Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wysoki samotny

Kobiety wolą w końcu niskich czy wysokich mężczyzn??

Polecane posty

Gość Wysoki samotny

Ponoć zdecydowana większość dziewczyn woli wysokich facetów, dlaczego w takim razie za każdym razem kiedy chcę jakąś poderwać to dostaje kosza?? Wszędzie piszecie że wysocy są wspaniali, męscy itp a jak przyjdzie co do czego to zostaje zmieszany z błotem przez potencjalne partnerki, nic już z tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież to bardzo proste. Kobiety wolą wysokich to oczywiste ale sam wzrost nikomu jeszcze do  związku nie wystarczył. Ile macie lat? Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki samotny

Nie wiem może to we mnie problem?? Ale nie widze u siebie jakichś specjalnych wad, wszystko mam na swoim miejscu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kobiety wolą facetów WYŻSZYCH od siebie a nie jakieś żyrafy ala Gortat (on ma 2,11 m więc przy nim prawie każda kobieta wyglądałaby karykaturalnie biorąc pod uwagę, że przeciętny wzrost u kobiety to 160  cm). 

Ja mam 163 cm i mi pasuje facet 175-185 cm, ale przy większym wyglądałabym już jak dziecko a nie partnerka. 

Facet, który ma 190 + dobrze będzie wyglądać z jedynie z kobietą 175 +. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adorra

Wysokich , ale sam wzrost to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel

Przede wszystkim wyższych od siebie... Ale są też wyjątki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

autorze, a ile masz wzrostu ?

Fakt, przeciętny wzrost u kobiety to 160 cm i jeżeli masz około 2 metrów to po prostu dla większości jesteś za wysoki...musisz rozglądać się za laskami ze wzrostem wybiegowych modelek 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki samotny

Nie jestem jakoś przesadnie wysoki mam 198 cm przy normalnej budowie ciała ale dla polskich kobitek to chyba rzeczywiście za dużo 😞 może pojadę szukać szczęścia na Łotwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Wysoki samotny napisał:

Nie jestem jakoś przesadnie wysoki mam 198 cm przy normalnej budowie ciała ale dla polskich kobitek to chyba rzeczywiście za dużo 😞 może pojadę szukać szczęścia na Łotwie.

hmmm no dla kobiet poniżej 170 (a tych jest większość) to raczej  jesteś bardzo wysoki...

choć niewykluczone, że pies pogrzebany gdzie indziej...jakieś braki w charakterze itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plathussss

kobiety wolą :

1) wysokich,

2) dobrze wykształconych z dobą pracą,

3) bogatych,

4) z przystojną twarzą (ładne zęby, żadnego zeza, bez zakoli),

5) dobrze zbudowanych (umięśniony, z płaskim brzuchem)

 

jak nie masz co najmniej 3 z tych cech to nie masz szans na podziubdzianie czegoś lepszego niż pijanego kaszalota z wiejskiej remizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Wysokich bo zobacz jaką żywią do mnie agresją, nie klei im się że mogę być wysoki i bogaty. Dla nich prawiczek powinien być niski golodupiec. Szukają 180-190 ideał to 185 (tyle mam w butach) 👌😄

Boże skończ przychlascie. Osmieszasz sie piwniczaku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki samotny

Nie mam żadnych braków w charakterze, jestem mądry, elokwentny i kulturalny choć czasami jestem bardzo porywczy i zdaża mi się wybuchnąć gniewem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyhey
13 minut temu, Gość gość napisał:

hmmm no dla kobiet poniżej 170 (a tych jest większość) to raczej  jesteś bardzo wysoki...

choć niewykluczone, że pies pogrzebany gdzie indziej...jakieś braki w charakterze itd. 

autor jest b. wysoki ale też bym powiedziała, że problem jest gdzie indziej bo widzę dużo niskich i średnich dziewczyn z wysokimi facetami. Mój ma 184 i przy moim 161 jest dla mnie idealny i nie chciałabym by był większy ale wielu kolezankom z moim wzrostem podobają sie  własnie faceci nawet 190 + także ewidentnie problem jest gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki samotny

Charakteryzuję się też ogromną siłą w łapach, takie panienki do 60 kg mogę na jednej ręce nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyhey
5 minut temu, Gość Wysoki samotny napisał:

Nie mam żadnych braków w charakterze, jestem mądry, elokwentny i kulturalny choć czasami jestem bardzo porywczy i zdaża mi się wybuchnąć gniewem 🙂

no i nie zapomnij dodać, że skromny 😜 wybacz ale od oceniania to są inni...sami nie jesteśmy odnośnie siebie obiektywni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 minut temu, Gość Wysoki samotny napisał:

Ponoć zdecydowana większość dziewczyn woli wysokich facetów, dlaczego w takim razie za każdym razem kiedy chcę jakąś poderwać to dostaje kosza?? 

