Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Psycho couple

Polecane posty

Gość Gość

Jak oni chcą się wybić skoro ich kontent jest beznadziejny? Jakieś rozmowy z tiktokerami - trafia to do osób które mają tą aplikację i obserwują te osoby. I do tego mega clickbaitowe tytuły. Nawet jak tytuł przyciągnie to nie masz ochoty oglądać dalej. Ich filmy nie mają tego czegoś. Te rozmowy są nudne i jakby sztuczne. Nie jestem w stanie obejrzeć żadnego filmiku choćby do połowy. Oczywiście głupie teksty i nieumiejętność przyjęcia krytyki.

Czy jakaś tam drama wzbudzi zainteresowanie ich kanałem? Wątpię. Cięty nagrał też filmiki o szusz czy olfie (o jej kanale wiele osób nagrywało). Mają większą grupę odbiorców? No raczej nie. Nawet młodego widza nie interesuje drama 'on powiedział, że ona będzie rodziła mu dużo dzieci i to było złe, ciekawe co będzie dalej'. Albo poradnik jak się całować nagrany przez 40 letniego faceta i młodszą od niego o połowę laskę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucia

Nigdy nie widziałam na yt bardziej oblesnej pary, on ma 38 lat?  Wygląda na 55 i jest wstretny przede wszystkim,   taki stary dziad , we łbie głucho  a zgrywa alfe i omege, pewnie ta dziewczyna jest w nim ślepo zakochana bo cierpi na syndrom braku ojca,  też tak kiedyś miałam ale nie wybierałam takich oblechów chociaż i tak teraz uważam że takie braki w psychice należy leczyć a nie próbować zapchac dziurę emocjonalną starszym o 50 lat dziadem, okropni, nie dałam rady skończyć odcinka, fuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pudelek o nich napisał, jak komuś się nie chce wchodzić to skrócę 

Na istastories znowu ten facet ją poniżał, że ta blondyna nie ma umiejętności gotowania, że obierała cebulę jakoś w poprzek, a na temat marchewki powiedział coś w stylu, że to nie jest 5letnia Olcia tylko dorosla kobieta, za którą chyba do tej pory wszystko robili rodzice, podobno była zawstydzona

ONI SĄ TAKIMI RAKAMI, ŻE JA PIER***Ę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

youtube.com/watch?v=zIstFvuBmgs

Wyskoczyło mi na głównej na yt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Pudelek o nich napisał, jak komuś się nie chce wchodzić to skrócę 

Na istastories znowu ten facet ją poniżał, że ta blondyna nie ma umiejętności gotowania, że obierała cebulę jakoś w poprzek, a na temat marchewki powiedział coś w stylu, że to nie jest 5letnia Olcia tylko dorosla kobieta, za którą chyba do tej pory wszystko robili rodzice, podobno była zawstydzona

ONI SĄ TAKIMI RAKAMI, ŻE JA PIER***Ę 

Z takim podejściem to ja się nie dziwię, że dopiero taka siksa zdecydowała się urodzić temu dzbanowi kaszojady. Żadna normalna kobieta w jego wieku nie związałaby się z maminsynkiem, któremu trzeba wszystko pod nos podstawić. Jprdl on nie jest ani inteligentny, ani przystojny, ani dobrze jej nie traktuje. Przed poznaniem blondynki pewnie siedział na forach dla inceli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam wybrał sobie niedojrzałą dziewczynę, której może prać mózg i nią kierować i wielce zdziwiony, że nie jest królową intelektu i masterchefem w jednym 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podam

Oni faktycznie są psycho 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

On się zakochał w jej macicy, a ona w jego.... . On ma wgl w sobie coś atrakcyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 22.07.2019 o 12:58, Gość Qqqqq napisał:

Awizo ma 24 lata. I też uważam, że robi wartościowe filmiki.

