Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ika27

Problem z chłopakiem

Polecane posty

Jestem z chłopakiem 6 lat mój chłopak jest kierowca ciężarówki. Do pewnego czasu dogadywalismy dopóki nie zaczął pisać z innymi dziewczynami. Przylapalam go że pisał z innymi dziewczynami na zasadzie misiek kochanie. Oczywiście wybaczylam mu to. Potem wyprowadzilismy się od rodziców na swoje i tutaj zaczęły się schody. Były częste kłótnie pretensje on czasami wolał jeździć do matki swojej i potrafił nie odbierać telefonów A potem wracał późno w nocy pijany. Jak się klocilismy  to zawsze szedł w alkohol. Ostatnio dowiedziałam się że mnie zdradził z dziewczyna co ma prawie 40 lat A on ma 26 lat. Była kłótnia ale wybaczylam mu to i teraz nie wiem czy dobrze zrobiła? Mamy też swoje problemy posiadamy kredyty i jest teraz mały problem że splata. O to często się kłócimy ja do niego mogę wydzwaniac cały dzień A on ma to gdzieś. Co mam zrobić w tej sytuacji. 

Jeśli jest jakaś osoba chętna do rozmowy to z miłą chęcią z nią porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Musisz ustalić sobie priorytety zyciowe, nadać im hierarchię wartości i zgodnie z tym postępować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony już dawno bym z nim skończyła A z drugiej strony wiem że jak z nim zerwe to nie będę w stanie poradzić sobie z kredytami bo on więcej zarabia ode mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
21 minut temu, Ika27 napisał:

Z jednej strony już dawno bym z nim skończyła A z drugiej strony wiem że jak z nim zerwe to nie będę w stanie poradzić sobie z kredytami bo on więcej zarabia ode mnie 

A to są twoje kredyty czy wspólne?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy jeden wspólny i kilka mamy kredytów że każdy ma oddzielnie. Za młodego się wzięło i teraz trzeba się męczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Czyli wybaczasz zdrady byleby zapłacił raty?

Jeśli tak, to musisz się z nim męczyć dopóki nie pospłaca kredytów - proste!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale Ty durna jesteś i naiwna ze mu to wybaczasz, madra kobieta by po tym w jaki sposób pisał z innymi (misiek? Kochanie? Tak się zwraca tylko do swojej dziewczyny!) kopnelaby go w d...e bo by wiedziała jaki niewierny gnoj z niego a Ty potem jeszcze wybaczylas zdradę, pewnie zdrad było więcej ale tylko o jednej wiesz. Taki typ nigdy wierny nie będzie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po co z takim kimś marnować swój czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Po co z takim kimś marnować swój czas

Wiem że powinnam z nim zerwać ale wiesz że bez niego nie dam rady finansowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×