Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marta

Jakie przedszkole w krakowie

Polecane posty

Gość Marta

Jak oceniacie wychowanie w przedszkolach krakowskich z odniesieniem do niedawnego strajku nauczycieli? Jak jest z jakością, od czego zależy, jak oceniacie wychowawców? Pytam z ciekawości, ponieważ zauważyłam, że coraz trudniej o faktycznych pasjonatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chodziłem za dzieciaka do przedszkola z ogromnymi grupami. Od zawsze chciałem, aby moje dziecko miało zupełnie inny start i z tego powodu podjęliśmy z żoną decyzję o zapisie do Smoczej Doliny, bo zaledwie dziesięć osób pod wychowawczynią. W Krakowie nie ma tańszego przedszkola to raz i prawdopodobnie lepiej zorganizowanego 🙂 Oczywiście we wszystkich nie byłem, ale chcę ich docenić. Kasa się nie marnuje tam uwierz. Poza małymi grupami masz wyjścia do centrum edukacji na lotnisku, regularne panele edukacyjne, opowiadanie bajek, zabawy luźne w ogrodzie. Plac zabaw jest świetny. Przejść się warto. Jasna kolorystyka, miły motyw smoczego przedszkola. Działa na wyobraźnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecko chodzi już dwa lata do Malutkowa. I jest super synek bardzo zadowolony. Jest ciekawie i panuje tam fajna atmosfera. Podczas strajku nie było żadnych problemów. Ciesze się że do nich trafiliśmy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bardzo dobrze oceniam przedszkole Malutkowo. Mój synek tam chodzi (no teraz właśnie czekamy aż znowu otworzą przedszkola). Już nie możemy się doczekać kiedy wróci do przedszkola i będzie mógł się bawić z kolegami i koleżankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój synek tez chodzi do Malutkowa. Świetnie się tam odnalazł. Bardzo podoba mi się sposób opieki nad dziećmi. Panie są kreatywne i wymyślają ciekawe zajęcia dla dzieci. Mają rozbudowany program zajęć. Jest tez sporo ciekawych wycieczek lub odwiedzają przedszkole przedstawiciele ciekawych zawodów. Jednym słowem fajne przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malutowo jest świetnym przedszkolem. Mój synek chodził do tego przedszkola. Bardzo dobrze się tam czuł i lubił tam chodzić I co najważniejsze panie świetnie przygotowały go do szkoły. Już w przedszkolu dobrze nauczył się liczyć i ładnie pisać. Przez to w szkole nie ma problemów z nauką. Panuje tam dobra atmosfera, panie przedszkolanki są kontaktowe i z super podejściem do dzieciaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×