A jeżeli chodzi psychicznych atencjuszy to skąd wiecie, że to co mówią jest prawdą? To, że on jest z nią przez jej wygląd i możliwość urodzenia mu 5 dzieci może być całkowicie zmyślone. Mówi tak, żeby wywolać kontrowersję i im więcej o nich mówią tym lepiej. I ona może mieć 25 lat i specjalnie się tak pasywnie i infanytylnie zachowuje. Im zależy tylko na wybiciu się, a ostatnio najlatwie jest się wybić na robieniu dram.

Serio tylko 24 lata? o_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Serio tylko 24 lata? o_0

Tak, kilka razy wspominał o tym na lajwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgfsa
Dnia 21.07.2019 o 22:49, Gość ??? napisał:

Ona wygląda jak dziewczyna z jakiejś wiejskiej dyskoteki. Również przeciętna uroda.

😂 lepiej bym tego nie ujęła. A on jak podstarzały, żałosny playboy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Hgfsa napisał:

😂 lepiej bym tego nie ujęła. A on jak podstarzały, żałosny playboy

Wygląd wyglądem, najgorsze, że mózgi całkiem wyprane konsumpcjonizmem i ego wywalone w kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie cierpię takich facetów

Myślą, że są plejbojami, że każda loszka powinna wzdychać na ich widok, mentalność piętnastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I do tego w wieku prawie 40 lat (o ile mówi prawdę z tym wiekiem, bo fizycznie wygląda na więcej, a mentalnie na mniej) nagrywa filmiki na tiktoku, aplikacji dla dzieci/młodych nastolatków. I pluje sie o to, że ktoś nie oznaczył go w opisie, a wykorzystał jego "grafiki", czyli obrazki robione w minutę w paintcie. I on chce mieć 5 dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie cierpię takich facetów

Myślą, że są plejbojami, że każda loszka powinna wzdychać na ich widok, mentalność piętnastolatka

Niestety są takie, które wzdychają i którym to imponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Czy ktoś wie dlaczego Kamil nie jest ze swoją poprzednia partnerka? Tam musiało być grubo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggg
8 godzin temu, Gość Gosciowa napisał:

Czy ktoś wie dlaczego Kamil nie jest ze swoją poprzednia partnerka? Tam musiało być grubo. 

Bo się w porę zorientowała, że ten trzecioligowy gwiazdor disco-polo to totalny pajac i mizogin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie tak, sama go kopnęla w d**ę zanim on to zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhh

A tej jego mimozy w ogóle mi nie żal. Jest tak samo popiērdölona jak on. Dobrali się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

oni wygladaja jak dziadek z wnuczka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jesteśmy w ciąży... ..., to już się nadaje na madkę polkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość b

Co za psycho para, on jest okropny, wcina się jej w zdanie, nie da się jej wypowiedzieć 

masakra, jak mi jej szkoda ze będzie miała dziecko z takim typem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Biedne psycho baby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość b

Dziwne ze jej mama nie reaguje - jakoś powinna jej zwrócić uwagę ze on wyżej sra niż dupe ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I szkoda dziecka które się pojawi , będzie jak nic psycho 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mega zasmuciła mnie informacja o tym, że to dziewczątko jest w ciąży. Biada dziecku,  być wychowywanym przez dwóch baranów... nie zazdroszczę. Mam nadzieję przynajmniej, że to będzie chłopak. Dziewczynie ten podstarzały dziadzia-dzidzia wmawiałby, że służy tylko do rozrodu i ma się zamknąć jak mąż mówi. Przykład idzie z góry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już zaczęli produkcję, pamiętajmy ze on chce mieć piątkę dzieci, a ta dziewczyna "daje mu gwarancję" na nie xD zobaczymy czy plan się powiedzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Weszłam na ich story na insta i po prostu nie wierzę jacy oni oboje są infantylni 😲 szkoda tylko dziecka ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myśle ze ona musi mieć bardzo niską samoocenę ze jest z takim typem. Może jak dorośnie to zmądrzeje i odejdzie od niego, tylko szkoda dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×