Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teście różnie traktuja swoich synów, brat mojego faceta dobrze zarabia i wyprawili my mega wesele b.huczne a my mamy brać ślub i u nas już nie płakać się chce na taka niesprawiedliwość

Polecane posty

Gość Gosc

Masz racje- twoim przyszłym teściów nie zależy na dobru ich syna, gdyby zależało, to pogoniliby  ten wrzód z jego doopy, jakim jesteś ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki

To tak jest czasami , u mnie tez teściowie dają wszystko bratu męża i mu sponsorują ,jest młodszy od mojego męża , nic nie musi sam wszystko za niego robią i płacą , pomimo że pracuje , jego dziewczyna też to ich dofinansowują i jeszcze załatwiają za niech różne sprawy , nam nic nie pomagają , jeszcze potrafią od nas pieniądze pożyczać pomimo że my i oni zarabiamy podobnie . Przykro mi jest z tego powodu albo np. jak dostajemy od nich na święta zepsute rzeczy albo przeterminowane słodycze a tamci wszystko co najlepsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 9.07.2019 o 07:32, Gość gość napisał:

Popłakałam się jak facet tego nie widział aby nie zobaczył jak mi przykro się stało. Mój facet ma brata, starszego o 2 lata. W czerwcu tego roku brał ślub ze swoją żoną, teście wyprawili im bardzo huczne. Teraz okazało się że jestem w ciaży i na jesieni chcielibyśmy się pobrać - połowa października. Narzeczony usłyszał od swoich rodziców że moga nam pomóc ale nie tyle ile tamtemu bo tamten planował już dawno. Powiem wam że zrobiło mi się BARDZO przykro bo tescie maja pieniądze (zaraz odbierają samochód który zamawiali w styczniu tego roku). Do tego bratowa mojego faceta ma mieszkanie więc im takie wesele nawet nie było potrzebne. My tez mamy mieć mieszkanie ale mniejsze o wiele a to my mamy mieć dziecko. Czy sądzicie że to jest sprawiedliwe? 

Do roboty ty i twój facet. Zarobicie na mieszkanie i wesele, a nie sępić od innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×