może masz brzydki ryj ? Sorry ale jak od każdej dostajesz kosza to najwyraźniej nie jesteś wizualnie atrakcyjny skoro na starcie Cie skreślają...po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adorra

A to nie Przemuś mieszkający z mamą co to trawy nawet nie wykosi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyt

Wysokich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
38 minut temu, Gość Wysoki samotny napisał:

Nie wiem może to we mnie problem?? Ale nie widze u siebie jakichś specjalnych wad, wszystko mam na swoim miejscu 🙂

też znam bardzo brzydką dziewczynę, której się wydaje że jest ładna. Co z tego, że masz 198 cm jak masz np. mordę jak Quasimodo lub nie wiele lepszą ? Coś jest w Tobie odpychającego skoro żadna nie chce się umówić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki samotny

Brzydki to ja nie jestem, raczej przeciętny polski pan mógłby mi pozazdrościć facjaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyhey
5 minut temu, Gość Wysoki samotny napisał:

Brzydki to ja nie jestem, raczej przeciętny polski pan mógłby mi pozazdrościć facjaty.

jeszcze napisz, że jeździsz nowiutką Teslą, masz własną firmę a mimo to żadna się nie chce skusić 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Wysoki samotny napisał:

Brzydki to ja nie jestem, raczej przeciętny polski pan mógłby mi pozazdrościć facjaty.

Gdybyś był taki zayebisty to by się o ciebie zabijaly laski. Przestańcie się oszukiwać bo to żałośne i źle o was świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, że kobiety, praktycznie wszystkie.. wolą wysokich, to jest pierwsza cecha kiedy wymieniają cechy przystojnego faceta, zawsze zaczyna się od "wysoki.... ",

dla bardzo wielu kobiet, kiedy facet jest niski to momentalnie już w przedbiegu odpada, nie interesują się nim momentalnie na tle seksualnym , aczkolwiek trzeba też uczciwe przyznać, że SAM WZROST absolutnie niczego nie gwarantuję..., spotykałem np w pracy czy kiedyś na studiach, chłopaków którzy mieli około 185-190cm a byli totalnie aseksualni i nieatrakcyjni dla większości kobiet. A dlaczego? ano dlatego, że do wzrostu konieczna jest też ogólna postura + przede wszystkim twarz..., bo jeśli gość ma 190cm, ale jest suchoklatesem, takim patykiem bez mięśni i do tego ma mordę jak posr@ny lamus i jeszcze jest ogólnie taki jakiś przyyebany, niesmiały itp.. to żadna laska się nim nie interesuje i wtedy ten wzrost nie ma najmniejszego znaczenia

wzrost robi robotę na takiej zasadzie, że mamy dwóch przeciętnych podobnych facetów, załóżmy taki eksperyment, ten sam gośc, ta sama twarz, ale jeden ma 190cm a drugi 170cm.., to po prostu ten 190cm będzie miał tylko powodzenie, mimo, ze to ta sama osoba, tak to działa

 

ps. wzrost nie ma znaczenia w momencie jak facet jest jakimś gwiazdorem, znanym bogatym piłkarzem np, czy nawet nie publicznie ale w kręgu elity jakimś mega biznesmanem z milionami na koncie itp, wtedy ten jego niski wzrost nie ma zadnego znaczenia bo zawsze wokół takiego będą mega świnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

...męskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mądrych , odpowiedzialnych ,czułych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki samotny

Aż tak dobrze mi się nie powodzi ale stałą pracę mam, samochód też niczego sobie, ciuchy eleganckie naprawdę nie mam pojęcia co jest ze mną nie tak. Może powinienam dać się zdominować kobiecie która czuje się przy mnie jak krasnal? Lubię takie 160 cm i poniżej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mądrych , odpowiedzialnych ,czułych .

...i stanowczych kiedy trzeba ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Wysoki samotny napisał:

Lubię takie 160 cm i poniżej 🙂

Przy Twoim wzroście powinieneś raczej startować do panienek 170 +...może tu jest problem. Podbijasz do panienek, dla których jesteś za wysoki...jak Ty sobie to wyobrażasz...laska ma 156 cm...Ty prawie 2 metry ...nawet "wymiana śliny" będzie kłopotliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki samotny

Przed chwilą zmierzyłem sobie wacława i wyszło 26 cm luzem ;d niezły wynik jak na takiego dryblasa co nie??? 🙂🙂 a pomyślcie sobie jaki byłby okazały gdybym miał przebić jakąś dziewiczą muszelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel

Żartobliwe wnioski: kobiety lubią gdy patrzy się na nie z góry, kobiety lubią być na dole, kobiety lubią zadzierać nosa, kobiety lubią stać na palcach, kobiety lubią niewygodne obuwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×