Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ból w podbrzuszu, czy to ciąża??!!

Polecane posty

Gość Gość

Hej dziewczyny, od wczoraj wieczorem boli mnie na dole brzucha, ale silniej niż kiedy mam okres. Mam też tyłozgięcie macicy i podczas okresu ból jest w okolicy krzyża, a teraz nie ma czegos takiego. Jestem w 21 dniu cyklu, cykle mam 26-32 dni. Bolą mnie piersi jak przed okresem, jednak zawsze kiedy boli mnie już brzuch, to po kilku godzinach jest okres, a teraz ani śladu żadnej krwi ani śluzu na majtkach. Czuję się trochę osłabiona, delikatnie mnie mdli chwilami i czuję trochę parcie na pęcherz. Teraz piecze mnie trochę w dole brzucha i bardziej mi niedobrze. Współzylam ostatnio jakoś tydzień temu bez zabezpieczeń i chłopak w ostatniej chwili zdążył wyciągnąć. Proszę powiedzcie czy miałyście kiedyś takie objawy i czy okazało się, że to ciąża, czy jakaś choroba, czy co, bo się martwie. Nie wiem czy iść do ginekologa, bo jak np. okaże się, że okres jutro dostanę, to spoko, ale jak nie, to nie wiem co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejjj

Miałam podobne objawy i była to ciąża, test wyszedł mi tego samego dnia co wystąpiły objawy, więc leć do apteki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do ginekologa bądź testy beta HCG. Forum to nie test ciążowy on line, a stosunek przerywany to nie metoda zapobiegania ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie jesteś w ciąży.Wkręcasz sobie.My 16 lat na przerywanym i dzieci planowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w tej chwili bóle w podbrzuszu i bóle jajników i też się zastanawiam czy to ciąża.. Dziś 26dc. Tyle że ja bym akurat chciała :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera

Nawet jak dostaniesz miesiączkę to wizyta u lekarza może się odbyć, poza tym będziesz spokojniejsza a stres na pewno pozytywnie nie wpływa na twoje cykle. Poza tym zapytaj się ginekologa o testery owulacji, mnie mój polecił afrodytę, łatwy i prosty sposób by wiedzieć kiedy owulacja nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza33

Nie powinnaś na zapas się martwić, objawy te nie są jednoznaczne. Jak masz wątpliwości to test ciążowy je rozwieje. A sprawdzasz sobie płodne? Lepiej w płodne dni unikać takich form seksu. Sprawdzaj sobie... Dobry do tego jest tester afrodyta, u mnie od dłuższego czasu się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×