nic tak nie motyw贸je jak poranna dawka hejty.聽

W zyciu, kafe jest maj onli 艂an, maj聽 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

maj ewrifink 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

ale itak sie ciesze, bo ciagle prze艂ancza mi kana艂 i musze zn贸w prze艂anczac i przez to sie k艂ocimy 馃槥

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ania
Dnia 7.07.2019 o 13:30, Go艣膰 Kasia napisa艂:

No wlasnie kim jestescie ? To nie post przeciwko wam a po to zeby sie poznac. Ciekawi mnie ile macie lat macie dzieci ? Gdzie mieszkacie za granica ? Macie udane zycie ? Jestescie bogate ?

ha ha 馃槃聽ja samotna pracuj膮ca kobieta w biurze czytam kafeterie, w domu koty na mnie czekaja, szczesliwa bogata, auto mam fajne 馃槃聽prawko, jestem niezalezna robie co chce z kim chce 馃槣聽i lubie czytac te smieszne wypociny innych na tym forum聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
4 godziny temu, Go艣膰 gosc napisa艂:

W zyciu, kafe jest maj onli 艂an, maj聽 鉂わ笍

Skromna jeste艣, nie napisa艂a艣 偶e tak 艣wietnie znasz angielski kochana. Mi tu spik inglisz wery 艂el ;)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Mam 34聽lata. By艂am przedszkolank膮, ale przebran偶owi艂am si臋 i za艂o偶y艂am sw贸j salon kosmetyczny. G艂贸wnie robi臋 rz臋sy, a moja wsp贸lniczka paznokcie, a druga zabiegi na twarz. Mam m臋偶a - jest sportowcem i prowadzi treningi, g艂贸wnie dla dzieciak贸w. Mam narazie jedno dziecko, ale z drugim jestem w ci膮偶y, w 6 miesi膮cu. Brzuch ju偶 widoczny, mam coraz mniej si艂 w zwi膮zku聽z tym teraz mniej pracuj臋 i siedz臋 sobie tutaj czasem z nud贸w. Rzadko si臋 udzielam, bardziej czytam. Jak ma艂a p贸jdzie do 偶艂obka to聽b臋d臋 wi臋cej pracowa膰, wi臋c raczej nie b臋d臋 mie膰 tyle czasu co teraz, 偶eby tu przesiadywa膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Matka 贸semki dzieci
12 godzin temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Ja mam 6, co wieczor losujemy kto spi w lozku, w nogach u rodzicow a kto na podlodze pod kuchennym stolem. 馃槤

Tylko sz贸stk臋? S艂abiutko. Ja mam 贸semk臋. Ca艂膮 rodzink膮 chodzimy co niedziel臋 do ko艣ci贸艂ka :). Nie pracuj臋, bo tak jak powiedzia艂 nasz papa Jan Pawe艂 II, naturaln膮 rol膮 kobiety jest siedzenie w domu z dzie膰mi. Poza tym maj膮c tyle dzieci praca mi si臋 w og贸le nie kalkuluje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

18 lat, za 2 tygodnie pisze mature, jestem tutaj 偶eby sie troche anonimowo powy偶alac i pocisn膮膰 beke z wypowiedzi na "Kunksztownym Kwietniu", mam ch艂opaka, bez dzieci, chce studiowac kryminalistyk臋, ale nie wiem czy toksyczna sytuacja w moim domu pozwoli mi na to. czyt. czy rodzice b臋d膮 mnie wspierac finansowo, czy bede musiala popierda..ac do roboty zamiast sie kszta艂cic:)))))))))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
38 minut temu, nicdostraceniia napisa艂:

18 lat, za 2 tygodnie pisze mature, jestem tutaj 偶eby sie troche anonimowo powy偶alac i pocisn膮膰 beke z wypowiedzi na "Kunksztownym Kwietniu", mam ch艂opaka, bez dzieci, chce studiowac kryminalistyk臋, ale nie wiem czy toksyczna sytuacja w moim domu pozwoli mi na to. czyt. czy rodzice b臋d膮 mnie wspierac finansowo, czy bede musiala popierda..ac do roboty zamiast sie kszta艂cic:)))))))))

Dziewczyno walcz o siebie. Najpierw si臋 na studia dosta艅 a potem pisz podania do uczelni o akademik ,zapomog臋 i tak dalej. Ja 3 mam kciuki za matur臋 i dalsz膮 drog臋. Z czego zdajesz?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

27 lat, wy偶sze wykszta艂cenie, mieszkam za granica z narzeczonym i pracuje w zawodzie. Lubi臋 czyta膰 to forum jak mi smutno, bo straszne g艂upoty tutaj pisz膮 te聽zblazowane laski xD

