Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie żyje Emily Hartridge

Polecane posty

Gość gość

Znaliście, oglądaliście Jej filmy na YT?

Zginęła w wypadku 12 lipca. Jechała elektryczną hulajnogą, którą dostała na urodziny od swojego chłopaka, wjechała w nią ciężarówka. Miała 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Obejrzyjcie sobie jej ostatni filmik na yt, dziesięć powodów za młodszym partnerem. Jeden z powodów i ujęcie jak daje jej na urodziny hulajnoge. To jest tak niewiarygodne,że szok. Wrzucila ten filmik,a po trzech dniach zginęła na tej hulajnodze. Echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przykra sytuacja. Bardzo smuci mnie to, co ludzie piszą pod jej ostatnim filmem. Wyzywają ją od najgorszych, cieszą się z jej śmierci, piszą, że dobrze jej tak. I wiele innych przykrych rzeczy. Ona nic złego nikomu nie zrobiła. Żyła jak chciała. Nikogo nie krzywdziła. A wręcz przeciwnie. Wielu osobom pomogła. Niektórych nawet ratowała przed myślami samobójczymi. Zawsze odpowiadała swoim fanom i prowadziła z nimi rozmowy, pocieszała ich. Ludzie, naprawdę nie macie obowiązku oglądać vlogerek. Jeśli komuś nie pasuje czyjś styl życia, to nikt nikogo nie zmusza do oglądania. Każdy ma prawo do krytycznej opinii. Mogę napisać jakiejś vlogerce konstruktywną krytykę. Ale jeśli ktoś nie może znieść cudzego stylu życia, to nie powinien go prześladować. I cieszyć się z jego śmierci, bo ta osoba myślała inaczej. Czas naprawdę się opamiętać. Ja też wielu vlogerek nie lubię, drażnią mnie i ich nie oglądam. Nie wiem po co miałabym się męczyć i katować jej filmami, które mnie wkurzają? Rodzina i jej bliscy przeżywają tę tragedię, będą żyli z tym piętnem do końca życia. A jacyś hejterzy perfidnie wyśmiewają jej śmierć. To jest prawdziwy hejt. Co z tymi ludźmi... gdzie empatia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też mnie zdziwily te komentarze. Bardzo dużo osób jej nie lubilo jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Też mnie zdziwily te komentarze. Bardzo dużo osób jej nie lubilo jak widać.

Była bardzo lubiana. Te osoby jej nie oglądały, to taki atak trolli. Jej przypadek był bardzo popularny w mediach i przyszli wyżyć się na jej kanał. Pośmiać z tego, że miała młodszego faceta, itp... myślę, że to coś w stylu wykopu. Siedzą tacy cały dzień przed komputerem. Mają kompleksy, itp... a potem się wyżywają. Wiadomo, że żaden z nich nie miałby szansy u takiej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To jest przerażające... jak można śmiać się z cudzej śmierci, tragedii, nieszczęścia? Przecież każdego czeka ten sam los. Prędzej, czy później, w takich, czy innych okolicznościach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Była bardzo lubiana. Te osoby jej nie oglądały, to taki atak trolli. Jej przypadek był bardzo popularny w mediach i przyszli wyżyć się na jej kanał. Pośmiać z tego, że miała młodszego faceta, itp... myślę, że to coś w stylu wykopu. Siedzą tacy cały dzień przed komputerem. Mają kompleksy, itp... a potem się wyżywają. Wiadomo, że żaden z nich nie miałby szansy u takiej kobiety.

No ale tam są też komentarze kobiet i to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dona

O ile lat był od Niej młodszy? Nie znałam Jej, ale strasznie przykro, że zginęła tak młoda osoba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość gość napisał:

 jak można śmiać się z cudzej śmierci, tragedii, nieszczęścia? Przecież każdego czeka ten sam los. Prędzej, czy później, w takich, czy innych okolicznościach. :(

tu podałaś chyba właśnie argument ZA śmianiem się, większym dystansem do tych spraw ostatecznych🤔 być może tego vlogerka by chciała, skoro za życia również pozwalała na śmieszkizm z jej życia, żeby stać się sławna. 

jeżdżą tymi hulajnogami totalnie nieodpowiedzialnie, chyba się JKM naoglądała. ciekawe, czy miała konserwatywno-liberalne poglądy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Dona napisał:

O ile lat był od Niej młodszy? Nie znałam Jej, ale strasznie przykro, że zginęła tak młoda osoba 

Na filmiku wygląda na dwadziesciakilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

8 lat młodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wizualnie nie widać różnicy. Teraz wszystko się zaciera,takie czasy. Jak u nas Madzia i Oleg z BB. Nikt kto ich nie zna nie domyslilby się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"tu podałaś chyba właśnie argument ZA śmianiem się, większym dystansem do tych spraw ostatecznych" - to prawda, można też w taki sposób na to spojrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"tu podałaś chyba właśnie argument ZA śmianiem się, większym dystansem do tych spraw ostatecznych" - to prawda, można też w taki sposób na to spojrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frut
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

wjechała w nią ciężarówka. Miała 35 lat.

