Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angela231

za szybko doszedl

Polecane posty

hej dziewczyny. 
Może nie powinnam tego pisać, ale niestety moj chlopak za szybko doszedl po 2 minutach stosunku. Wczesniej opowiadal jakim to on jest ogierem i ze bardzo dlugo moze uprawiac sex .Zaraz po seksie powiedzial ze nikty tak nie mial wczesniej ( mial przedemna partnerki seksualne). Czy to oznacza ze go nie podniecam? zwlaszcza ze teraz po tym nie propunuje mi wogole spotkania. Co mam o tym myslec? Pomocy!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max2000
7 minut temu, angela231 napisał:

hej dziewczyny. 
Może nie powinnam tego pisać, ale niestety moj chlopak za szybko doszedl po 2 minutach stosunku. Wczesniej opowiadal jakim to on jest ogierem i ze bardzo dlugo moze uprawiac sex .Zaraz po seksie powiedzial ze nikty tak nie mial wczesniej ( mial przedemna partnerki seksualne). Czy to oznacza ze go nie podniecam? zwlaszcza ze teraz po tym nie propunuje mi wogole spotkania. Co mam o tym myslec? Pomocy!!

 

Zanim zaczniecie zrób mu loda za drugim razem będzie mógł dłużej a jak to nie pomoże to zmień faceta. Ja kiedyś przez 45 minut jechałem ale panna była mega zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Max2000 napisał:

Zanim zaczniecie zrób mu loda za drugim razem będzie mógł dłużej a jak to nie pomoże to zmień faceta. Ja kiedyś przez 45 minut jechałem ale panna była mega zadowolona. 

Pewnie biedna okrakiem szła do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
33 minuty temu, angela231 napisał:

Czy to oznacza ze go nie podniecam? zwlaszcza ze teraz po tym nie propunuje mi wogole spotkania.

Raczej oznacza że się podnieca aż za bardzo. A nie odzywać się może bo jest mu glupio 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior
Przed chwilą, Gość Wariatka napisał:

Raczej oznacza że się podnieca aż za bardzo. A nie odzywać się może bo jest mu glupio 

 Wariatko wolisz od tyłu czy na jeźdźca ?Jak na jeźdźca to przodem czy tyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
6 minut temu, Gość Basior napisał:

 Wariatko wolisz od tyłu czy na jeźdźca ?Jak na jeźdźca to przodem czy tyłem?

A jaki to ma związek z tematem 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior
2 minuty temu, Gość Wariatka napisał:

A jaki to ma związek z tematem 🤔

O matko, wiem że nie ma ale BARDZO ciekawy jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
10 minut temu, Gość Basior napisał:

O matko, wiem że nie ma ale BARDZO ciekawy jestem.

Na jeźdźca tyłem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Mój chłopak po jakimś tam czasie przyznał się, że przed pierwszymi spotkaniami ze mną wcześniej sobie walił, żeby ze mną robić to dłużej bo inaczej  przy mojej "urodzie" jak to ujął zajęło by mu to minutę 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość 123 napisał:

Mój chłopak po jakimś tam czasie przyznał się, że przed pierwszymi spotkaniami ze mną wcześniej sobie walił, żeby ze mną robić to dłużej bo inaczej  przy mojej "urodzie" jak to ujął zajęło by mu to minutę 😉 

 Nie więcej korzyści dla obojga by było jakbyś mu obciągła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooper

Naściemniał Ci jaki to on ogier. Doszło do zbliżenia, podniecił się mając kobiece ciało a nie własną rękę i tyle w temacie. Wszyscy faceci to ściemniacze.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×