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
10 godzin temu, Azja w Ameryce napisa艂:

Dziewczyno walcz o siebie. Najpierw si臋 na studia dosta艅 a potem pisz podania do uczelni o akademik ,zapomog臋 i tak dalej. Ja 3 mam kciuki za matur臋 i dalsz膮 drog臋. Z czego zdajesz?聽

Dzi臋ki! Nawet nie wiesz jak mi艂o czyta膰, 偶e kto艣 trzyma kciuki i wspiera.. Mimo, 偶e przez neta, bo w realu to nie mam co liczy膰 na jakie艣 wsparcie to znaczy to dla mnie bardzo wiele. Zdaje 3 podstawy wiadomo polski, matma, angielski i angielski rozszerzenie i geografia. Jestem zadowolona ze swoich wynik贸w z pr贸bnych, bo ka偶dy przedmiot zaliczy艂am, ale teraz, gdy ucze si臋 do matury non stop to rodzice m贸wi膮 mi, 偶e nie mam prawa by膰 zm臋czona i, ze nic nie robie ca艂ymi dniami tylko przy tym kompie czy przy ksi膮zkach siedze, 偶e nie ma ze mnie nic. Wi臋c walka mi臋dzy tym, co w rozumie (musze zdac mature, dostac sie na studia, wyprowadzic sie stad) a s艂uchaniem tego, co si臋 dzieje w moim domu i ch臋膰 rzucenia tego wszystkiego w diab艂y i p艂akania ca艂y dzie艅 w k膮cie jest do艣膰 zauwa偶alna. Ale chce dosta膰 prace od czerwca, zdoby膰 troch臋 oszcz臋dno艣ci itp. Chociaz musze sie poskarzyc, od czasu kiedy mniej udzielam si臋 w domu to matka nie robi je艣膰 tak zebym ja zjad艂a, lod贸wka 艣wieci艂a dzisiaj rano pustkami, bo jak kupuje co艣 to tylko dla siebie i ojca, wiec dzisiaj musia艂am pojecha膰 z kole偶anka rano na zakupy i wyda艂am du偶o hajsu 偶eby m贸c sobie robic cos do jedzenia xddd i jak mam oszcz臋dza膰 na swoje "zycie" skoro musze my艣le膰 偶eby do tego domu kupi膰 g艂upie mleko czy jakie艣 warzywa.. Ale trzeba si臋 w sobie pozbierac i i艣膰 "dalej", bo wyniszczy mnie m贸j dom doszczetnie. My艣le nad psychologiem, bo bywa ze mna 藕le i widze po sobie jakie mam niekiedy reakcje. Jestem przez to wszystko bardzo nerwowa, ma艂o cierpliwa, musze si臋 tego oduczy膰, ale taki w艂a艣nie przyk艂ad da艂o mi moje rodzicielstwo, c贸偶. Czas 偶y膰 sama dla siebie i na wlasny rachunek..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, PiesPluto napisa艂:

A dlaczego nie kupuja jedzenia dla ciebie?

Pisa艂am o tym posta, jest na moim profilu, troche wyzalania, ale gdzies musze. Nie kupuje (bo tylko matka robi zakupy), bo jej si臋 nie chce i dlatego, ze w ksi膮zkach siedze i nic nie robie wed艂ug nich innego. Mimo, ze za艂o偶y艂am sobie w marcu tiktoka, gdzie pokazuje jak sprz膮tam to nadal uwa偶aj膮, ze ze mnie zadnych korzysci xD A pranie, sprzatanie, mycie, gotowanie to sie samo robi. No, ale co偶 mog臋 powiedzie膰? Chyba to jako艣 prze偶yje ;))聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
3 minuty temu, PiesPluto napisa艂:

A dlaczego nie kupuja jedzenia dla ciebie?

No, ale 偶eby nie by艂o, jedzenie kupuje jakie艣 do domu, codziennie przywozi jaki艣 ohydny boczek, albo jaki艣 obrzydliwy salceson. Oczywi艣cie wie, 偶e ja nie jem takich rzeczy, bo to jest t艂uste i ja nie moge sobi臋 pozwoli膰 przy mojej wadze na to, wi臋c jak jest w takim sklepie gdzie ekspedientka podaje to tylko to tam kupuje i tylko dla siebie i ojca robi. No c贸偶 :DDDD聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
5 minut temu, PiesPluto napisa艂:

A dlaczego nie kupuja jedzenia dla ciebie?

Wcze艣niej jeszcze kupowa艂a jakie艣 warzywa, jogurt, ry偶, chleb 偶ebym ja mog艂a zje艣膰, ale przez ostatnie dni 偶y艂am na tostach z mas艂em, bo serio nie by艂o po co si臋gn膮膰 na szybko w czasie elekcji聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×