Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dodi

Sen 10 mies dziecka (22:00-9:00)czy ktores dziecko w takich godzinach spi?

Polecane posty

Gość Dodi

Moj synek idzie spac o 22 lub 23 i wstaje o 9 rano czy to jest normalne?Czytam,ze wszystkie dzieciaki budza sie juz o 6tej :((Chyba bym chpdzila jak zombi;) Oczywiscie ma 2 pobudki w nocy na mleko ale w dzien co 2 godziny ma 4 drzemki.Jezeli przedluze mu czas to jest marudny i placzliwy.Kiedy mial 2 lub 3 miesiace chodzil spac po polnocy wiec teraz i tak jest super.Jak spia wasze  dzieciaki i czy to jest normalny rytm spania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moje obie córki śpią od 22 do 8 rano praktycznie od urodzenia. Starszą musiałam budzić na karmienie przez pierwsze 3 miesiące życia, bo przeszła silną żółtaczkę. Potem lekarz kazał dać jej spokój i pozwolić spać. Młodsza sama się budziła około 2 w nocy, ale jak miała 2 miesiące zaczęła przesypiać całe noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój spał od 19.30 do 9 - przerwą około 5 na mleko i zmianę pampersa. Korzystaj, póki możesz, bo jak będzie miał że 4 lata i przyjdzie weekend , to Ci zrobi pobudkę o 6, umierając z głodu i tęsknoty (ale żeby na tygodniu wstał do przedszkola o 7, to wołami  trzeba ściągać z łóżka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fela

Rady tesciowej:wybudzaj,nie rob drzemek i wstawaj o 6 (ona tak robi tylko ze przy okazji idzie spac z kurami o 20 tej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×