Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mandag

Walka z zaparciami

Polecane posty

Gość mandag

Chodzi o osobę mającą ponad 30 lat. Problem pojawia się co trochę. Powiedzmy - miesiąc boleści, później kilka dni spokoju.

Co robić? Mam wrażenie, że odwiedziłam już każdego lekarza w okolicy. Mnóstwo badań, jakieś leki dawane na siłę i zero efektów.

Co powinnam zrobić, żeby cokolwiek się poprawiło? Nie oczekuję wiele... chcę normalności, nic ponadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość mandag napisał:

[...]  Co robić? Mam wrażenie, że odwiedziłam już każdego lekarza w okolicy. [...]

Dietetyka i psychologa również?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXX

Witamina C w proszku. Pół łyżeczki co godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandag

Nie czuję, że muszę iść do psychologa, to naprawdę nie jest śmieszne. Poważnie witamina C może pomóc? Brałam już różne suplementy i efekty były zerowe. Miałaś podobny problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekw

A pozycja przy wypróżnianiu? U mnie o to właśnie chodziło. Wiesz co poprawiło sytuację? Zmiana pozycji - nie siedząca, tylko w kucki. Jest do tego urządzenie, które regulujesz pod siebie, nazywa się Goko. U mnie zmiana była widoczna od razu, dlatego aż... po prostu tyle czasu z tym walczyłem, wydałem kasę na lekarzy, diety, przeróżne wymysły, a chodziło o coś takiego. Spokój mam powiedzmy od mniej więcej 5 tygodni. Liczę, że tak już zostanie. Jeśli macie inne doświadczenia, to piszcie. Chętnie się podzielę tym, co przerabiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandag

Poważnie to ma takie znaczenie? Nie wpadłabym na to. Ale to bez urządzenia nie jestem w stanie przybrać takiej pozycji? Próbowałeś bez tego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Codziennie trzy śliwki suszone.

Dużo płynów najlepiej wody.

Ewentualnie babka jajowata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vigurka

Probiotyk to bardzo dobry pomysł. U mnie problemu z układem pokarmowym często występują we wakacje, choć to zazwyczaj biegunki. Mam wypróbowane flostrum, które jest bardzo pomocne latem, choć nie tylko. W końcu wakacje są od odpoczynku, a nie problemów z biegunkami czy zaparciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekw

Tak, próbowałem - nie da się uzyskać tego samego. Prawdopodobnie tutaj chodzi o to, jakie mięśnie działają w danym momencie. Tzn. ja się nie znam, po prostu tak mi się wydaje. To pomaga i chyba to jest najważniejsze. Jak chcesz to szukaj dalej. Ja ci tylko sugeruję rozwiązanie, które u nas się sprawdziło. Radzę ci to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda

Moja walka z zaparciami trwała długo, ale udało mi się wyjść z niej zwycięsko. Mogłam od razu przejść się do apteki i zakupić Intestę, ale jak wiadomo chciałam najpierw sama się pobawić w lekarza. Nic to nie pomogło, dlatego też postanowiłam zaufać czemuś bardziej skutecznemu i zaufanemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×