Nie KŁAM ! Ona przejeżdżała i nie zahamowała, skutkiem czego wpadła pod ciężarówkę. Było napisane, że Funk.nie podjęli względem kierowcy ciężarowego czynności. Selekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przecież na jedno wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Przecież na jedno wychodzi...

No chyba jest różnica jeśli nie wyhamujesz i wjedziesz komuś pod koła od tego, że jedziesz przepisowo i ktoś wjedzie w ciebie,więc nie wychodzi na jedno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::
21 godzin temu, Gość Gosc napisał:

To jest tak niewiarygodne,że szok.

Malo w zyciu slyszalas/widzialas, skoro szokuje Cie, ze z wlasnej winy zginela osoba, ktora nie przestrzegala zasad bezpieczenstwa.

Bylas jej fanka, ze tak przezywasz? Normalnie pytam, bez hejtu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 16.07.2019 o 13:43, Gość Gość napisał:

Była bardzo lubiana. Te osoby jej nie oglądały, to taki atak trolli. Jej przypadek był bardzo popularny w mediach i przyszli wyżyć się na jej kanał. Pośmiać z tego, że miała młodszego faceta, itp... myślę, że to coś w stylu wykopu. Siedzą tacy cały dzień przed komputerem. Mają kompleksy, itp... a potem się wyżywają. Wiadomo, że żaden z nich nie miałby szansy u takiej kobiety.

nie prawda. duzo ludzi jej nie lubilo. czytaj uwaznie. negatywne komentarze pisali ludzie ktorzy ja znali i mieli prawo zle o niej myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

typowy przedstawiciel pustactwa to byl.sorry.taka prawda. i brzydka bardzo. choc to juz sprawa gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 17.07.2019 o 11:02, Gość ::: napisał:

Malo w zyciu slyszalas/widzialas, skoro szokuje Cie, ze z wlasnej winy zginela osoba, ktora nie przestrzegala zasad bezpieczenstwa.

Bylas jej fanka, ze tak przezywasz? Normalnie pytam, bez hejtu. Pozdrawiam.

Przeżywam fakt,że dostała hulajnoge na urodziny od młodszego chłopaka, nagrała o tym filmik i wrzucila do sieci,a trzy dni później ta właśnie hulajnoga spowodowała,że nie żyje. Dziwnie się to ogląda z tej perspektywy.

 

Nie,nie byłam jej fanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

... hulajnoga spowodowała….:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

... hulajnoga spowodowała….:-D

No poniekąd, nie łap już tak za słówka. Przecież każdy wie o co chodzi i że gdyby zamiast hulajnogi dostała np.zegarek,to by żyła.

Więc może lepiej mieć jednak starszych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

No poniekąd, nie łap już tak za słówka. Przecież każdy wie o co chodzi i że gdyby zamiast hulajnogi dostała np.zegarek,to by żyła.

Więc może lepiej mieć jednak starszych facetów.

No nie wiem, może zagapiłaby się na ulicy sprawdzając godzinę i potrąciłby ją samochód. Albo jakiś złodziej by się przyczaił i dostałaby nożem między żebra... Nie ma jak to sobie gdybać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

gdyby zamiast hulajnogi dostała np.zegarek,to by żyła.

Więc może lepiej mieć jednak starszych facetów.

:-D:-D:-D:-D.-D.-D.-D.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a jak od starszego dostaniesz balkonik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jakby nie bylo bitch is dead

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot

Szok. Ale on się musi obwiniać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Babsko bylo moze ladne /wysoka z bicepsami .../ ale strasznie arogancka była, klęła jak szewc w kazdym niemal swoim filmiku.wiele osób nie cierpiało jej czemu dało wyraz we wpisach /licznych/ pod ostatnim filmikiem

i to wcale nie byly trolle: ich wpisy swiadczyly ze wiedzą co i o kim mówią.

wstrętne babsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

no i te jej poglady...

kto chce niech poslucha co nieboszczka tam wykłada

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×