Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michalina

Problemy z dopasowaniem antykoncepcji.

Polecane posty

Gość Michalina

Ozdabiając swe sztandary krzyżem i pomagając chrześcijaństwu odnieść zwycięstwo nad przeciwnikami, Konstantyn Wielki sądził że nowa, ogarniająca masy ideologia pomoże mu zjednoczyć społeczeństwo dla wzmocnienia i przebudowy państwa , że spełni rolę cementu , łączącego w całość pełne sprzeczności światowe imperium. Już jednak on sam był świadkiem fiaska tego poglądu. Sprzeczności nurtujące Cesarstwo Rzymskie tkwiły znacznie głębiej, a tarcia ideologiczne były tylko zewnętrznym ich wyrazem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frua

proponuje to:

bit.ly/2LjRT1h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarka 555

Ktoś napisze na tym forrum na temat wątku ? 

Ja miałam i szukałam wszelkiej pomocy, więc może ktoś będzie w podobnej sytuacji jak byłam, więc doradzę. Polecam dla Pań, którym szkodzą hormony, mają ryzyko zakrzepicy, coś  co mój problem rozwiązało. Zamawiam diafragma caya ze sklepu naturalnej-plodnosci i jestem mega zadowolona. Hormony już mnie nie dotyczą, a w końcu mam solidne zabezpieczenie. Tego szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika225

Stosuje tabletki Vibin mini bo to moje pierwsze, wybrałam te bo mają zmniejszoną dawkę hormonów, lekarz mi polecił, oczywiście miałam wykonane wszystkie niezbędne badania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×