Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Theska

Czy to ciąża? Negatywny test

Polecane posty

Gość Theska

Hej, miesiączka spóźnia mi się już tydzień. Zwykle cykle mam 24-26 dniowe, cały cykl zabezpieczałam się prezerwatywą i nic nigdy nie pękło ani się nie zsunęło. Co więcej, zrobiłam już 3 testy ciążowe, wszystkie negatywne. Pierwszy w dzień oczekiwanej @,  drugi to było beta hcg z krwii 4 dnia spóźnienia, ostatni dzisiaj. Nie mam możliwości udania się teraz do ginekologa. Myślicie, że ciąża mimo wszystko jest możliwa? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riki tiki55

A co Ci wyszło z bety  jeszcze raz na krew idź  zobacz czy jest jakiś zwrost jeśli jest czym prędzej do ginekologa bo mogła by to być ciąża pozamaciczna albo bardzo wczesna ciąża normalna . Jeśli nie będzie żadnego wzrostu bety to masz jakieś zaburzenia , więc tak czy siak warto udać się do ginekologa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

Jeśli się starasz i długo nic z tego, to ja ci polecam żel wspomagający zapłodnienie, mnie pomógł, kupiłam go w necie, ale konsultowałam z lekarzem, był to prefert vaginal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak krótkie cykle oznaczają że są one bezowulacyjne, na 100% nie jesteś w ciąży

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela

Skoro testy ciążowe są negatywne, to sugerowałabym się właśnie tymi wynikami. A beta z krwi jak wyszła? Zabezpieczałaś się, więc ryzyko nie jest jakieś duże, ale pomyśl na przyszłość o plemnikobójczym żelu np. contragel green z naturalnej plodnosci jest świetny, mam taki i wiem,że wszystko jest bezpiecziejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×